Opinie Ziołowe zagadki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Misja poszukiwania mistycznych ziół zaprowadziła Kozisława do egipskich grobowców! Pomóż mu rozwiązać starożytne zagadki strzegące dostępu do drogocennych ziół!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 27.02.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 04.03.2020, godz. 14:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    w porównaniu do poprzednich edycji ta jest cieniusieńka....ale rozumiem punkty sezonowe.
     
  3. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    ktoś przypomni magiczny przycisk do wychodzenia z tej planszy? Esc czy F5?
     
  4. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Chyba był to X w prawym górnym rogu, na planszy eventowej Robię do oporu i mam nadzieję, że jeszcze zarobię ponad miliard SG bo w ostatnim zarobiłem ponad półtora.
     
  5. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Nie lubię mechaniki gierki z latkami puzzlami itp>:( Ale może warto się przełamać...:wuerg:xD:cry:
     
  6. kamilcia83

    kamilcia83 Okazjonalny autor

    czy może mi ktoś tak łopatologicznie wyjaśnić o co tu chodzi? :oops:
     
    Wrzosowisko3, *dzuga* oraz saktura lubią to.
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    kamilcia83, tak pokrótce:
    - zbierasz wypadajki na farmie i wyspie,
    - przerabiasz je w młynie na wejściówki do minigry,
    - rozgrywasz minigierki - każda z nich to jeden krok z listy po lewej stronie planszy,
    - dzięki minigrom masz nasiona na zasiew,
    - nasiona wysiewasz i zbierasz rośliny, które oddajesz do zadań po prawej stronie. Rośliny te możesz też kupić na targu.

    W nagrodach za minigierki są też bonusy do zbiorów roślin eventowych (+1, +2 i +3 z poletka). Bonusy te aktywują się od razu po ich zdobyciu. Dlatego lepiej brać się za gierki hurtowo, żeby zdążyć jak najwięcej wysiać w czasie aktywności bonusów.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2020
  8. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    Czerwona zagroda dla kozic jako główna nagroda, serio??? Ostatnio były w pociągu do wygrania i mam ich sporo. Tulipanowiec i wolemia, serio??? Pnącze jak dla mnie niezachęcające (poprzednia edycja dawała 440 PDx poziom a teraz 350). A co tam drogie BP - dziś jestem marudna i roszczeniowa :)
    Coś na pewno porobię dla zysku z nasion i qpy. Punkty sezonowe mnie nie interesują.
     
  9. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Ja też mam zamiar tylko zarobić na tym evencie. Kozice mam,tulipanowce i wolemie także,sezonów nie robię,czyli laba. To lubię. Pozdrawiam i trzymam kciuki za tych co będą robić;):)
     
  10. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Mnie bardziej by interesowaly Olchy i Kozery bo nadal na nie czekam tak jak sie naczekalem na mrowki....
     
    konsky5 i Wrzosowisko3 lubią to.
  11. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    A po co ten magiczny przycisk? :eek:
     
    Wrzosowisko3 lubi to.
  12. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    żeby można było zacząć od nowa tę samą planszę ;)
     
    mag3840, Wrzosowisko3 oraz vannkama lubią to.
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    ... ale to już było ...


    event tylko dla lubiących PD i ceniących sobie PSN :sleepy:
    no i lubiących siać xD
    eh
    i skrzynki nie dali o_O:cry:
    może desek im brakło
    wiadomo przez kogo :p Anki i Kamila to ich sprawka ;)


    Czyli Wy robicie
    ja leżę [​IMG]
    no to powodzenia Wam życzę !!! [​IMG]
     
  14. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dzień dobry :)
    Hmm... prawie 300 osób ,,widocznych,, na forumie (i z 500 niewidocznych) a w ewentowym tylko 12 postów o_O
    To jak to - zabawa nie będzie miała wzięcia ???? Pnącze w sumie samo się zrobi, bez żadnego siania tych grzybków, różyczek i czapeczek - co prawda gierki trzeba będzie odskutecznić, no ale 40 rundek to nie aż tak wiele i da radę wytrzymać. Zaś sianie to już będzie nudne i żmudne jak nie powiem co, więc się zastanawiam czy w ogóle się za nie zabierać :music:W nagrodach po prawej jakoś nie widzę nic kuszącego (także i moja Mietka nie dostrzegła niczego) - florenów skąpo, SN i SP też nie za wiele, a ostatnia nagroda ... gdyby to była menażeria to bym się skusiła i robiła wszystko by ją zdobyć, ale dla kozic w czerwieni się nie poświęcę -.-
    O, a to, w zestawieniu z tym...
    to już zaczyna być kuszące :pwięc jeszcze się zastanowię - oby tylko większość się nie pokusiła, bo wtedy z miliarda nici, gdy roślinkami targ zostanie zasypany. No zobaczymy jak to się będzie przedstawiać już w trakcie ewentu i na czym lepiej wyjdę - póki co pola pod wypadajki trzeba dziś przyszykować i cierpliwie jutra czekać - przy okazji nad sezonem pomyślę, bo ciągle jeszcze hamletowskie rozterki mną targają, a harpie w kąciku zleceń już czekają na daninę:cry: xD:cry:
     
  15. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    obliczyłam pi razy oko czapetki potrzeba 3680, dolinnej róży 3780, kolczastego grzyba 3870
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    włoski poradnik policzył inaczej - czapetka 3750, róża 3750 i grzyb 3770 (nie sprawdzałam) ;)
    na 60 mini-gier potrzeba 1593 skarabeuszy i 1534 sygnety (bo jedną wejściówkę dostajemy)
     
  17. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Policzyłam i też tyle mi tych roślin wyszło.
     
  18. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry.Może źle może dobrze zobaczymy.
     
    Wrzosowisko3 lubi to.
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Będę chciała zrobić wszystkie kroki z prawej i lewej. Ot tak sobie, bez jakiegoś racjonalnego uzasadniania:p O ile dobrze policzyłam, lewa strona da 776 pąków w nagrodach za ilość gier. Z każdej gry można dodatkowo zdobyć max. 4 pąki, czyli po 60 krokach można ich mieć 1.016.
    Ogółem potrzebujemy 11.270 roślin, czyli mając te 1.016 nasion trzeba z jednego nasionka zebrać 11,09 rośliny. Z małego poletka z CMJ zbierzemy 4 szt. +7 łącznie w bonusach z lewej strony = 11 szt. Tyle, że z tymi gierkami trzeba się uwijać, bo bonusy szybko wygasają... Zobaczymy jak będzie z targiem. Jeśli ktoś będzie chciał zrobić całość, to bez ekstra bonusów z koła, na handel wiele nie zostanie... Jakimś rozwiązaniem jest sianie na dużych polach z SN, ale nie wiem czy chcę zamieniać SN na SG...
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2020
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Robię głównie dla punktów sezonowych. I jednak coś trzeba na tej farmie od czasu do czasu posiać, no to posieję.
    Powiedzcie mi czy ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem czy jednak coś jest nie tak z tym itemem. Co dobrego daje ten item z + i w czym jest lepszy od tego już "zużytego".:)

    Item "Nieuchwytny grzyb (+)"
    [​IMG]
    1.000 PD/TPD x Poziom Farmy/Wyspy (zależnie od miejsca postawienia) co 22 h (max. 5 ładunków).
    Po wyczerpaniu ładunków lub usunięciu do paska straci (+) z nazwy i będzie dawał 3.150 PD/TPD co 22 h.
    Zajmuje 1 małe pole.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.