Zrzeszenie Hodowców Trzody Chlwewnej

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika kura503, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    Hej Foczunia, ja nie mam żadnego chlewika, i Prezes w całej swojej wspaniałomyślności pozwolił mi tu być, mało tego...nawet stołek w zarządzie dostałam:p
     
  2. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    no to rzeczywiście :)
    a gdzie się podziewa miłościwie nam prezesujący?bo coś mi się rzuciło w oczy,że wcale nie tak łatwo go zastać :p
     
  3. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    A dobre pytanie....rozpisał grafik, wyznaczył dyżury, udostępnił profil i przepadł.....8)
    A tak pięknie się zaczęło..sale konferencyjne, Bugapeszt, Dubaj...:p Przeloty na koszt Prezesa...nawet za nadbagaż płacił...
     
  4. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    ejj no co ty stołek mi spod tyłka chcesz wykopać :eek:o_O to ja jestem 4 vice 8) ty jesteś protokolant i nie wprowadzaj zamieszania na stanowiskach ;)xD
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzisiaj też prosiłbym o zapisywanie się do jury w moim konkursie ;) :

    z głosowaniem : min.2 osoby
    bez głosowania : 1 osoba

    zmieniony 1 wymóg ;) Wystarczy umieć liczyć do 7 :) Ja ich nauczę pisać 10 :D

    Zapisane osoby :
    1. kamel98
    2. kura503 - nasz kochany prezes :p
    3. traktorzystka
     
  6. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    posiedzicie sobie obie półtyłkiem na jednym stołku, przynajmniej odcisków nie dostaniecie:pxD
     
  7. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    To jaki ten stołek musiałby być wielki o_O
     
  8. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    a to zależy jak wielkie macie siedziszcza:p
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Radka !!!!! Jaki masz nick w grze :p ?
     
  10. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    tajny:p

    Radka.farma
     
  11. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    siedziszcza słusznych rozmiarów xD a jak chwilę u Anki w szwalni posiedzę to będzie jeszcze słuszniejszych :p
     
  12. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Poważnie masz taki nick ? A ja przedwczoraj skrobałam do Ciebie sówki na .Radka. i nie odpisałaś :cry:
    To jak miałaś odpisać ?:cry:
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    wysłany e-mail :p Na razie się żegnam ;)
     
  14. Luba

    Luba Stały bywalec

    Fajnie ,ciszę sie ze pochwalny rap się spodobał,ale mam wrażenie ,że wszystkich ZHTC-ców opanowała jakaś niezdrowa mania głosowania:eek:
    nie rycz,dobrze,ze się wydało , bo już się bałam,ze nasz Prezes kazałby Mod Caterine,żeby Tobie poszukała .Radka.(i)xD i by byla dopiero wpadka:p
     
  15. kura503

    kura503 Zaawansowany

    przyjenta zotał\aś członkiem ZHTC
     
  16. klaudia8383

    klaudia8383 Czeladnik forum


    Posiadam duuuużo chlewików, nie jestem w stanie zliczyć:p członkiem mogę zostać? Skojarzyło mi się jakoś:p wolała bym stanowisko ochroniarza 8) ale skoro nie ma takowego stanowiska i wszystkie stołki zajęte, to może jakiś taborecik się znajdzie?o_O
     
  17. kura503

    kura503 Zaawansowany

    hej zostajesz przyjenta a i potrzebna ochrona więc masz stanowisko
    odpowiedz plisssss
     
  18. klaudia8383

    klaudia8383 Czeladnik forum


    Niezmiernie się cieszęxDxD <---o tak właśnie 8) zaczynam od zaraz, bezpieczeństwo najważniejsze8)8)
     
  19. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Witam wszystkich a szczególnie naszego prezesa Kurę rzecz jasna xD:p
    Widzę nowych członków zrzeszenia,suuuper nam się nasz klub rozwija xD

    O prezesie ,prezesie cieszę się bardzo że jesteś :D czy zwróciłeś łaskawie uwagę na moją wczorajszą propozycję?pragnę aplikować na Twojego doradcę w sprawach wszystkichxD;)Jaka jest Twoja decyzja?Nadmienię,że hymn mi się bardzo podoba i 'Niech żyje prezes naszego Klubu,prezes Kura niech żyje nam " :inlove::p
     
  20. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    super xDxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.