Zmiana wyglądu i funkcjonalności paska z drzewami i zagrodami/ warsztatami

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika -agax3-, 2 marca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jesteś za zmianą paska drzew i zagród warsztatów?

 1. tak

  70,0%
 2. nie

  25,0%
 3. obojętne

  5,0%
 1. -agax3-

  -agax3- Naśladowca mistrzów

  Od dłuższego czasu BP systematycznie dodaje nam nowe drzewa i zagrody. Zauważyłam, że wiele osób nie chce dodatkowego pola do upraw a roślin, zagród i drzew jest bardzo dużo.
  Mój pomysł na ułatwienie pracy farmerom:
  Zrobienie podobnej tabeli jak w przypadku siewu roślin. Małe ikonki przedstawiające owoce drzew, zwierzęta i produkty w obszernej tabeli z możliwością segregowania wg czasu, punktacji, nakładek itp


  Chyba każdy z graczy wie ile czasu zajmuje przemeblowanie farmy przy eventach bądź zmianie produkowanych rzeczy w przypadku zagród i drzew. Takie proste tabelki jak przy roślinach znacznie by przyśpieszyły ten nużący proces.
  Przy takiej ilości eventów i nowości myśle, że to byłby ukłon BP w naszą stronę by uprościć nam granie, skrócić czas tzw meblowania, dać więcej radości i zabawy. Co o tym sądzicie?
   
  Ostatnie edytowanie: 3 marca 2018
 2. Kathea

  Kathea Baron forum

  Tabela ok, natomiast jeżeli chodzi o drugi pomysł to jestem na nie, ponieważ jak sama napisałaś to jest gra strategiczna. Poza tym nie każdy korzysta non stop z pomocników. A jeżeli sądzisz że obrabianie ręcznie 6 łąk z małymi polami/zagrodami/drzewami to taka frajda, to chyba gramy w inne gry.
   
  -agax3- lubi to.
 3. -agax3-

  -agax3- Naśladowca mistrzów

  Wiem, że nie każdy korzysta z pomocników.:D :) To tylko pomysł na pomieszczenie większej ilości tego co chcemy wytwarzać przy założeniu, że farma się nie zwiększy. Chodzi też o to, że nowości jest więcej i więcej a pola te same;)
   
  Ostatnie edytowanie: 2 marca 2018
 4. ania1713

  ania1713 Chodząca legenda forum

  Podobnie jak gracz wyżej. Pierwszy pomysł ok, ale drugi na nie.
  Fakt, nowości więcej, ale ważne też życie prywatne - jak będzie więcej miejsca do siania/hodowania to i eventy będą bardziej wymagające, a przecież nie o to chodzi, żeby siedzieć 24/7 z nosem w komputerze ;)

  Przydałoby się napisać to jako dwa pomysły, bo teraz nie mam jak zagłosować :p
   
  -agax3- lubi to.
 5. -agax3-

  -agax3- Naśladowca mistrzów

  Chyba masz racje.:D Posmysl drugi usunelam z pytania o zmiany. :pxDTo nijak nie można połączyć w jedno pytanie. Nie pomyślałam o tym;) Dzięki:inlove:
   
 6. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  marek39 Twój post usunęłam jako spam, niestety niczego do wątku z pomysłem nie wnosił.


  -agax3- wątek z pomysłem dodaję do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.
   
 7. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  marek39 panuj proszę nad emocjami i słownictwem, zapoznaj się z zasadami tego działu: Zasady działu oraz Regulaminem forum i stosuj się proszę do obowiązujących na forum zasad. Kolejne Twoje posty usunęłam i tym razem upominam słownie.


  Edycja:
  Post nic nie wnoszący do tematu usunęłam i po raz ostatni proszę nie zaśmiecaj wątku takimi postami, następnym razem za ignorowanie moich próśb otrzymasz punkty karne i blokadę konta na forum.
   
 8. marek39

  marek39 Czeladnik forum

  drogi kolego wpelni sie zgadzam z twoja wypowiedzia
   
  -agax3- lubi to.
 9. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


  marek39 Twój kolejny niezwiązany z tematem post usunęłam i w związku z tym, że ignorujesz moje prośby nakładam punkty karne oraz blokadę konta zgodnie z niżej podanym punktem Regulaminu forum:

  2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę

  Ekipa dba o porządek na forum i należy stosować się do jej poleceń. Ignorowanie tych poleceń będzie skutkować nałożeniem punktów karnych.

  Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją członka ekipy, to możesz napisać skargę w odpowiednim dziale na forum. Na forach, które nie posiadają działu skarg, zgłoszenie należy kierować bezpośrednio do pomocy technicznej. Zabronione jest omawianie decyzji ekipy w wątkach innych niż do tego przeznaczone.

  Kara:
  11 - 51