Opinie Zjawiskowe noce

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wyobraź sobie, że w innych krajach też są Ekipy i w tym przypadku to one zaalarmowały IT. Gdy ja wstałam to już od dobrych 2 godzin pracowali w pocie czoła (porannym):p
     
  2. incasent

    incasent Ambasador forum

    - Wiadomo!
    Aż dziw, że tak długo ;)
    Gratuluję :)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja za to miałem zbiór około 7:00 i go przespałem - może to i lepiej, że gra nie działała w moim przypadkuxD:cry:xD O ile wiercenie się przed ponownym zaśnięciem można nazwać snem podczas gdy wieczorem zasypia się w miarę szybko8)

    W temacie - idę zbierać badyla i bakłażana.

    EDIT: Stan przed posianiem - 3.364 badyle na 14.700 czyli około 23% i 780 szklanek na 1.330 czyli około 59%.
     
  4. incasent

    incasent Ambasador forum

    Marion, a nie pracujesz może nad kalendarzem październikowym? :p
     
  5. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    tylko pozazdrościć czujności innych Ekip....
    Ekipy wszystkich krajów - Łączcie się!!
    dla wspólnego, farmerskiego dobra
    dajcie skuteczny odpór wszawym hakerom, złodziejom qqrydzy i innym stonkom ziemniaczanym wysyłanym przez wrogie siły, żeby niszczyły nasz trud
    jestem z Wami i 3mam mocno kciuki

    a w temacie - event na piechotę, spacerkiem
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2023
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    xD
    Z pewnością będzie, ale kalendarze raczej nie lubią porannych godzin:music:
    A tam czujności... W innych strefach czasowych mieszkają, to i w innych godzinach śpią/czuwają...

    A tak w temacie, event przedłużony =>>Ogłoszenie<<.
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    hahahahahah,śmiechu warte,za chwile znowu padnie no może nie za chwile ale w godz.popołudniowych i ....event tygodniowy bedzie trwał 2 tygodnie,o zgrozo,dobrze,że ja skończyłam na PNS bo najbardziej mi na tym zależało,w sumie mam zrobione 42 kroki do pnącza w sumie rzut beretem ale ...ale nie ma mowy nie robie,chyba ,że wraz z pnączem BP w ramach przeprosin da florenowca xDxDxD
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dla mnie to w sumie nawet lepiej - chociaż raz będę miał spory zapas wylotek a i szanse, że nie będę siał terror-badyla do ostatniej chwili, rosną:music::D:pxD:cry:xD
     
  9. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Zakończenie eventu zostało po raz kolejny przedłużone. Należy spodziewać się dalszych problemów z dostępem do gry, więc proponuję przedłużyć obecny event do zakończenia obecnie trwającej Pełni. Amen.
     
  10. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dziękuję :inlove:
    Dziękuję :inlove:
    Długo? no może troszeczkę :D ale nie z mojej winy, gra zaliczała pady to nie było jak podgonić :)

    Pozdrawiam weekendowo :)
     
  11. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Widzę, że wczesnym rankiem sporo się wydarzyło... event przedłużony w sumie aż o 2 dni :eek: czegoś takiego chyba jeszcze nie było. Ciekawe jak w takim razie ułożą się eventy w przyszłym tygodniu, skoro ten będzie trwał do piątkowego wieczora. W obecnych okolicznościach czasowych raczej nie powinno być żadnego problemu, żeby zdążyć na piechotę zrobić całość. Chyba, że znowu dostanę jakiegoś przypadkowego bana na 72h, którego tym razem nie będzie się dało zdjąć.xD

    Swoją drogą, moim zdaniem lepszą opcją niż przedłużenie eventu byłby kod bonusowy dający np. 10 drinków dla Berty. Jeżeli ktoś stracił zbiory i bonusy to wydłużenie eventu sprawi tylko, że będzie miał możliwość dłużej siać badyla. Więcej zbiorów = więcej pracy. A gdyby był taki kod, to w pewnym sensie można by było uznać, że bonusy się nie zmarnowały, bo jest postęp w evencie. Ale pewnie wtedy byłoby zbyt łatwo i koszyczki by się nie przydały, bo każdy by zdążył.:p
     
  12. Ania

    Ania Ekspert forum

    70/70 a teraz na luzie :)
     
  13. Montwa

    Montwa Wielki mistrz forum

    No długo, długo... ;)
    Olga pewnie z jakiegoś roztargnienia zapomniała użyć szarłatu. ;)
    xD
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratuluję tak szybkiego skończenia eventu, bo już po 2 dniacho_O:D
     
  15. Ania

    Ania Ekspert forum

    szybko?
    to jest szybko
    [QUOTE="draculik34, post: 2589625, Zrobione :)
     
  16. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    Pomimo że koło od długiego czasu nie współpracuje ze mną,pnącze wisi a dalej to już na luzie.
     
  17. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    nie wiem o której kto wstaje.....ja od 2 nie zalogowałam się do 9.07 ...brawo ja...oby tak dalej
    gratulacje... ja w takim tempie... to pnącze ...zostanie marzeniem..
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Twoje też jest szybko, mi to bardzo często zajmuje do ostatnich chwil jak już robię:)

    EDIT: Uzbieram wylotki i biorę się za kręcenie drinków. Chyba, że będę miał pewność, że wyrobię się z terror-badylem, bo inaczej młyn zajęty na około 16 godzin.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2023
    mysza199710, draculik34 oraz Aisha1969 lubią to.
  19. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Łukaszu, Ty nie bądź taki hop do przodu xD;):p
    Szarłat sobie podgonię innym razem:p teraz podganiałam upiornego bakłażana xD:p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.