Znacznik gotowych owoców z drzew

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika HotFarmer3387, 2 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy gra powinna wprowadzić ikonkę (znacznik) gotowości zbioru owoców z drzew ?

 1. Tak

  31,0%
 2. Nie

  58,6%
 3. Nie mam zdania

  10,3%
 1. HotFarmer3387

  HotFarmer3387 Wielki mistrz forum

  Witam proponowałbym taką drobną zmianę, aby wprowadzić ikonkę lub znacznik kiedy mamy możliwość zebrania owoców z drzew. Wiem, że można łatwo zebrać kombajnem jednak często zbieramy ręcznie i taka drobna zmiana ułatwiłaby rozgrywkę gdyż w chwili obecnej najeżdżamy kursorem myszki na drzewko i jeśli mamy czas gotowy do zbioru wtedy klikamy. Moim zdaniem taka ikonka (znacznik) poinformuje że owoce są gotowe do zbioru, coś w stylu znacznika zagród czy itemków :) Proponuję aby takim znacznikiem był owoc albo po prostu rączka, wtedy zbiór z drzew będzie ciekawszy i urozmaici grę :) Dajcie znać co o tym sądzicie, wiem że to drobna funkcja w grze ale za to jaka ważna i pożyteczna :) Czekam na głosy i zapraszam do dyskusji :) Pozdrawiam :)
   
 2. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Witam i pozdrawiam.

  W sumie to mnie nie jest potrzebny taki znacznik, wydaje mi się, że tylko by mi przeszkadzał ale pomysł dodaję do alfabetycznego spisu treści i owocnych dyskusji życzę.
   
  HotFarmer3387 lubi to.
 3. Rowot

  Rowot Okazjonalny autor

  Witam i również pozdrawiam.
  Osobiście również uważam znacznik jest zbędny. Drzewa zmieniają swoją grafikę gdy są gotowe do zbioru i jest to widoczne, dlatego uważam że znacznik zbioru w tym przypadku jest zbędny. Początkowo po przejściu Gry na Unity ta grafika się nie zmieniała, jednakże po naprawie błędów powróciła. W grze korzystam z klienta i działa bardzo dobrze.
   
  miwi45 lubi to.
 4. HotFarmer3387

  HotFarmer3387 Wielki mistrz forum

  Ok to Twoja opinia nie ma problemu ja jednak uważam ze zmiany są potrzebne gdyż jeżeli jest dużo drzewek posadzonych to trzeba i tak i tak najeżdżać kursorem aby sprawdzić czy można zebrać owoce. Ale dziękuje za opinie bo każdy głos i odpowiedź na pomysł się liczy pozdrawiam :)
   
  Rowot lubi to.