Zrzeszenie Hodowców Trzody Chlwewnej

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika kura503, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Prezes tutaj. A już się martwiłem.
    Jak miło, że wszystko jest tak jak byc powinno. Lecę do TPO xd
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no ba pewnie ze uroda wazna .a nasz prezes dwoch klubow w szczegolnosci urodziwy-takie 2w 1 8)
    [​IMG]
    w dodatku elegancki i przy kasie bo oszczedny 8):D
     
  3. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    Anka...:) A gdzieś Ty była jak Cię nie było?
     
  4. kura503

    kura503 Zaawansowany

    ja powiem jedno do regulaminu z zrezsenia dołącze vice prezes oraz vice vice vice prezes
    [są zastępcami mnie prezesa] i mają prawo także przyjmować członków tylko trzeba spytać ile ma chlewów jak ma z 5 ,6 to przyjmować jak przyjmiecie to pisać na stronie mojego profilu np
    vice prezes ZHTH dodał członka kura503
    przykład
    to dzienki nie długo podam grafik
    kto pełni funkcje jak mnie nie będzie
     
  5. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    no przecież Ty już jesteś wartością dodaną tego forum :confused:
     
  6. kura503

    kura503 Zaawansowany

    no wiem a mam dociebie prośbe czy niemógłyś udostęponić profilu żebyśmy mogli pisać do ciebie na twoim profilu
     
  7. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    no niby mógłbym... a nie możemy pisać na Twoim?
     
  8. -traktorzystka-

    -traktorzystka- Zaawansowany

    No Kangoo, chłopie, nie daj się prosić :D:D:D:D:D:D
     
  9. kura503

    kura503 Zaawansowany

    możecie pisać na moim spoks wszystkim pozwalam dzienki że jesteście zaraz dokonam zmiany regulaminy ZHTH
    prosze o cierpliwość to potrwa jakieś 5 min
    to kolejna atkualizacja do regulaminu
    wszystkie stargi dotyczące atkualizacji listy członków lub bałaganu w zrzeszeniu prosimy kierować
    na Strona profilu kura503
    dzienkuje z poważaniem
    prezes ZHTH i TPO
     
  10. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    ja już jeden taki regulamin tu widziałam, co go naciągali w każdą stronę....:D
     
  11. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    no chciałem, ale Prezes zarządził inaczej :D

    idę teraz ciężko pracować
    aktualizację Regulaminu przeczytam wieczorem
     
  12. kura503

    kura503 Zaawansowany

    heh nasz to tylko takie małe ifo dla nowych urzytkowników jeśli chcecie regulamin zniknie
    kto za
     
  13. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    ja przeciw:) porządek musi być...
     
  14. kura503

    kura503 Zaawansowany

    dobrze regulamin mini zostaje heh
    demokarcja
     
  15. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    słusznie Prezesie...bo się nam tu anarchia zrobi;)
     
  16. kura503

    kura503 Zaawansowany

    heh ale musimy z prowadzić wiecej ugodoniej dlatego natym pracuje ponieważ mamy zarząd prace konserwacyjne zakończą się 27 sierpnia wtedy dowiecie się więcej oraz nie będzie już bałaganu oraz niedopatrzeń
     
  17. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    A co Ty tam Prezes konserwujesz? hę...?o_O
     
  18. kura503

    kura503 Zaawansowany

    w związku z z nowym forum będzie wprowadziona atkualizacja listy urzytkowników taka jak w tpo
    wzwiązku z tym prosze o udostęnienie profilu przeprazsamy z kłopot ale ta atkulazacja będzie i tak czy siak będzie musiano kiedyś czy później ją zaatkualizować do takiego stanu jak w tpo
    dzienki o_O członkowie niedługo TPO i ZHTH bez kąplitacji same dystkusje o świnia i o oszczendzaniu dzinki wielkie tu kura prezes tpo i ZHTH heh
    to duże ugodonienie
     
  19. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    Prezesie...jedne posty piszesz prawie poprawnie, inne jak by Cię z serca Afryki wyciągnięto przed godziną....;) Musisz się bardziej pilnować:D
     
  20. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Oj kogoz to widza moje sliczne oczeta...Prezes Kura w calej okazalosci nam sie objawil.Witamy serdecznie prezesunia. Czapeczka odlotowa. Radziu...prezes moze na przejawy osobowosci bipolarnej...raz pisze poprawnie a raz wychodzi z niego afrykanska dusza.
    W zasadzie jak tak nad tym pomyslalam to Przystojny Kmiec Kazimierz tez tak mial...hmmmmmm
     
    -traktorzystka- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.