Zrzeszenie Hodowców Trzody Chlwewnej

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika kura503, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. klaudia8383

    klaudia8383 Czeladnik forum

    Jak by Prezes lub vice mnie potrzebowali to jestem w swojej kanciapie8):D
     
  2. kura503

    kura503 Zaawansowany

    niestyty mam już doradce luba i niechce zmian
     
  3. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Uuuuupsssssssss wybacz prezesie nie zauważyłam:eek::oops:
    No to w takim razie będę zwykłym członkiem,a właściwie członkinią ZHTC,chyba że prezes ma dla mnie jakieś wolne stanowisko w zarządzie oczywiście [​IMG]
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ma :D Stanowisko błazna i było jakieś drugie - ważniejsze :p
     
  5. Luba

    Luba Stały bywalec

    O ile mogę coś Prezesowi doradzić to mimo tego,że zrobiła się już spora piramida stołków,o i nawet ktoś pilnuje wejscia (niekoniecznie awaryjnego) na bramce, to i tak brakuje jeszcze 1 stołka .Eewunia jest skarbniczka,więc ma już w sumie stanowisko przy kasie i pilnuje naszych dóbr materialnych +kulturowo- Prezesowych ,ale nie ma w tej piramidzie windy .. więc proponuje obsadzić jeszcze 1 stanowisko- vice prezesa organizacji d/s windy..kacji?:p
     
  6. smieszki

    smieszki Młodszy ekspert

    Witam:)
    Prezesie Kura, coś Ci s statystykach nie gra

    Masz 14 członków, i 14 obsadzonych stanowisk, a mi żadnego nie zaproponowałeś?
    Kurna, to ja chyba wywiadowcą zostanę lub Kontrolerem jakości xD:p
     
    marmlada lubi to.
  7. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Na błazna się nie nadaję,nie lubię jak ktos błaznuje,a nie moze tak być żebym nie lubiła samej siebie :p-.-A to drugie ważniejsze to jakie konkretnie??o_O
    o_Ooooooo widzisz Ty to jednak jesteś wyjątkowym doradcą,przy okazji przepraszam,ze Twojego stołka nie zauważyłam:oops::p
    A to stanowisko vice prezesa organizacji d/s windy...kacji nawet mi odpowiada,czekam zatem na głosowanie :inlove:

    Hej Iwcia :Ddługo myślałam skąd ja te "Śmieszki" znam i w końcu wymyśliłam,że to Ty,a w związku z tym jestem za tym abyś objęła stanowisko Wywiadowcy kontrolującego jakość naszego Zrzeszenia lub naszych chlewików-jak wolisz xD;);)
     
  8. Luba

    Luba Stały bywalec

    to nie stołek, to taka mała pufa;) albo bardziej taka fucha ,jak Prezes komuś ślepo :sleepy:albo z przymróżeniem oka ..zaufa:D
    Eewunia wiem,że dasz rade,w razie jakby ktoś za wysoko mierzył ,to szybko umiesz sprowadzić delikwenta do parteru;)
    Jestem za !!!
    A taki wywiadowca do naszych chlewików musi chyba mieć nosa,więc śmieszka będzie sprawdzała wszystko po węchu czy jak?o_O
     
  9. smieszki

    smieszki Młodszy ekspert

    Wywiadowcy kontrolującego jakość naszego Zrzeszenia no niezła myśl, w końcu każdy z nas musi mieć stanowiskoxD
    No to Ewciu, w końcu odgadłaś. ;)
     
  10. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Witajcie, nawet nie zauważyłem ze został tu już otwarty wątek, ogólnie po zmianie forum wchodzę na nie kilka razy rzadziej, ale obowiązki pełnić będę tak jak tylko mogę.
     
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Myślałam zapisać się do zrzeszenia, ale się wystraszyłam. :p
    Mam jednak pytanie: dlaczego prezes nie ma sekretarki?
     
  12. Angel

    Angel Komisarz forum

    Hellooo!!!xDxD
    Co z moim podaniem dziś rano przedstawionym? O >>TUTAJ<<????-.-
    Przypomne, że chciałabym objąć, mianowicie CRM, to Customer Relationships Manager, czyli menedżer ds. zarządzania relacjami z klientem...:p:)


    Jeszcze jedna sprawa, nie ma mnie na liście członków, figuruję tylko jako skarbnik.:) Dlaczego?
     
  13. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Natalka, bo ktoś musi kaskę zbierać :D ciesz się, że jako skarbnik, a nie wpłacający :D
     
  14. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Natalkę i Angel, a co?

    a to Prezes wreszcie załapał, że jestem dziewczyną? o_O
     
  15. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    hej a dlaczego ja nie jestem członkiem :eek:
     
  16. Angel

    Angel Komisarz forum

    Na razie nadal zbieramy hymny pochwalne na cześć prezesa...:music:Jakoś Twojego nie widzę? hę...-.-
    Angel chce być na liście członów, pyta czemu nie jest? Natomiast Natalka chce być CRM w zrzeszeniu.:p
    Chyba prezesowi jednak przydałaby się sekretarka.8):oops:


    Choć zgodnie z tym:
    Za atkualizacje i bałagana oraz błendy odpowiada członek, który pełnił dyżur, to może prezes uważa, że funkcja sekretarki jest niepotrzebna, by nie tworzyć zbędnej biurokracji.xD
     
    Ostatnie edytowanie: 29 sierpnia 2014
  17. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    uuu słabo się postarałam.:oops: Muszę coś wymyśleć chyba :D
     
  18. Luba

    Luba Stały bywalec

    Witam :) oj mało tych wierszy pochwalnych -.-no i krasnoludek też jeszcze nie zabłysnął ,a tak się gościu reklamował ,że niby lubi wierszować "dramatycznie i odpowiednimi uczuciami" .;)A tu ani mee,ani bee,o... kukuryku nie wspomnę :eek:
    no ok ,bez pośpiechu ,ale ja już nie mogę się doczekać , aż coś skrobniesz krasnoludku "płóciowo",czy może
    "płucowo".. na bezdechu?:pxD
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    :D:D:D:D maznę coś jak będę miał wenę bo dziś niestety jej brak(przynajmniej z rana ;)) A ,,płóciowo'' to tylko w realu xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD:cry: A zresztą jestem dziś nie w humorze -.- Chwilowo :D
     
  20. Angel

    Angel Komisarz forum

    Oj, jak jesteś nie w humorze to nie rymuj lepiej...:eek:, bo może jeszcze z tego wyjść zupełnie coś odwrotnego, niż powinno...:pxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.