Sugestie ZZIZZIE na moderatora

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika juliuszka, 30 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

A może by tak: MOD_Zzizzie ?

  1. TAK !

    32,8%
  2. Jak najbardziej !

    18,5%
  3. Fajnie by było

    7,6%
  4. Jeszcze przemyślę...

    41,2%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ty, ty... za rok będziesz walczyć o miejsce w TOP ;)
    Już masz wszystkie objawy, diagnostycznie jesteś jednoznaczna 8)
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A przepraszam,byłam u lekarza i nie stwierdził 8)nie mam rękawków wiązanych z tyłu ;)Nie,nie.Wszystko,tylko nie dożynki,to nie na moje zszargane nerwy xDNie dożyłabym do ogłoszenia wyników -.-
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale może to był taki np laryngolog, oni się nie znają...? 8)
    Fakt, dożynki to wyjątkowo nerwowa sytuacja xD
    Dawno temu tak reagowałam na celników - rodzinny bagaż był skromny i w całości legalny, a ja i tak przez całą drogę się trzęsłam ze strachu 8)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam,chociaż nie wiem czy tutaj ktoś jeszcze zagląda,bo jakoś wątek zaniedbany widzę:eek:
    A w związku z tym postem zzizzie, https://board-pl.farmerama.com/inde...s-vii-z-lotu-ptaka.15262/page-113#post-348696 zastanawiam się czy nie zmienić przypadkiem tytułu,np...na " zzizzie,wracaj na forum "
    zzizzie, powiem Ci (bo mam nadzieję,że zaglądasz z krzaczorów;)),że mi już brakuje tego Twojego "wyniosłego ignorowania :cry: Zaglądając w Twój profil,widzę to :
    Zarejestrowany od:
    25 sierpnia 2014
    Posty:
    2 016
    Otrzymane polubienia:
    4 592

    i dziwi mnie,że tego nie zauważasz :sleepy:No chyba że te wszystkie polubienia też wyniośle ignorujesz,wtedy to już insza inszość :)
    Ale mam nadzieję,że jednak za nami zatęsknisz i wrócisz ;)
    Pozdrawiam :)
     
  5. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    a tak sobie tu właśnie zajrzałam bo jakoś smutno mi się zrobiło :oops: jak przeczytałam decyzję zzizzie o opuszczeniu forum

    nie rób tego, moja Droga Zzizzie, Twoje komentarze i uwagi są nierzadko bardzo cenne jak również niejednokrotnie zabawne xD
    a jak komuś się nie podobają to przecież też może je "wyniośle zignorować", ale to dla wielu ludzi nie jest łatwe, szczególnie jak się im czasem prawdę w oczy powie a im to nie pasi

    nie wszystko co tu "wniesiemy" musi się wszystkim podobać, ale Forum jest dla wszystkich i wszyscy mogą na nim wyrażać swoje emocje, no może poza wulgaryzmami :p

    jedni lubią się chwalić, inni wiecznie narzekają, a Ty wyniośle ignorujesz co nieco od czasu do czasu, bądź sobą i wracaj do nas :)
     
  6. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    zzizzie
    Wracaj na forum. Proponuję wyniośle zignorować tych, którzy maja alergię na Twoje posty.
    Przecież to forum umrze bez Twoich bardzo trafnych postów.
     
  7. amdep

    amdep Moguł forum

    Przyłączam się, Zzizzie, wracaj tu zaraz! :)

    Właśnie dałam "polubienie" do każdego postu z wątku eventowego, w którym ludzie mówią, żebyś została, bo lubią Cię czytać, albo mówią zwyczajnie, że im nie przeszkadza co piszesz, bo każdy ma prawo pisać co mu w duszy gra, dokąd nikogo nie obraża.

    Jestem pewna, że dużo więcej jest takich, co się trochę obawiają napisać, ale lubią Twoje posty - jak wyżej napisała Modeczka Atena - zobacz, ile masz polubień! :D
     
  8. myszyn

    myszyn Czeladnik forum

    ohohooo, co tu się porobiło.. nie wszyscy muszą się nawzajem uwielbiać, ale prośba o zaprzestanie pisania i wyganianie z forum nie jest w porządku -.- Więc nie zwracaj na to uwagi i pisz dalej8)
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Żeby było ciekawiej, to właśnie autorka tego wątku zmieniła podejście:

    Jak widać "Kobieta zmienną jest ...".
    No chyba, że na forum są dwie osoby o nicku juliuszka , w takim razie przepraszam autorkę tego wątku.
     
  10. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Zzizzie-Ty doskonale sobie zdajesz sprawę z tego,że to forum padnie śmiercią naturalną bez Twojego wyniosłego ignorowania...
    Sama nie cierpię tych "słitaśnych" postów ochów i achów
    Ciebie zawsze czytałam uważnie i przyznam szczerze,że wielokrotnie ubawiłaś mnie do łez
    Przychodzi mi tylko jeden pomysł związany z Twoim zniknięciem :oops: czyżbyś jednak przeszła na drugą stronę??
    Nie wierzę,że aż tak Cię obraziły posty dwóch graczy??
    Wierzę,że wrócisz,bo jak kiedyś mi powiedziano,człowiek grający w gry przeglądarkowe tak łatwo nie rezygnuje :p
    Myślę,że siedzisz w krzaczorach i masz świetny ubaw:p
    No i tyle w temacie ;)
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja tu jeszcze muszę dodać swoje trzy grosze,..zzizzie, te osoby co niby coś w Twoim kierunku napisały... to tylko im się tak wymskło. ..one nie chciały żebyś odeszła, tak to czuję..a czucie jak na swoje lata mam całkiem dobre xD
    W tej sytuacji wracaj ale już..bo jak ja Cię znajdę to mnie popamiętasz.......
    [​IMG]
     
  12. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    No jak to tak? Forum bez zzizzie? To się nie da...Lepiej niech hejterzy idą w krzaki.
     
  13. kasiuniawp79

    kasiuniawp79 Czeladnik forum

    witam
    nie udzielam sie na forum,ale swoje zdanie mam i sie podzielę,bo takie moje prawo
    czytam regularnie forum i wiem w co się tu gra
    zgadzam sie w całości z wypowiedziami m.in "juliuszki "/ na temat/ zzizzie/i chwale ją za odwage,że to napisała
    wielu ma takie same zdanie ,ale strach przed ostracyzmem na forum jest większy
    zzizzi jest chyba najbardziej kontrowersyją osobą w tej grze
    ile można czytać postów w wykonaniu zzizzi,że jej sie nie podoba ,że beznadziejne,że nudne,że brzydkie itp.posty te nic nie wnoszą do gry tylko nabijanie postów
    jak nie chcę bo mi się nie podoba to nie gram,koniec kropka,a ciągłe jej narzekanie to mi się odbija czkawką
    mam nadzieję,że zdania zzizzie nie zmieni ,i odejdzie z gry ,bo niedługo to lodówkę otworzę i wyskoczy z niej zzizzi
    a gdyby nie zmieniła to mam dla nie motto,które juz ktoś zacytował na forum
    - Zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji
     
  14. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Forum ma to do siebie, że każdy może pisać, co chce - w granicach narzuconej normy i każdy może czytać, co chce. Nikt nikogo nie zmusza do śledzenia wątków, w których wypowiada się nielubiana osoba.
     
    *Happygarden*, azikowo oraz amdep lubią to.
  15. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Widzisz, i o to w tej bajce chodzi;)
    Zzizzie wywołuje emocje u jednych pozytywne u innych wręcz odwrotnie,ale to zawsze są emocje :)
    I dlatego właśnie chcę żeby do nas wróciła
    Krótką macie pamięć:music:
    ZZizzi była świetna w zgaduli ,tłumacząc wszelakie przepowiednie a jeśli marudzi to juz jest beee??
    Nie, Zzizzie była niepowtarzalna jakiekolwek by wywoływała emocje a jeśli ktoś nie lubi,mija szerokim kołem
    Nigdzie nie napisano,że mamy obowiązek czytania wszystkiego co widnieje na forum:)
    Sorry za błedy,ale się śpieszę i walę na stojąco:)
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jakie "była"????o_Oo_Oo_O
     
  17. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Ech nie wiedziałam co spowodowało że zzizzie odeszła,czy też nie.Znalazłam ten post i stwierdzam że. zzizzie jeśli odeszła to nie z powodu tego postu.Myślę że zrobiła to(jeśli tak jest) bo sama tak zdecydowała.Jest według mnie zbyt silną i niezależną osoba i taki post nie spowodował by jej odejścia, zważywszy że na początku kiedy się pojawiła było o wiele gorzej..Dlatego uważam że zrobiła to co zapowiadała już od jakiegoś czasu.Nawet można rzec w stylu jaki zawsze propagowała..Pozdrawiam i ufam że kiedyś poczytam Twoje posty...
     
  18. myszyn

    myszyn Czeladnik forum

    Nawet jeśli posty zzizzie komuś nie pasują, to nie ma prawa wyganiać jej z forum. To jest po prostu niegrzeczne.. i tyle8)
     
  19. kasiuniawp79

    kasiuniawp79 Czeladnik forum

    Dla wyjaśnienia
    zzizzie sama zrezygnowała z gry i forum z okrzykiem uff/może rozpaczy?/
    -po 1- takiej siły przebicia nie mam,by kogokolwiek wyganiać z gry i forum
    -po 2 - nawet ochoty nie mam
    pozdrawiam
     
    myszulka lubi to.
  20. myszyn

    myszyn Czeladnik forum

    Jasne, że nie masz takiej siły przebicia.. Chciała, to odeszła. Tym niemniej jednak poprzedzone to było agresywnymi wpisami na forum. I to mi się nie podoba. Koniec tematu 8)
     
    *Happygarden*, Kasialka oraz amdep lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.