znkają mi wychodowane myszy

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -Perełka-, 22 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Perełka-

    -Perełka- Czeladnik forum

    Mam hodowle mysz tylko znikają mi po zbiorze ,cały czas ma na stanie jedną nie wiem co się dzieje.
     
  2. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Spróbuj zalogować się do gry ponownie i sprawdzić raz jeszcze stan w stodole.
     
  3. -Perełka-

    -Perełka- Czeladnik forum

    Wylogowałam się przed chwilką i zalogowałam ponownie i nadal na stanie mam 1 mysz.Zauważyłam wczoraj że coś jest nie tak z tymi myszami jak chciałam zrobić zadanie w spółdzielni.
     
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A nie masz wystawionej serowni?
    Tam oprócz paszy idą myszy.
     
  5. -Perełka-

    -Perełka- Czeladnik forum

    A mam nie pomyślałam o tym, zaraz ją zdejmę .Dziękuję za pomoc:)
     
  6. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Dzięki Agata za pomoc :) Zapomniałam o serowni ;) Skoro wszystko się wyjaśniło, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.