Zmiany w szklarni.

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika hlnrys, 20 lipca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jesteś za proponowanymi zmianami ?

  1. Tak

    92,0%
  2. Nie

    2,0%
  3. Jest mi to obojętne

    6,0%
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Proponuję wprowadzenie następujących zmian:

    1.

    Gdy kończymy szukanie ulepszeń wyskakuje plansza z pytaniem o nową uprawę.
    Naciśnięcie butonu "Nowa uprawa" skutkuje jedynie zamknięciem okna z pytaniem.
    Proponuję, aby działeniem butonu było bezpośrednie przeniesienie do listy wyboru roślin. Zawsze to jeden klik mniej.

    2.

    Lista wyboru posiada możliwośc sortowania wg różnych kryteriów. Podam jeden przykład:
    Gdy sortuję wg ilości posiadanych roślin (wrzucam do szklarni te, których mam najwięcej), muszę się przebijać przez rośliny, które mam ulepszone na max (mam ich tyle, że zajmują pierwsze miejsca na liście).
    Proponuję, aby rośliny ulepszone na max były z listy wyboru usuwane, przez to sortowanie będzie bardziej przejrzyste i skuteczne.

    Propozycje dałem razem, gdyż dotyczą jednego elementu gry i są ze sobą powiązane.
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Super propozycja usprawni zdobywanie ulepszeń szklarniowych,jestem za:)
     
    Anetta41 i Marrylan lubią to.
  3. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    pomysł dodaję do spisu
     
    hlnrys lubi to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Takie zmiany bardzo by usprawniły szklarnię. Zwłaszcza zlikwidowanie z listy ulepszonych na maxa roślin. Jestem za ;)
     
    Anetta41 lubi to.
  5. .latka.

    .latka. Stały bywalec

    jestem na tak :) tylko czy BP ja zaakceptuje i wprowadzi zmiany ;)
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jeszcze jeden argument (wg mnie) do usunięcia max roślin z listy wyboru.
    Sortowałem wg ilości roślin i bezwiednie kliknąłem pierwszą pozycję.
    Sałata na max i dalej można ulepszać:

    [​IMG]

    po 6h wymieniłem 500 szt sałaty na 450.

    [​IMG]

    To dopiero interes.
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jeśli ma zwracać równo lub więcej roślin - jestem za. Usuwanie z listy - też:) I szklarnię bym dołożył dla wyspowych roślin;) Im nas więcej, tym lepiej - daję linka pod sygną:)