Opinie Zimowe ferie Rudolfa

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 4 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie Rudolf miał długie ferie, dopiero dzisiaj skończył i na dodatek po taniości.:pxD

    [​IMG]
     
  2. RADASS81

    RADASS81 Czeladnik forum

    Ja dopiero zaczynam...;):p
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event będzie zakończony prawdopodobnie jutro - zacząłem ostatnie okrążenie:)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 stycznia 2023
  4. cysio2kc

    cysio2kc Aktywny autor

    Uff skończyłem event!. Zablokowałem się na ssakach przy dostarczeniu 350 tyś. i 400 tyś SG. Ale dałem radę. Powodzenia innym graczom którzy są w trakcie lub są fazie zakończenia eventu:)
     
  5. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Ja mojemu Rudolfikowi też te tańsze zafundowałam, bo oszczędność na farmie jest wskazana :p a za te oszczędności to inne zwierzaki mogą sobie w oazie przyjemnie niedzielę spędzić 8) - a Mietka teraz czaruje coby jakieś super okazy wyskoczyły z tej oazy xD:cry:xD
     
  6. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    Skończone, fajne te hodowle, chociaż żadnych rewelacji genetycznych nie obserwowałam;) Mam też wrażenie że farmeramki wyjątkowo skąpo się pojawiają.
     
  7. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    za pół ceny, grzechem było by nie skończyć eventu. Czasem człowiek się na sieje jak wariat za gorsze nagrody.
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event uważam oficjalnie za zakończony i chyba też ssaki do oaz zapakuję:)

    EDIT: Ssaki zapakowane do granic możliwości oazy, zostały jeszcze 942 sztuki Super Paszy i kręci się w młynie.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 stycznia 2023
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.