Znów do Pana Wojchilli

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika QQRYQ333, 4 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Mam do Ciebie małą prośbę: popraw proszę ton Twoich wypowiedzi pisanie do kogokolwiek, że się "ośmielił" odpowiedzieć jest słabe - nawet jeśli miał to być żart i Ci nie wyszedł...

    Pozdrawiam

    WojchillA

    Takie małe pytanko mam do Pana o_O
    Czy Ja z Panem piłem brudzia ? (nie przypominam sobie ) więc proszę z szacunkiem się odnosić odpowiadając w wątku 8)
    Ja mam nick i nie życzę sobie aby Pan pisał do Mnie "Ciebie" "Ci"
    Wie Pan Mnie akurat uczono że jak ktoś pytał się danej osoby o coś to oczekiwał odpowiedzi od konkretnej osoby xD widocznie wprowadzano Mnie w błąd :eek:

    Pozdrawiam

    QQRYQ333
     
    _Olenka47 lubi to.
  2. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Klikając >>TU<< znajdziesz informacje kto odpowiedzialny jest za dział, w którym się aktualnie udzielasz.
    Jeśli niezbędna jest korespondencja imienna z ICM WojchillA proszę pisać bezpośrednio do Pomocy technicznej z odpowiednim dopiskiem w zgłoszeniu do kogo jest ono adresowane.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.