Opinie Zimowa opowieść - grudniowe misje tygodniowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    W spółdzielni będą czekały na Was zimowe misje tygodniowe!

    [​IMG]
    • czas trwania:
      • misja 1 - 03.12.2019 g. 14:00 - 08.12.2019 g. 22:00;
      • misja 2 - 09.12.2019 g. 14:00 - 15.12.2019 g. 22:00;
      • misja 3 - 16.12.2019 g. 14:00 - 22.12.2019 g. 22:00;
      • misja 4 - 23.12.2019 g. 14:00 - 31.12.2019 g. 22:00;

    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    no i mamy nastepna misje................
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Wobec tego, to od jutra proszę przysyłać rękawicę.

    Martwi mnie tylko określenie "średnia szansa" na wypadajkę z zagród i warsztatów.

    Czy duża to tylko z zakupu w Galerii handlowej? :p
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dasz radę:)
    Kombinuję jak wycisnąć te rękawice z niespełna połowy leśnej... Przecież nie odpuszczę takiej okazji do podgonienia zielska do misjixD
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Nie wiem czy się nie pomyliłam, tych rękawic potrzeba 450.

    I jak ja nie lubię wystawiać warsztatów. Produkty zawsze kupuję, a tu teraz na czas trzeba.
    A poza tym, to mam mało tych fabryczek.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 grudnia 2019
  6. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie
    Event do zrobienia, no i można na targu troszkę zarobić, a nagrody mocno średnie.
    Pierwsza misja same wypadalce i tylko z warsztatów i zagród. Jeśli dostanę ok 120 na dobę, a to nie problem z menażeriami i manufakturą +Sąsiedzi to da się ogarnąć bez większego wysiłku.
    Mi wyszło 450 rękawic, ale ja liczyłam na szybko pi razy drzwi :p
     
  7. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Jak ja nie lubię zadań na czas..... i to jeszcze przed świętami :wuerg: A to garncarstwo to od anakond, czy garnki od osłów?
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No i stało się znowu-nie lubię być przywiązana do kompa na miesiąc i to jeszcze na czas-odpuszczam8)
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Garncarstwo robią anakondy.
     
  10. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Dziękuję, wolałam sie upewnić......
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Pierwsza nakładka na łyżwiarstwo (tylko to mnie interesuje) to raptem 65 rękawic (prezenty sąsiedzkie załatwią sprawę) i 21 kocich łakoci (8 manufaktur w manufakturze).
    Do zrobienia bez większego wysiłku ;).

    Kolejne dwa tygodnie z siankiem- zastanowię się, czy mi się chce.
    Domki z piernika na pewno odpuszczam, słaby czas na pilnowanie farmy.

    Powodzenia robiącym ;).
     
  12. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    u mnie tym razem pas, są rzeczy ważne i ważniejsze... zwłaszcza w grudniu nie będę mieć głowy do pilnowania co, gdzie, kiedy...
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też mi tyle wyszło.:)

    Dokładnie tak jak ja, warsztatów nie lubię i mam ich mało.xD :cry:
    Ale kusi mnie żeby pokombinować i jednak to zrobić, zaczynam wyliczanki.;)xD
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie przymierzałam się jeszcze do kolejnych misji, ale ta pierwsza wydaje mi się całkiem łatwa... Warsztatów mam na tyle, żeby czasówki sprawnie ogarnąć. Jeszcze nie miałam na farmie itemu dającego 100.000 PD w podstawie, ciekawa jestem co bonusy z tego zrobią...
    Tym drugim - dającym skrzynię warsztatowych różności II też nie pogardzę:music:
     
  15. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Rękawic niby nie za dużo, ale wypadać mogą w skromnej ilości wg poradnika. A czy warsztaciki do zadań czasowych można postawić na głównej łące też ? Pytam bo jeśli rękawice będą wypadać tylko na dzikiej łące i leśnej polanie, to event tylko dotyczy tej części farmy ?
     
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Mimo dużych chęci nie wykonam zadań z warsztatami bo ich po prostu mam po jednej albo i wcale, a zbyt mało narzędzi aby zbudować wystarczającą ilość. Z wypadajkami może coś ugram, resztę jestem zmuszony odpuścić.

    No dobra edycja: mam 3 swetry, 4 drabiny, 3 serownie i 4 manufaktury cukierków, może coś z tego będzie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 grudnia 2019
  17. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Dzień dobry w ponury dzień.
    Robię, ile nie wiem, ale z pewnością jutro zacznę. Produkty kupuję...nie lubię warsztacików. Kciuki :)
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Do czasówki możesz je też postawić na głównej łące. Zresztą garncarni (też wchodzą do jednej z czasówek) nawet gdybyś chciała, to na leśnej i dzikiej nie postawisz;)
     
  19. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    To jest dobra wiadomość :D. Garncarstwo wiem, że na wyspie. Upewnić się warto. Dziękuję no i do dzieła. Pozdrawiam wszystkich wirtualnych farmerów:).
     
  20. teresa3000

    teresa3000 Zaawansowany

    plantacja to farma czy bachamarama
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.