Zmiana czau

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Mcgregoro, 29 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Od dzisiaj 29 marca obowiązuje czas letni gdzie przesuwamy wskazówki zegara o godzinę do przodu czy w związku z tym wszystkie wydarzenia już aktywne w grze będą o tę godzinę przedłużone? Mam na myśli parapetówkę i wiosenne graciarstwo.
     
  2. janjonek70

    janjonek70 Czeladnik forum

    będą przdłużone
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mcgregoro godziny zakończenia wydarzeń podane są w Ogłoszeniach, a z tego co widzę w grze to "Parapetówka" ma trwać jeszcze niecałe 76 godzin czyli wyjdzie tak jak jest w Ogłoszeniu: "[​IMG] Środa, 01.04.2020, godz. 14:00"

    Podobnie z eventem Wiosenne graciarstwo. Czas widoczny w grze (niecałe 36 godzin) zgodny jest z tym co widzimy w ogłoszeniu: "[​IMG] (akcja specjalna) Poniedziałek, 30.03.2020, godz. 22:00".

    Zmiana czasu nie miała przecież żadnego wpływu na wzrost roślin (nie został wydłużony).

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?

    janjonek70 nie wiem skąd masz taką wiedzę?
     
    Rafeda lubi to.
  4. paulibart

    paulibart Czeladnik forum

    Jak to nie ma wpływu? Przecież eventy będą krótsze o 1 godzinę.
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    paulibart to fakt, ja napisałam, że czas wzrostu roślin nie został wydłużony, nie było również problemów z dostępem do gry tak więc widocznie Producent nie uznał, że czas wydarzeń powinien ulec zmianie. Jeśli jednak coś się zmieni to Gracze będą o tym poinformowani.

    Czy Autor ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  6. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Nie mam, dziękuję można zamykać.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro można to zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.