Opinie Ziołowe zagadki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kaja889

    Kaja889 Stały bywalec

    U mnie niestety coś się dzieje z grą ciągle się wyłącza nie można nic zrobić czy ktoś też tak ma czy tylko ja
     
    Frytka2012 lubi to.
  2. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    dzieki mojemu targowi 6 ;):D:D, ewencik skonczony:D,
    z rana mialam jeszcze 4 czy 5 zadan do skonczenia:), pomyslalam, bedzie trudno:sleepy:,
    ale jak odstawilam roslinki i weszlam na targ, az milo,
    grzyb - 3 887,
    czapatka - 1832,
    roza - 2856

    pozostalo polowac, kupic, i odstawic;), teraz trudniej cos zlapac;)
    jak zerknelam na targ 1, o matulu:sleepy:
    grzyb - 18 484, i co 2minuty pozniej 25888, 32 347, 32 994
    czapatka - 13 810,
    roza - 18 018.
    hmm, bez komentarzu:sleepy:, tam sie nie da latwo ewentu skonczyc:)
    Pozdrawiam, i powodzenia jeszcze walczacym;)
     
    gosiagosia60 i kalinamala lubią to.
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Pojawia się coraz więcej ofert na targu, ale nadal szybko znikają. Ciekawe czy dojdzie do zastoju roślin na targu, czy do samego końca będzie zapotrzebowanie na roślinki? :)

    EDIT: Czy jest już jakiś targ, na którym rośliny eventowe zalegają?
     
    Ostatnie edytowanie: 4 marca 2020
  4. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    i ja jakimś cudem skończyłam :) obie strony zrobione i trochę roślin sprzedałam :p
     
  5. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Witam ja się zastanawiam czy skończyć prawą stroną czy sprzedać roślinki zobaczę jaka cena będzie wtedy podejmę decyzję miłego dzionka Kochani wam życzę
     
  6. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam,
    odswiezaj F5, albo zmien przegladarke, czasami tez tak mam;)
    Pozdrawiam i powodzenia:)
     
    magdusia668 lubi to.
  7. kamilcia83

    kamilcia83 Okazjonalny autor

    witam. ja nie skończę całego eventu, ale to co chciałam zdobyłam :) resztę roślin sprzedam bo już mi się nie chce bawić. nie wiedzieć czemu bardziej kręci mnie sezon wenecki niż ten evencik....na szczęście koniec już:)
     
    Frytka2012 i magdusia668 lubią to.
  8. fasolka46

    fasolka46 Stały bywalec

    mnie niestety braknie roślinki na ostatni item , nikt nie chce sprzedawać roślinek
     
    Frytka2012 lubi to.
  9. irenamazur54

    irenamazur54 Okazjonalny autor

    witam.gdzie można zdobyć maski tiki
     
  10. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Noo, trzeba być szybszym od systemu, a to sztuka nie ladaxD:cry: najlepiej to wejść i nie wychodzić tylko latać w te i wewte po tych trzech straganach - tylko jest ryzyko, że zanim się coś trafi to człeka może trafić ... jakie inne coś :p
    Ufff, jestem szczęśliwa, że tym razem polować nie muszę, bo bym chyba nie dała rady nawet z moją cierpliwością.
    Tak - skumulowane bonusy ładnie przysparzały tych roślinek , ale trzeba było też te prawie 8 godzin przysiąść przed kompem by dopilnować zbiorów - zwłaszcza podlanych SN - a nie każdy pewnie miał na to czas . Ja akurat miałam więc udało się wykorzystać bonusy na maxa i jeszcze - po koleżeńsku - na targ trochę wrzucić. Ktoś tam - też po koleżeńsku zapewne - te roślinki wykupywał i... ciekawam czy teraz nie sprzedaje po potrójnej cenie :music:jeśli tak, to... niech mu idzie na zdrowie - ja do handlu smykałki nie mam i zarabiać nie umiem, lecz na szczęście i tracić nie lubię, więc jakoś ten farmowy młyn mi się kręci :p:cry:xD

    Chyba raczej nie ma . Może po 13-stej stragany ciut się zapełnią, ale póki co popyt nadal przewyższa podaż :)
    Wytrwałości życzę wszystkim którzy chcą cokolwiek upolować, by skończyć prawą stronę, zaś ci co po jednej sztuce wystawiają niech już nie będą aż tak wytrwali i choć po zerze do tych jedynek dodadzą - no tak po koleżeńsku :p
    i oczywiście miłego dnia wszystkim :)
     
  11. andzia0393

    andzia0393 Okazjonalny autor

    No ja niestety nie dam rady dojść do pnącza :cry::cry::cry:
     
  12. Alicja211

    Alicja211 Koneser forum

    Udało się skończyć całość. Brakujące upolowałam na targu. Powodzenia życzę.
     
    kalinamala lubi to.
  13. kamder

    kamder Hrabia forum

    Zrobiona cała lewa strona i prawie cała prawa strona :).
    [​IMG]
    Darowałem sobie czerwone kozice, gdyż już ich trochę mam z zagadkowych ;). Nadmiar roślin pewnie sprzedam, ale jakiś wielkich zysków nie będzie :(. Obecnie na 8 targu są takie ceny:
    Czapetka - 4382,33
    Dolinna róża - 5606,95
    Kolczasty grzyb - 7039,24
     
    Frytka2012 lubi to.
  14. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    Witam. Już prawie nie ma problemu z upolowaniem roślinek na targu.
    Grzyb 18559
    Róża 14200
    Czapetka 11500
     
    Frytka2012 lubi to.
  15. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Na targu 1 można się dorobić :p
    Czapetka za 18222
    Róża 23776
    Grzyb 42682
     
    Frytka2012 i Tequilator lubią to.
  16. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Event jakoś wymęczyłam do końca :) Na targu rośliny schodzą migiem (mam 7 kluczy ale już dam sobie z tym spokój) nie sieję , nie wystawiam .
    Z tego co podejrzałam to ceny następujące:

    róża-26,686
    czapetka- 14,290
    grzyb -33,532

    Jakiś dziwny ten event , ostatnim razem pod koniec eventu rośliny zalegały na targu .

    Z sadzonek dostałam małpią pomarańczę a na farmie czerwoną olchę - to jest + w moim przypadku bo nie miałam tych drzewek :)
    Ze stajennego - szkoda pisać :p
     
  17. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    Odnoszę wrażenie, że coraz mniej osób gra. A z drugiej strony ewent znacznie trudniejszy niż dawniej.
     
    tereska1108, Frytka2012 oraz amber♥ lubią to.
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Maskę tiki dają: item Zegar z pozytywką "Karuzela" oraz pnącze Neonowe zagrody 6. Poza tym maskę tiki można otrzymać w prezencie. Nie jest dostępna na targu.
    Wielu Graczy zgłasza ten problem - wątek w Pytaniach ogólnych >>klik<<. Został on zgłoszony do działu technicznego >>Ogłoszenie<<, ale póki co, jak widzę, nie został rozwiązany.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 marca 2020
  19. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    jak można dać takie ceny ja najwyżej mogę 7000
     
    amber♥ i Frytka2012 lubią to.
  20. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Na każdym targu są inne ceny, może na Twoim maksymalna to 7000. A czy masz odkrytą na drzewie mądrości runę "Super ceny"? Zwiększa ona cenę oferowanego towaru o 75% na targu (zamiast o 50%).
     
    kalinamala, Frytka2012 oraz amber♥ lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.