Opinie Zimowa opowieść - grudniowe misje tygodniowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kawocz

    kawocz Czeladnik forum

    Zgadza się, nałożyłem udoskonalenie, potem usunąłem i siedzi sobie w dekoracjach jakby nigdy nic cichosza pod zmienioną nazwą:) Dzięki za pomoc!!!
     
    MOD_Zła lubi to.
  2. fkamil

    fkamil Komandor forum

    [​IMG]

    Koniec tych zimowych opowieści. Powodzenia dla kończących :).
     
    MYSZKA2005 i Anhedrea lubią to.
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I koniec ulepszenia zdobyte [​IMG] na skróty szłam ;)
    i mam łyżwiarstwo zajmujące :D i starczy
     
    olgs3 i kalinamala lubią to.
  4. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie

    I ja tez dziś skończyłam,wczoraj cały dzień rajzowałam ale zdążyłam.od nowego eventu tylko zagrody na baha i też dały rade.Wszystko pod kontrolą.Pozdrawiam i super ostatniej niedzieli w tym roku życzę.
     
    kalinamala lubi to.
  5. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    dzien dobry !!
    i u mnie piernikowe domki w komplecie:)
    i wszystkie zadania zrealizowane:)
     
    kalinamala lubi to.
  6. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dzień dobry :)
    A u mnie jeszcze 144 sztuki tych piernikowych muszą koale doprodukować by zakończyć tą - jakże zajmującą -
    zimową opowieść :p.
    Żółte zagrody spisują się całkiem dobrze, choć niektóre misiaczki leserują,bo nie ma stu procentowej wydajności - ale w sumie po świętach takie lekkie rozprężenie jest zrozumiałe i trzeba na nie spojrzeć z ;).
    Mietka na moje też musi oko przymykać, bo czy nie należy mi się po całorocznej harówce na farmie pospać dłużej w te ostatnie dni przed nadejściem Nowego Roku - no chyba jak najbardziej zasłużenie mi się należy, zwłaszcza że ...
    ... ma już zajmujące łyżwiarstwo II a po nałożeniu trzech kolejnych ulepszeń będzie miała... :music:więcej niż zajmujące
    i dodatkowe wielkie drzewo z SN dostała ze skrzyneczki za poziomy :inlove:
    no i nareszcie może siać ten żółty groszek, o którym tak marzyła xD:cry:xD tak więc...
    idę na poobiednią drzemkę zanim koale nową porcję piernikowych chatek wypichcą :p
    Miłej niedzieli wszystkim życzę i świątecznego nastroju chociaż do środy :)
     
  7. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    No i koniec
    [​IMG]
    powodzenia walczącym
     
    MYSZKA2005 i olgs3 lubią to.
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    doczołgałam się do końca 8)
     
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Zrobiłyśmy to razem.
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    A nawet we trzy :)
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    W kupie zawsze raźniej xD
     
  12. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    O to,to święte słowa.
     
  13. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    [​IMG]
    Doczołgałam się za Wami :)
    - teraz się zastanawiam po co ja tak te koale męczyłam , gdy jeszcze pełne dwie doby zostało czasu a piernikowych domków już ponad 240 w nadmiarze - i kolejne 50 koty w tym oazowym malakserze za kilka minut wytłuką
    - na piernika mi teraz te chatki :music:
    - no ale tak to jest jak się czyta, a nie kojarzy dwu niby różnych, lecz powiązanych ze sobą wydarzeń :p - no nic to, zamienią mi na PD i SG, a koty może przy okazji i jakiś lepszy okaz wymalakserują w tym... zacnym przybytku miłości :music:
     
  14. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    I ja skończyłam dzięki oazie, więc teraz sieję zielsko do następnego eventu. Kiedy dadzą nam chwilę odpoczynku od "wydarzeń", które są niekończącym się wydarzeniem ?
    Pozdrawiam Wszystkich pragnących chwili oddechu w farmerskim żywocie, czas gumiaki przewietrzyć :)
     
  15. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Wreszcie koniec :D Ukonczone wszystkie 4 czesci w calosci - jupi - udalo sie :D Alez jestem z siebie dumna :p;)
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy wszystkim za opinie na temat eventu. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.