Znacznik gotowych owoców z drzew

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika HotFarmer3387, 2 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy gra powinna wprowadzić ikonkę (znacznik) gotowości zbioru owoców z drzew ?

 1. Tak

  45,3%
 2. Nie

  45,3%
 3. Nie mam zdania

  9,4%
 1. HotFarmer3387

  HotFarmer3387 Nadzorca forum

  Witam proponowałbym taką drobną zmianę, aby wprowadzić ikonkę lub znacznik kiedy mamy możliwość zebrania owoców z drzew. Wiem, że można łatwo zebrać kombajnem jednak często zbieramy ręcznie i taka drobna zmiana ułatwiłaby rozgrywkę gdyż w chwili obecnej najeżdżamy kursorem myszki na drzewko i jeśli mamy czas gotowy do zbioru wtedy klikamy. Moim zdaniem taka ikonka (znacznik) poinformuje że owoce są gotowe do zbioru, coś w stylu znacznika zagród czy itemków :) Proponuję aby takim znacznikiem był owoc albo po prostu rączka, wtedy zbiór z drzew będzie ciekawszy i urozmaici grę :) Dajcie znać co o tym sądzicie, wiem że to drobna funkcja w grze ale za to jaka ważna i pożyteczna :) Czekam na głosy i zapraszam do dyskusji :) Pozdrawiam :)
   
  Ostatnie edytowanie: 10 kwietnia 2022
 2. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Witam i pozdrawiam.

  W sumie to mnie nie jest potrzebny taki znacznik, wydaje mi się, że tylko by mi przeszkadzał ale pomysł dodaję do alfabetycznego spisu treści i owocnych dyskusji życzę.
   
  HotFarmer3387 lubi to.
 3. Rowot

  Rowot Młodszy ekspert

  Witam i również pozdrawiam.
  Osobiście również uważam znacznik jest zbędny. Drzewa zmieniają swoją grafikę gdy są gotowe do zbioru i jest to widoczne, dlatego uważam że znacznik zbioru w tym przypadku jest zbędny. Początkowo po przejściu Gry na Unity ta grafika się nie zmieniała, jednakże po naprawie błędów powróciła. W grze korzystam z klienta i działa bardzo dobrze.
   
  miwi45 lubi to.
 4. HotFarmer3387

  HotFarmer3387 Nadzorca forum

  Ok to Twoja opinia nie ma problemu ja jednak uważam ze zmiany są potrzebne gdyż jeżeli jest dużo drzewek posadzonych to trzeba i tak i tak najeżdżać kursorem aby sprawdzić czy można zebrać owoce. Ale dziękuje za opinie bo każdy głos i odpowiedź na pomysł się liczy pozdrawiam :)
   
  Ostatnie edytowanie: 10 kwietnia 2022
  Rowot lubi to.
 5. alaligator12

  alaligator12 Czeladnik forum

  Niektóre drzewka są tak mikruśne i ubogie w kolorystyce a i owoców też czasami nie ma.Podobno niektórym graczom przeszkadzały te trójkąciki dlatego je skasowano.Ale chyba można pokombinować tak z trójkącikami jak z animacją którą można wyłączyć.Utrapieniem jest ciągłe szukanie i najeżdżanie na drzewka żeby sprawdzić czy jest już do zebrania.Jestem ZA.
   
  HotFarmer3387 lubi to.
 6. samouczek123456789

  samouczek123456789 Forumowy żółtodziób

  Uważam,że pomysł nie jest zły ;) trzeba tylko tak wkomponować znaczniki by nie przeszkadzały w grze :) niektóre drzewka są zbyt małe i powinny być oznakowane wg mnie. Też jestem za ;)
   
  HotFarmer3387 lubi to.
 7. HotFarmer3387

  HotFarmer3387 Nadzorca forum

  Też jestem tego samego zdania sąsiadko ;) Chodzi przeważnie o nowych graczy gdyż weterani farmerscy dadzą sobie radę poruszając myszką jednak ci którzy zaczynają przygodę z grą mogą mieć spore ułatwienie kiedy wprowadzony byłby taki znacznik ewentualnie ikonka :) Dziękuje wszystkim za głosy zarówno pozytywne jak i negatywne to mi pokazuje że jednak część graczy jest podzielona ale wiadomo że po to jest ankieta i można zagłosować :) Czekam dalej na opinie i otwartą dyskusję pozdrawiam serdecznie :)