Zmiana wyglądu papug

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika SuperMateo, 27 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy Twoim zdaniem grafika papug powinna zostać zmieniona?

  1. tak

    11 głos(ów)
    50,0%
  2. nie

    11 głos(ów)
    50,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SuperMateo

    SuperMateo Czeladnik forum

    każdy wie jak wygląda papuga i klatka dla papug na baharamie moimzdaniem powinna mieć lepszy wygląd papuga do farmeramy może wyglądać jak ta co jest przy logingu lub tak[​IMG]
     
  2. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    Zmieniłam nieco tytuł wątku i pytanie w ankiecie. Pomysł dodałam do spisu treści.
     
  3. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Po co? i tak papugi kiedyś zostaną zmienione, a sama zmiana wyglądu bez dodawania kolorowanek jest bez sensu, jestem na nie.
     
  4. Dario_W

    Dario_W Czeladnik forum

    Co do papug, to aż się prosi, by dodać im misję hodowlaną, w końcu tyle jest odmian i kolorów, że jest w czym wybierać.
     
    chrumcia91 lubi to.
  5. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    O i tutaj też zmiany się poczyniły, a nawet od 5 września 2019 mam kolorowe papugi :p
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    O i tutaj też się zgadza. W związku z tym, że grafika klatki dla papug została zmieniona, mamy też już od dawna w grze kolorowe ulepszenia - gratuluję Autorowi pomysłu. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum dodając go jednocześnie do spisu Pomysły zrealizowane.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.