znikajace plecaki

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika zosia1953, 28 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zosia1953

    zosia1953 Naśladowca mistrzów

    zrobilam 5 plecaków jeden wycofałam zeby reszte posiac bo brakło by mi na jeden i to bym zkonczyła event ale jakims cudem plecaki znikły i roslina tez dlaczego zawsze cos sie dzieje przy zakonczeniu eventu zawsze jak mam skonczyc to jest cos nie tak i nigdy nie skoncze
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zosia1953 możliwość sprawdzenia ile plecaków zostało wyprodukowanych i oddanych do zadań jest w PT: Pomoc Techniczna. Tak więc jeśli coś Ci się nie zgadza to zapraszam ze zgłoszeniem.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. zosia1953

    zosia1953 Naśladowca mistrzów

    pytan juz nie mam ale juz nie ma czsu zeby cos zrobic od strony swietlików powiesiły sie plecaki bo roslina znikła a dałam zosie i super nawóz zeby zdazyc no cóz takie mam szczescie pozdrawiam i dziekuje mozna zamykac
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To fakt niewiele czasu już pozostało i na przyszłość jeśli tylko jest taka możliwość to warto postarać się "wyrobić" wcześniej żeby w razie jakiegoś problemu był czas na jego rozwiązanie.
    Co do plecaków to jeśli zdążyłaś anulować produkcję w młynie to pobrane rośliny i termosy z pewnością wróciły do Stodoły i tak jak napisałam - sprawdzić to można jedynie w PT.

    A skoro tutaj nie masz już pytań to temat zamykam. Pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.