Zmiana Alchemik

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika madzik00, 24 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba Wam się pomysł.?

  1. Tak

    95,6%
  2. Nie

    4,4%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. madzik00

    madzik00 Okazjonalny autor

    Zmiana ALCHEMIKA
    1. Aby skrzaty i produkty pojawiły się na półce (tak jak np.w piekarni) a nie w inwentarzu.
    2. Żeby nie trzeba było umieszczać ich na polach tylko w pasku z slotami bonusowymi.​
     
  2. robertokarlos8585

    robertokarlos8585 Forumowy żółtodziób

    dobry pomysł zwłaszcza że mało miejsca na sianie a to zabiera duże pole.
     
    madzik00 lubi to.
  3. seba8246

    seba8246 Forumowy żółtodziób

    Jestem na tak.
    Może będę częściej korzystać z alchemika.
     
    madzik00 lubi to.
  4. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    madzik00, pomysł dodałam do spisu treści. Informuję że tytuł delikatnie edytowałam - używanie wielkich liter w świecie Internetu oznacza krzyk, a na naszym forum nie krzyczymy. :)

    Graczy zapraszam do wyrażania opinii na temat pomysłu. :)
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Czy ja wiem? W slotach można byłoby je umieszczać pod warunkiem,że tam z kolei byłoby więcej miejsca. Bo jeśli byłoby tyle slotów co do tej pory- to jestem na nie
     
    madzik00 i ania1713 lubią to.
  6. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    A może jak Maskę Tiki? To byłoby chyba najwygodniejsze. Ewentualnie na polu - ale niech skrzat zajmie 1 małe, nie jak teraz duże pole. Maskę często wykorzystuję, z alchemika nie korzystam wcale ze względu na miejsce, jakie na polu zajmuje.
     
  7. madzik00

    madzik00 Okazjonalny autor

    tak myślałam że Alchemik jest mało używany.
    Więc czas go zmienić.

    W slotach więcej miejsca oczywiście przyda się.
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dawno, dawno temu w odległym biuletynie ...;)

    Były przebłyski o zmianach w Alchemiku.
    Pokusiłem się nawet o wbicie 5 lvl.
    Myślę, że każda zmiana wyjdzie tej profesji na dobre.
    Półki - jak najbardziej.
    Sloty - też (z zastrzeżeniem Sookie)

    Głos na Tak.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2015
    madzik00 i ania1713 lubią to.
  9. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Mam podobne zdanie jak gracze przede mną :) Może przydałaby się odpowiedź : "tak, ale z pewnymi zmianami" ;) Masz moje tak, ale póki co trochę na wyrost, bo bliżej mi do "tak" niż do "nie" :D
     
    madzik00 lubi to.
  10. mariogr2014

    mariogr2014 Stały bywalec

    Jestem na tak bo alchemik wymaga reform. W tej formie nikt alchemika nie lubi i odblokowuje sie go tylko ze wzgledow estetycznych(by nie razil w oczy pusty plac).
    Zajmowanie pol przez skrzaty to pomylka. Tyle zagrod i drzewek jest w pasku, bo miejsca brak i trzeba dobrze planowac jak to wszystko porozstawiac. Jak wiec mozna wygospodarowac jeszcze wolne pola na skrzata? Dobra mysl by dzialaly na zasadzie maski, nie zajmowaly by wtedy slotow.
     
    ***kacper*** i madzik00 lubią to.
  11. Piraniiax

    Piraniiax Młodszy ekspert

    Nie mam alchemika i nie wiem o co chodzi, ale jak tak czytam komentarze to faktycznie jest beznadzieja o_O myślalam na alchemikiem ale teraz chyba wybiorę co innego :p jestem na tak
     
    madzik00 lubi to.
  12. -Lalola86-

    -Lalola86- Forumowy żółtodziób

    Jestem na Tak. potrzebne są zmiany bo jest beznadziejny.
    Proponowałabym żeby w alchemiku można było robić super nawóz.
     
    ania1713 i madzik00 lubią to.
  13. karotka88

    karotka88 Forumowy żółtodziób

    tak super nawóz świetny pomysł
     
    madzik00 lubi to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


    -kuki21-, Twój post usuwam ponieważ samo "tak" niczego do pomysłu nie wnosi, a swoją aprobatę dla pomysłu wyrażasz oddając głos na TAK. W wątku pożądane są dyskusje i rozwinięcie dlaczego pomysł nam się podoba czy też nie podoba, komentarze, ewentualne sugestie, itp...
     
    madzik00 lubi to.
  15. Arek_Rumun

    Arek_Rumun Forumowy żółtodziób

    Zmiana alchemika potrzebna jest bardzo.
    Powiedziałbym że nawet w całości.Nowe przepisy np.nawóz przeciw chwastom,super nawóz to jest pomysł.
    Każdy niech napisze coś od siebie a może zostaną wyciągnięte wnioski.
     
    madzik00 lubi to.
  16. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Głos na tak. Zmiana konieczna, mam tyle mandragory, że mogłaby nie wypadać z pól przez rok i jeszcze by zostało. Zupełnie z tego nie korzystam, a szkoda bo dobre bonusy tylko wykonanie beznadziejne. Jak najbardziej jestem za tym, żeby działały jak maski tiki, ew. w slocie. Produkcja SN w alchemiku? No nie wiem co na to BP ( spadną wpływy do firmy) ale dla graczy, którzy nie mają wielkich drzew byłoby to bardzo pożądane.
     
    madzik00 lubi to.
  17. -kuki21-

    -kuki21- Forumowy żółtodziób

    jestem na tak. Ponieważ nawet mała zmiana którą proponuje madzik00 jest konieczna, ale uważam że alchemik powinien przejść większą metamorfozę. Zamiast zmieniać co chwilę grafikę,dodawać nowe zagrody, zmieńcie Alchemika tak żeby każdy gracz był mile zaskoczony :)
     
    mariogr2014 i madzik00 lubią to.
  18. seba8246

    seba8246 Forumowy żółtodziób

    Ratujcie Alchemika bo u mnie jest bezrobotny :) :) :)
     
  19. Dorota391

    Dorota391 Młodszy ekspert

    zmiana by się przydała,żeby tak chętnie się robiło jak w innych
     
  20. kwoka74

    kwoka74 Okazjonalny autor

    Chyba kazda zmiana bylaby na plus w tym temacie.Alchemik jest u mnie bezuzyteczny- produkacja skrzatow w obecnej formie jest nieoplacalna i szkoda miejsca na farmie.Sloty bylyby dobrym rozwiazaniem( przy rozszerzeniu ilosci slotow)
     
    chomcio40 i madzik00 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.