Zmiana nicku w grze

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 12 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcecie aby było można zmienić nick w grze ?

 1. Tak

 2. Nie wiem

 3. Nie

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
 1. Mateusz

  Mateusz Ambasador forum

  Proponuje aby dać możliwość graczom zmiany nicku w grze , dwa razy w ciągu roku zmiana była by dokonywana przez pomoc techniczną bądź w ustawieniach konta.
   
 2. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Mateusz kiedyś o ile dobrze pamiętam była taka możliwość i została zapewne nie bez powodu usunięta, więc bardzo wątpliwe aby była przywrócona. Niemniej jednak pomysł dodaję do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.
   
 3. Sekme

  Sekme Generał forum

  Jestem na "nie".

  Na początku gry taka możliwość istniała. Została usunięta w dużej mierze na prośbę graczy, po tym jak po wprowadzeniu do gry G&T zderzyliśmy się z ogromem złodziei-wyłudzaczy. Taki oszust podczas jednego G&T miał jeden nick, podczas następnego zmieniał na nowy. Nie dało się tego opanować, więc możliwość zmiany nicku została zablokowana. To oczywiście całkowicie nie rozwiązało problemu oszustw, ale trochę ograniczyło i utrudniło.
   
 4. niki1990

  niki1990 Komandor forum

  Moim zdaniem bez sensu. Zwłaszcza podczas g&t, kiedy wysyłamy 10 razy tyle wiadomości co zawsze. Chce człowiek do kogoś napisać w grze, kopiuje nick z forum do okna odbiorcy wiadomości, a tu się okazuje, że użytkownik nie istnieje. Moim zdaniem powinien być wręcz przymus, że ten sam nick w grze i na forum bez jakiejkolwiek możliwości zmiany. A tym co mają rozbieżności, pozmieniać, tak, jak powinno być.
   
  Sekme lubi to.
 5. Sookie

  Sookie Chodząca legenda forum

  A ja tak nie uważam. I co jeszcze? Zdjęcie,pesel? Mam inny nick na forum inny w grze. Jesli chcę się z kimś wymienić to i tak piszę sówkę z nickiem farmerowym . A niekoniecznie chcę dostawać sówki od osób,którym nie podoba się coś co napisałam na forum. Bywało i tak i nawet nieco gorzej. Poza tym- wymieniasz się na własna odpowiedzialność.
  Ci co mają wiedzieć-wiedzą jaki jest mój farmerowy nick.
  Generalnie-uważam,że wystarczy -1 nick farmowy i 1 forumowy. Niekoniecznie taki sam.
   
  .Remik8., Mateusz oraz Mariolka7214 lubią to.
 6. niki1990

  niki1990 Komandor forum

  To już nie chodzi nawet o g&t tylko np o normalną rozmowę. Np widzisz że ktoś ma większą wiedzę na temat. który cię interesuje, to napiszesz i dopytasz o coś. A tak jest problem. Ja mam jeden nick i wystarczy
   
  cyfrzak lubi to.