Zmiana wyświetlania PD na liczniku.

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika wilandra, 12 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba Ci się pomysł zmiany naliczanie PD?

  1. Tak

    14 głos(ów)
    87,5%
  2. Nie

    2 głos(ów)
    12,5%
  3. Nie wiem

    0 głos(ów)
    0,0%
  1. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Uwaga kochani mam pomysł na modyfikację naliczania PD u nas na farmie i wyspie. Starzy gracze na pewno pamiętają czasy, że pasek zbieranych punktów zmieniał się na przestrzeni lat. Teraz wygląda to tak, jak na rysunku po lewej stronie.
    [​IMG]


    W związku z tym mam propozycję jego zmiany, a w zasadzie dwie.

    PROPOZYCJA 1. Dotyczy sposobu zapisywania punktów. Co powiecie na to, by cyfry oddzielić od siebie kropkami? Moim zdaniem to znacznie ułatwi odczytanie liczb zwłaszcza dla osób przy wyższym levelu i szacowanie ile nam PD jest potrzebnych do kolejnych etapow gry.

    PROPOZYCJA 2. Co powiecie na to, aby inaczej wyśietlało się zgromadzone PD. Nie trzeba by było najeżdżać na zielony pasek, gdyż punkty widoczne byłyby cały czas w grze na zielonym pasku.

    I nie zapomnijcie wypełnić ankiety :)[/URL]
     
    Ostatnie edytowanie: 12 października 2015
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Taka opcja w grze już jest. Po najechaniu kursorem na zielony pasek w chmurce wyświetlany jest stan już zdobytych PD ( " Masz ....i tytuł....") oraz ilość PD, które należy zdobyć aby przejść na kolejny poziom ( " Do następnego poziomu brakuje Ci jeszcze......."). Chyba że masz na myśli coś zupełnie innego to bardzo proszę o sprecyzowanie jak to ma dokładnie wyglądać, mają być 2 oddzielne chmurki czy jeszcze inaczej ? Do pomysłu dodaj proszę również ankietę wybierając z "Narzędzi tematu" opcję "Add Poll".

    Na dopracowanie pomysłu pozostawiam czas do jutra (13.10. wtorek) do godz. 13:50
     
  3. wilandra

    wilandra Analityk forum

    U mnie nic takiego po najechaniu się nie wyświetla, ale dobrze do jutra dopracuję pomysł :)
     
    kheme lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zerknij proszę na poniższy obrazek i napisz co widzisz , czy to nie o to Tobie chodziło ?

    [​IMG]
     
  5. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Atenko o to mi chodziło, tylko u mnie to się nie wyświetla od conajmniej roku :( Myślalam, że tego już nie ma w grze :(
     
  6. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Wilandra: w ustawieniach gry włącz "wskazówki". Wtedy ci się to wyświetli.
     
  7. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Mam :) Ot blondynka ze mnie ;p

    Ale proszę nie zamykać wątku, do jutra wprowadzę swoj pomysł ja jego ulepszenie :)
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę nie zapomnij dodać ankiety : >>>klik<<<, ponieważ ankieta jest konieczna :)
     
  9. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Mam jakies problemy techniczne z ankietą i zdjeciem :(
     
  10. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

  11. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Poprawiłam, mam nadzieję, że jest już dobrze :)
     
  12. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    No niestety. Musisz mieć link bezpośredni do samego obrazka (wrzuconego na hosting) a potem wstawić go w taki sposób:

    Kod:
    [img] link do obrazka [/img]
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pomysł dopracowany, grafiki już są widoczne oraz ankieta zgodnie z sugestią dodana, więc poprawię tylko lekko tytuł aby wiadomo było o co chodzi i dodaję pomysł do spisu treści.