Sugestie ZZIZZIE na moderatora

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika juliuszka, 30 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

A może by tak: MOD_Zzizzie ?

  1. TAK !

    32,8%
  2. Jak najbardziej !

    18,5%
  3. Fajnie by było

    7,6%
  4. Jeszcze przemyślę...

    41,2%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    z tej całej dyskusji wynika wniosek, że trzeba będzie założyć ZZFF - Związek Zawodowy Farmerów Farmeramy i zrobić zzizzie Przewodniczącą:p:D:D:D:D
    wtedy nikt nie będzie chciał, żeby przechodziła na ciemną stronę mocy
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie, byle nie przewodniczącą... ja tak ślicznie nie potrafię, jak znani mi z historii najnowszej rozmaici przewodniczący ;)
    Taki sobie skromny przedstawiciel - w sam raz stanowisko dla mnie ;)
     
  3. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Dodam tak...

    Dekabryści ...to byli idealiści...
    Cenę zapłacili zbyt wysoką
    Krwią okupili swą mrzonkę wolności
    Nie dopuść Boże, bolszewickiej maści...
    A po komunie przyszło..
    Nie chcę ale muszę...
    Rewolucji smak jest słodki..
    ale od modki..zziezzie..
    jeśli Opatrzności tak to nam zrządzi.


    Pozdrawiam
     
    zzizzie lubi to.
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Podbijam wątek,bo coś nam zaczyna spadaćo_O
    27 osób jeszcze pomyśli czyli od wczorajszego wieczoru 3 osoby doszłyxD
     
    -mala159- i zzizzie lubią to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To znaczy, że jakiś rekord tutaj bijecie...? ;)
     
    akinomrd i -mala159- lubią to.
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Nie, chodzi o to,że jakaś równowaga musi być xD
    ogólnie 36 głosów jest za, a "jeszcze przemyśli" 27
     
    zzizzie lubi to.
  7. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    a jak te 27 zmieni zdanie to co wtedy?

    jak Twoje zapasy papieru? masz czy jeszcze parę rolek dorzucić ? ;)xD
     
    zzizzie, akinomrd oraz -mala159- lubią to.
  8. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Ciii,niech myślą jak najdłużej ;)xD
    Co do papieru to tak się zastanawiam czy to co wczoraj podesłałaś to toaletowy czy do kas fiskalnych???xD:cry:
     
    -mala159- i zzizzie lubią to.
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Napisałam juz wcześniej dlaczego bym nie chciała ,żeby zzizzie została Mod-em. W głosowaniu takiej opcji nie ma. Ostatecznie i tak to do niej należy decyzja. Obawiam sie ,że byłaby dobrym mod-em... Co po prostu oznaczałoby ,że o pewnych rzeczach musiałaby pisać dużo łagodniej...lub wcale.
    I jeżeli o mnie chodzi to tyle na ten temat. Zzizzie pozdrawiam:)
     
    akinomrd, gosiagosia60 oraz zzizzie lubią to.
  10. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    lepiej żeby nie był do fiskalnych, bo na nim po 3 miechach nic nie widać, toaletny trwalszy xD:cry:xD
     
    -mala159- lubi to.
  11. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Ja zagłosowałam ,,jeszcze przemyślę "Myślę sobie że nie możemy jej tego zrobić,modka to według mnie zupełnie do niej nie pasuje.Kto mnie przekona że powinna jednak zostać modką..??:p
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Aaaa widzisz:eek:a ja dzisiaj mojego połówka posłałam po lupę,mówiąc,że muszę na fiskalnym maczkiem pisaćxD:cry:
     
    empatyczna i -mala159- lubią to.
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Nie powinna,zapewniam Cię
    ;) Chociaż to funkcja jak najbardziej dla Niej :p Tyle tylko,że lepiej,jak jest po naszej stronie xD
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A tak swoją drogą... ciekawe, skąd się właściwie wziął ten podział na "my" i "oni".
    Zapewniam, że to wcale nie jest normą, na bardzo wielu (jeśli nie wszystkich) znanych mi forach takiego podziału nie ma.
    Kto go stworzył tutaj, jak sądzicie...?
     
  15. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Hihi a wziął się? :pHym samo z siebie wyszło...8)
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Samo z siebie, powiadasz...?
    Ciekawe... bo z definicji moderator głównie dba o porządek, czyli każdy, kto nie lubi tzw brzydkich słów w wersji pisanej, powinien lubić moderatora.
    Tutaj moderatorzy dodatkowo udzielają odpowiedzi i pomagają - a że polityka informacyjna firmy jest jaka jest (albo kanały przepływu informacji bywają niedrożne), to i wiadomo, że nie zawsze te odpowiedzi są tak konkretne, jak chcieliby gracze. Z pomocą też bywa różnie, i to nie zawsze z winy modów (tutaj dochodzi jeszcze głębokie przekonanie większości graczy, że jeśli coś nie działa, to na pewno na poziomie serwerów, a nie na poziomie własnego kompa... podejrzewam, że z wyjątkiem masywnych padów w rzeczywistości bywa na ogół dokładnie odwrotnie).
    Całe odium spada na modów także i dlatego, że spora grupa graczy nie bardzo rozumie, na czym właściwie polega rola moderatora forum i jak się ta rola ma do administrowania grą.
    Mod na tym forum nie ma lekko, i piszę to zupełnie serio.
    Ale to oczywiście nie koniec mojej diagnozy... z tym, że resztę tej diagnozy to już sobie raczej daruję. Mądry forumowicz i tak to wie, a po co robić przykrość ekipie.
     
  17. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Haa mnie tego nie musisz tłumaczyć,Gracze często wyładowują swoją frustracje na tym kto jest najbliżej.Niestety ja tego nie jestem w stanie zmienić,Pytanie czy w ogóle ktoś jest w stanie to zmienić??
    Chyba już w szkole na pierwszych lekcjach informatyki,należało by uczyć,Czy to by pomogło?
     
  18. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    A wracając do tematu wątku "jeszcze przemyślę"ładnie pnie się do góry:inlove:
    Mam pytanie z innej beczki:oops:czy u was też tak wieje i pierze śniegiem??
    Jakaś burza śnieżna nad nami przechodzi
     
    -mala159-, empatyczna oraz zzizzie lubią to.
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Z innej beczki to u mnie nawet coś w rodzaju słońca świeci... aha, właśnie przestało 8)
    Pewnie zacznie padać... uff, znowu będę musiała Gordona kolanem wypychać z domu na wieczorny spacer xD
     
    monia1125, -mala159- oraz akinomrd lubią to.
  20. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Dzień dobry :)
    kogo by tu jeszcze... :D

    u mnie pewnie też będzie padać - umyłam samochód... :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.