Opinie Zimowa opowieść - grudniowe misje tygodniowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hator

    hator Ekspert forum

    Przygotowania do 4 opowieści pełna parą :p powystawiałam długie warsztaciki ( Przydaś się cieszy ) Wprawdzie zbiroę z nich tylko raz, jutro po 14, bo potem... no właśnie ! co potem? żółte ryśki? a może inne lepiej się sprawdzają? Co radzicie ?
     
    magdusia668 i olgs3 lubią to.
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja skończę niemal na ostatni dzwonek, ale skończę:) Jeszcze 6 wianków, czyli muszę zebrać to co na łące i jeszcze raz posiać...:music:

    Szansa na wypadajki jest wysoka, więc żółte ryśki powinny się sprawdzić. Możliwe, że również coś krótszego, ale trzeba sprawdzić w praktyce... Tyle, że coś krótszego to częstsze zbiory, a w okresie świątecznym jest z tym różnie... Jeśli ktoś ma zalegające w pasku TS-y zagrodowe, to dobra okazja do ich wystawienia. Z nich też wypadajki polecą.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 grudnia 2019
  3. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja już zapomniałam o tym Evencie,ale pilnuje kolejnego żeby nie zapomnieć powystawiać i chyba zaraz to zrobię, bo potem, to tamto i zbiorę,zasieje i co ?? szkoda nasion.Jestem ciekawa jak nam to pójdzie.Potrzeba 1130 wypadajek jeśli dobrze policzyłam. i to z samych zagród ?? Uf,ciężka sprawa....ale zobaczymy.Dwa pola do dzieła.Fajnej niedzieli
     
  4. hator

    hator Ekspert forum

    Ja wyliczyłam 1230 szt wylotek, ale... event trwa do 31 grudnia, no i w razie "W" zawsze możemy się podeprzeć oazą :p
     
  5. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Tak masz racje , gdzieś mi 100 zwiało :) Czyli 1230
     
    magdusia668, gosiagosia60 oraz hlnrys lubią to.
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dokładnie tak.
    Nie sądzę, żeby oaza była potrzebna.
    Z owocami też nie widzę problemu.
    Chyba że nie ma się dostępu do drzewek.
    [​IMG]
    Wylotek - jak napisała @hator - faktycznie potrzeba 1230.
    [​IMG]
    Do dyspozycji jest 85 pól.
    Pojadę na 3 zbiorach dziennie.
    Niechby wypadało tylko 80%, to ze zbioru mam 68 wylotek, 204 na dobę.
    A dojdą wylotki na start, dojdą magazyny.
    Skończę sporo przed czasem.
    A czy warto, pomijając te kilka szt. SP, gwiazdek, czy bananów, to niech każdy sam oceni.
    O ile SPN są stałe, to PD/TPD każdy dostanie inne.
    Ja zgarnę tyle:
    [​IMG]
     
  7. hator

    hator Ekspert forum

    Piękne, pełne wyliczenie :)
    Wszystko podane na tacy :p
    Też myślę, że oaza nie będzie potrzebna. Zrobię spokojnie, nawet zbierając tylko rano i wieczorem.
     
  8. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    No piękne dzięki.Spokojnie się zrobi.Ja już postawiłam warsztaty.Na oba pola 83 zagrody i warsztaty.Ciekawe ile poleci.Ale po zbiorach przechodzę na zagrody.Nie stawiam menażerii ani manufaktur, szkoda mi znowu wszystko burzyć,w razi co to ukręcę coś w oazie.Fajnych przygotowań do świąt życzę.
     
  9. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    ufff ... wpadłam tylko na chwilkę i ... super że mi przypomnieliście o jutrzejszej misji :) bo znowu bym była w plecy z wypadalcami:cry:na głównej wrony i biżuteria a na plantacji rekiny ,które jutro zmienię na żółte koale:pwracam do garów a wszystkim życzę miłego wieczoru :)
     
  10. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Ja ze swoja banda Jasków nie przejmuje się wypadajkami . Bo jak wiadomo jedna zagroda jeden domek . Z jaskami nawet z 35 papug wypadało mi 23-26 prezentów. Z braku paszy musiałam przerzucić się na wielbłądy

    [​IMG]

    Tak, ze dziś sadzę rośliny do misji a zagrody postawie dopiero rano - pewnie gęsi które dają mi też 100 % wypadalnosci a z woda i kupka krótko się hodują :) . Powodzenia wszystkim życzę - abyśmy połączyły przygotowania do świat w realu a prace na farmie :D
     
  11. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Co do jutrzejszej misji to wstawiłem na główną łąkę żółte pawie, obok stoi menażeria z żółtymi pawiami i manufaktura 4x angorska wełna, na plantacji postawiłem na żółte pandy. Jutro po 14 Wam napiszę jak się to sprawdziło. Pozdrawiam.
     
  12. ewanta

    ewanta Komandor forum

    zabrakło mi 65 sztuk ostrokrzewu:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    jak ja to wyliczyłam o_Omiała być nadwyżka:(
     
    aisunel, gosiagosia60 oraz magdusia668 lubią to.
  13. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Bry, główna łąka w żółtych pawiach+ menażeria w żółtych pawiach i manufaktura 4x angorska wełna (podstawowa fabryka) dały 52 domki, na plantacji same żółte pandy bez menażerii i manufaktur dały 40 domków.
     
    magdusia668, aisunel oraz Miśkowo lubią to.
  14. teresa3000

    teresa3000 Zaawansowany

    czy ktos wie po co te domki z piernika lecialy na plantacji dzisiaj
     
  15. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Plan przedświąteczny wykonany ;)

    [​IMG]
    Teraz można spokojnie robić swoje w realu :p.
    Życzę Wszystkim zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt oraz wiele ciepła rodzinnego:):).
    Domki leciały, ponieważ pojawiła się do wykonania ostatnia, czwarta z kolei, misja grudniowa :)
     
  16. hator

    hator Ekspert forum

    No proszę :D Event zrobiony w 13 minut :p
    Gratuluję :)
    Teraz będę rozkminiać, jak to możliwe , co trzeba mieć i co zrobić :p tylko nie podpowiadaj mi .... na razie :p
     
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Dziękuję za życzenia i nawzajem.

    Gratulacje.
    Masz 1 sekundowe miśki?
     
  18. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Wzajemnie Wesołych Świąt no i nawet nie będę pytał co Wy tam macie, że się w 13 minut eventy kończy :D
     
  19. hator

    hator Ekspert forum

    Ja myślę że albo "owe" 1-sekundowe miśki, albo spory zapas florenów :)
    Tak czy siak, pełen szacun :D
     
  20. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja się nie spieszę,w realu muszę :) A zrobić w kilka minut żadna sztuka,przecie wypadajki lecą też z oaz..załadować zebrać i fru.Ale to trzeba mieć SP w zapasie.Ja mam,ale mi szkoda,wole powolutku.Wszystkim życzę Wesołych Świat i fajnych prezentów nie tylko na farmie :) A nie przejdźcie się bo potem będą przyrzeczenia bez pokrycia na nowy rok :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.