Ogłoszenie Zmiany dotyczące obornika i wody

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia - gra' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 6 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_Chris

  BA_Chris Guest

  Witajcie Farmerzy!

  Po wielu długich dyskusjach i spotkaniach, chcielibyśmy poinformować Was o zmianach, jakie zostaną wprowadzone do gry podczas jutrzejszej synchronizacji, a dotyczyć one będą optymalizacji w zakresie obornika oraz wody na Targu i w Kwiaciarni.

  Targ:
  1. Możliwe będzie dokonanie zakupu na Targu tylko takiej ilości nawozu, ile jednostek zmieści się w naszym oborniku (jeśli oferowana jest większa ilość aniżeli pojemność obornika, pojawi się informacja o błędzie). Oznacza to, że mając zbiornik o pojemności 200 jednostek i mamy w nim już 150 jednostek obornika nie możemy zakupić ofert z nawozem, które przekraczają 50 jednostek.
  2. Jeśli Gracz zechce anulować ofertę, otrzyma ostrzegającą informację do zaakceptowania, gdyż niezależnie od tego jaka ilość została zaoferowana na Targu, powróci tylko taka ilość, która mogłaby w całości zmieścić się w oborniku.
  Do dnia 14 maja anulowane oferty (niezależnie od pojemności obornika), zostaną dopisane w całości, nawet ponad stan/pojemność obornika (informacja do zaakceptowania będzie widoczna dla Gracza, ale wycofywane oferty dopisywane będą w tej samej ilości, w jakiej zostały zaoferowane, nawet jeśli są większe aniżeli mieszczące się w oborniku).
  3. W przypadku automatycznego wycofania oferty z Targu po upływie 7 dni od ich zaoferowania na sprzedaż, do obornika powróci tylko taka ilość, która nie przekroczy maksymalnej pojemności obornika.
  4. Zniknie możliwość wystawiania ofert liczących ponad 100 sztuk obornika jednorazowo. Możliwość wystawiania kilku/kilkunastu ofert tego samego towaru na Targu nie ulegnie jednak zmianie.
  5. Zgromadzony już nawóz nie będzie usuwany z obornika Graczy.

  Dzielnica Rzemieślnicza - Kwiaciarnia:
  1. Jeśli Gracz zdecyduje się na przerwanie trwającej produkcji pojawi się informacja ostrzegawcza, którą należy zaakceptować i wówczas tylko te produkty, które Gracz jest w stanie pomieścić w swoim inwentarzu zostaną przywrócone.

  Pozdrawiamy,

  [​IMG]

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 maja 2015
 2. BA_Chris

  BA_Chris Guest

  Witajcie Farmerzy!

  Otrzymaliśmy informację o braku właściwych tłumaczeń w ostrzegających okienkach w grze w momencie gdy chcemy zakupić nawóz lub wodę, a nie posiadamy wystarczającego miejsca w zbiornikach.

  [​IMG]

  Nasi programiści już nad tym pracują.

  Przepraszamy za niedogodności z tym związane,

  [​IMG]

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.