Zmiana poziomów na farmie

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Rafauek16, 4 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za redukcją ilości PD wymaganych na przejście kolejnego poziomu?

  1. Tak

    34 głos(ów)
    38,6%
  2. Nie

    54 głos(ów)
    61,4%
  1. Rafauek16

    Rafauek16 Aktywny autor

    Zmiana poziomów coś na wzór Bahamaramy. Przechodzenie z poziomu na poziom jest coraz trudniejsze a przez co bardziej żmudne, bo wymagane są kosmiczne ilości PD. Dla przykładu żeby przejść z poziomu 90 na 100 potrzeba około 420000000PD. Faktem jest że od poziomu 100 ilości PD oscylują wokół 20 paru milionów i to jest dobre, ale zanim się dojdzie do tego setnego to niezłe wyzwanie jest. Redukcja poziomów byłaby dobra...

    POZIOMPD
    8984 280 923
    9099 000 000
    91116 000 000
    92134 000 000
    93154 000 000
    94200 000 000
    95226 000 000
    96254 000 000
    97284 000 000
    98316 000 000
    99352 000 000
    100390 000 000
    101410 000 000
    102430 000 000

    Redukcja głównie polegałaby na poziomach 90-100, a w dalszych ilości do przejścia mogłyby być takie same jak aktualnie. Wiązałoby się to tylko ze zmianą z przeskoku z poziomu 100 na 101 a reszta wartości byłaby obniżona- powstanie więcej niż 200 poziomów.
    Dobra i bonusy za przejście mogą zostać takie jak są, ponieważ nie są to aż takie bogactwa.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2017
    krasnoludek10 lubi to.
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    Proszę o dopracowanie pomysłu - od którego momentu i na jakie wartości miałyby być zredukowane wymagane ilości PD?
    Proszę też pamiętać, że gracze, którzy zostaną wówczas przeniesieni na wyższy poziom, bo będą mieli odpowiednią ilość PD, otrzymają także bonusy, które otrzymuje się za przejście poziomu i duży skok spowoduje znaczny zastrzyk dóbr..

    czas na dopracowanie daję do jutra do godziny 18,30
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pomysł został dopracowany zgodnie z sugestiami, dodaję więc do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Domyślam się, że pomysłodawca jest w okolicy 89 poziomu:D Po pierwsze nie chcę sztucznie przeskakiwać poziomów, po drugie to co łatwo przychodzi, wcale dobrze nie smakuje. Obecnie właściwie każdy, kto wdrapie się wreszcie na 100 poziom ma poczucie osiągnięcia czegoś istotnego w tej grze. Później już jest banalnie. A ty chcesz to zamienić na nic nie warte mli-mli. Nie.
     
  5. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    No wiesz?-.- Jak możesz?>:( Czego Ty chcesz od graczy w okolicach 89 poziomu??? ;):)xDxDxD

    Sama jestem na 89. i mi też nie zależy aby było ani łatwiej ani szybciej.
    Grałam kiedyś dawno temu w tę grę, potem z niej zrezygnowałam i nawet konto usunęłam a tę farmę "mam" od jakichś dwóch lat.
    Z tymże na samym początku tej gry miałam częste i dość spore przerwy.
    Mam więc jakieś porównanie z tym co było kiedyś i z tym co jest teraz.
    Faktem jest, że póki co mam trochę czasu aby "siedzieć i dłubać" ale i tak też nie siedzę tu non stop.
    I też od czasu do czasu robię sobie przerwy ale dla przykładu podam takie o to porównanie:
    Rok temu miałam 63. poziom na F i 33 na Wyspie a od dzisiaj właśnie 89/230... Dużo dało odblokowanie Lasu Tropikalnego, Wyspy Skarbów i teraz kilku fragmentów Wodospadów. A na Farmie też mi na kolejnych poziomach nie zależy.
    A jedynym stałym wydatkiem jest kombajn i też nie na okrągło, bo często korzystam z kuponów.
    Bez tego jednak nie chciałoby mi się dalej grać albo najwyżej na dużych polach...
    Także i ja uważam, że teraz jest tu tyle możliwości, że żadna zmiana w sposobie naliczania poziomów nie ma sensu.
     
  6. Ernst69

    Ernst69 Młodszy ekspert

    To by było nie sprawiedliwe wobec innych graczy, którzy grali na starych zasadach.
     
  7. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    [​IMG]
    Jestem jak najbardziej za. Wg tej zacnej tabelki wskoczyłabym na poziom 102
     
    krasnoludek10 i Rafauek16 lubią to.
  8. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Każdy, kto teraz ma poziom powyżej 100 był także na tym 89, 90, 91.....itd. Każdy musiał sporo sie napracować, aby przejść z poziomu na poziom( a parę lat temu nie było takich ułatwień jak dziś ) i teraz co? Banalne przeliczenie punktów i hooooop, jesteśmy już na 102? Nie, nie i nie.....Teraz są takie bonusy, pnącza i inne ułatwienia, że na prawdę można stosunkowo szybko awansować, tylko trzeba grać regularnie, robić eventy, ew. misje w spółdzielni i korzystać z wszystkich możliwości jakie daje nam gra. jestem na nie.....
     
  9. ngienia63

    ngienia63 Młodszy ekspert

    Jestem na tak , mimo iż jestem juz na 99 poziom to dalo by mi to duże możliwości bo , automatycznie zdobywając następny poziom dostajemy i roślinki do siania nowe które sa juz w misjach spółdzielni a których ze względu na brak roślin nie możemy dokończyc. dlatego pomimo tego ze już mam prawie poziom setny uważam to za dobry pomysł .Odnośnie tego co było kiedyś a nie teraz to nic nie powinno być zmienione. A ja uważam ten pomysl zabardzo dobry i oby go wprowadzili w życie jak najszybciej.:):):););)
     
    krasnoludek10 i Rafauek16 lubią to.
  10. dszmyd

    dszmyd Hrabia forum

    Jestem na nie. Jak śpiewali Skaldowie - " Nie o to wszak chodzi by złapać króliczka, ale by gonić go ".
    Znacznie bardziej ceni się to, do czego dochodzi sie z trudem.
    A i jeszcze to - jestem poniżej setki, chociaż już blisko :):):)
     
    krasnoludek10 i morellaa lubią to.