Opinie Zimowe ferie Rudolfa

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 4 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Rudolf zasłużył na trochę wypoczynku po tym ciężkim roku, pełnym ekscytujących wydarzeń! A najlepszym sposobem na spędzanie ferii jest oczywiście wycieczka po Farmeramie! Przyłącz się do Rudolfa i wygraj wspaniałe nagrody!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 05.01.2023, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 10.01.2023, godz. 22:00

    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    mysza199710, krasnoludek10 oraz grania. lubią to.
  2. abask

    abask Komandor forum

    Hodowlane lubię to i zrobię :)
     
  3. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    O... nie powinno być problemów :) Potrzeba (liczone na szybko, w pamięci) :
    125 kocyków,
    135 łyżwy
    95 sanie.
    Robię :)
     
  4. karolpjonst

    karolpjonst Forumowy żółtodziób

    potrzeba 710 super paszy
     
  5. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    oczywiście robię. Milutki ocelot i ryba Decora są warte nakładów paszowych.
     
  6. kasia8006

    kasia8006 Stały bywalec

    Pewnie, że robię, paszy sporo w zapasie, a oazy załadowane w wesoły dzień obniżek, czekają na start eventu :D
     
  7. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    event bez siania , bedzie można podgonić zalegające misję ;)
     
  8. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    No i w piątek ostatnia misja weekendowa ;) Na głównej. A siania i ja mam juz po dziurki,więc hodowlany to dla mnie jak najbardziej na plus :)
     
  9. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Ok robię , oaza zapakowana na ful tylko zamiast gadów to ptaszki zapakowałemxD ale to nic pasza jestxD
     
  10. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    event oczywiście robię ocelota i ryby chętnie przygarnę bo nie mam pnącze też ze skrzyneczką zbierane raz dziennie ,bez siania wylotek i nagród na chybił trafił tylko robić
     
  11. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Ja sobie przedłużam hamaczek a co do 10 spokój :D Jeszcze trochę i eventy będą mnie nudziły :D hehe nie no żart czekam na urodzinówkę może w końcu mnie zainteresuje ;)
     
  12. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Czekam na ten dzień kiedy o hodowlanym napiszesz: "robię!" :D To będzie święto warte zapisania w kalendarzu na czerwono :D
     
  13. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Żadna siła mnie do tego nie zmusi hehe :D wolę sobie to w inny sposób wykorzystać czas :p przecież hodowla to nie wszystko :D
     
  14. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Dlatego napisałam,że jak się kiedyś zdecydujesz to ja zapiszę to sobie w kalendarzu :D
     
  15. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    robie oaza po 44 kazdego zaladowana a rybki potrzebne bo nie mam oceoty pojda na wymiane
     
  16. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dla odmiany ten event zrobię z przyjemnością :). Oaza zapakowana w promocji, więc i koszty się obniżą, a oceloty i te nowe rybki przydadzą się do misji (jakoś z TS-ów nie chcą wychodzić:p)
     
  17. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Fajnie, siać nie trzeba.
     
  18. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Oczywiście robię z przyjemnością, jak wszystkie hodowlane. Event spokojny, niezakręcony i bez siania - same plusy:music: Oceloty i Decora nie do pogardzenia.
     
  19. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Podobnie jestem zwolenniczką hodowlanych eventów :)
    Oczywiście robię i cieszę się z tych nowych ryb :).
     
  20. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Paszy mało mam, oaza zapakowana z obniżki, ale tylko ssaki trafione, chętka na rybkę i ocelota też jest, zbiorę na początek oazę, poczekam może na weekend dadzą obniżki, jak dadzą to paszy starczy a jak nie dadzą to zrobię ile mogę
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.