Zmiany nagród na Farmerskim Kole Fortuny

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika 19niemiec92, 20 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Zamiana nagrody z 1x zielona na 1 x imprezowa wejściówka

Ankieta zamknięta 17 kwietnia 2016.
  1. Tak

    96,8%
  2. Nie

    3,2%
  1. 19niemiec92

    19niemiec92 Forumowy żółtodziób

    Pomysł Zamiany wejściówek wygląda następująco
    Franek daruję nam Zieloną wejściówkę:D
    używamy jej w zwykłym kole, mamy przykładowo 12 nagród do wylosowania a między nimi 1x Zielona wejściówka zamieńmy ją na 1x imprezowa wejściówka.8)
    Gdy przy kręceniu kołem między nagrodami znajdują się dwa pola z 1x Zielona wejściówka niech Jedna pozostanie tą zwykłą;) a jedną zamieńmy na 1x imprezowa wejściówka:D. Farmerama nie utraci na tym ponieważ nie wprowadzamy zmian do Franka ;) a możliwość wylosowania powtórkowej zwykłej wejściówki jest poprostu szczęściemxD Więc jak już nam się uda to niech to będzie Imprezowa wejściówka :D:D



    2

    Mam jeszcze kilka takich małych zastrzeżeń co do koła fortuny ale imprezowego nie będę tworzyć tematu bo już taki istnieje ale warto by było pozmieniać nagrody bo bardzo tanie rzeczy (tzn. wianki, stroiki, dżemy , drzewo surmii, pomarańczy, wiśni brzoskwinia xxl czy zwykła , podstawowe tanie drzewa, podstawowe czy żółte zagrody a nawet już czerwona krypta nietoperzy) są drażniące zdarza się że na kole są podwójne nagrody np. PD, SG, Nawozy. Każde pole mogłoby posiadać odrębną inną nagrodę. Na pewno zachęcałoby do kupienia wejściówek
    gdyby na kole znajdowały się najniżej pomarańczowe zagrody ale nie krowy kury kaczki kozy owce konie....
    chunt. te droższe, zwierzęta hodowlane z zadań 7,8,9,10 (tylko) ale żeby nie było znów tak łatwo mogą być jako jack point :) i troszkę więcej w nawozach np. zamiast 1 lub 2 szt danego nawozu niech najmniej będzie 5 zamiast 8 niech będzie 10 potem 25(jak się zdarza). a w tym podstawowym kole fortuny też można by było zwiększyć ilość tych nawozów bo 1 szt lub 2 danego nawozu to taka troszeczkę chyba skąpa przesada. :) Pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 marca 2016
  2. gadek

    gadek Fanatyk forum

    To na czym firma by zarabiała?
     
  3. 19niemiec92

    19niemiec92 Forumowy żółtodziób

    To Tylko jedna wejściówka a wylosowanie jej zdarza się raz na ileś kręceń. Nie chodzi o zmianę wejściówek u Franka tylko w samych nagrodach . Gdy można wylosować dajmy na to 12 różnych rzeczy i w tym 1x zielona wejściówka zamieńmy ja na imprezową a gdy możliwość jest taka, że są dwa pola z pojedyncza zieloną wejściówką niech jedna zostanie zielona a ta druga imprezowa. Firma na pewno na tym nie utraci gdyż codziennie nie ma możliwości trafić na kole zieloną wejściówkę a już na pewno codziennie ja wylosować ;)
     
  4. gadek

    gadek Fanatyk forum

    A widzisz,to teraz brzmi inaczej.Ten pierwszy post napisałaś niezrozumiale i tak to odebrałam.Napisz,że chodzi o to by nagrodą w trybie zwykłym była imprezówka, zamiast zielonej próby:)
     
  5. 19niemiec92

    19niemiec92 Forumowy żółtodziób

    Ok. Dziękuje za radę. Czasami trudno w krótki i szybki sposób coś napisać zrozumiale już poprawiam :)
     
    gadek lubi to.
  6. gadek

    gadek Fanatyk forum

    To w takim razie zostawiam głosik na tak:)
     
    19niemiec92 lubi to.
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zmieniłem trochę temat, żeby lepiej odpowiadał przedstawionemu pomysłowi i dodałem wątek do alfabetycznego spisu treści.
     
  8. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Nagrody często chore! Na zwykłym nieraz hodowlanka z 5 kategorii a na imprezówce potrafi być dżem lawendowy lub rabarbarowy.
     
  9. sylwiazl1976

    sylwiazl1976 Zaawansowany

    mnie jeszcze gorzej bo sól,mandragora itd to co nam wypada z pol i zagrod.fajny ten pomysł.
     
    MobilisA075 lubi to.
  10. halina54

    halina54 Hrabia forum

    u mnie jest tak samo,nie wiem po co ta mandragora czy eliksir.TYLKO WKURZA JAK NA 5 KRECEN 3 MANDRAGORY.Modli by wreszcie zmienic te nagrody na cos bardziej potrzebnego.Pomysl popieram i podpisuje sie oboma rekami pod nim
     
    MobilisA075 lubi to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    halina54 rozumiem, że to może być denerwujące ale nie pisz proszę dużymi literami, w internecie oznacza to krzyk, jest zabronione na naszym forum i tutaj w niczym nie pomoże.
     
  12. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Wylecieć powinny rzemieślnicze śmieci typu cukier! Zielone to dominacja cukru i mandragora! Pawia kiedyś puszczę normalnie!