Opinie Zimowa mysz - misje 24-godzinne

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 5 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Już mi się te myszki pomyliły, ale pnącze mam.;):)

    [​IMG]
     
  2. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    U mnie też już wszystkie myszki połapane :D

    [​IMG]
     
  3. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    I to by było tyle. Wszystkie myszy złapane. Teraz pora na kalosze i widły.;)xD
     
  4. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja dopiero zaczęłam ostatni etap. Wszystkie udało mi się w całości na spokojnie skończyć mimo lamentów :p
    Głupio byłoby teraz nie zdobyć pnącza, a czas mam do jutra do godz. lekko po 6 xD ale w sumie takie jednodniowe wyzwanie jest nawet fajne. Pewnie bez kropelek i budzika się nie obejdzie xD
     
  5. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ja jeszcze muszę nad myszkami popracować, poprzednie wszystkie zaliczone.
     
  6. ClaireDanvers

    ClaireDanvers Młodszy ekspert

    U mnie jeszcze 1 godzina do pierwszego zbioru z całego pola. :D
     
  7. CiociaUla

    CiociaUla Czeladnik forum

    Mam pytanie,może nie na temat,ale gdzie na forum można zgłaszać uwagi odnośnie ''baboli'' w grze,bo nie wiem jak inni ale ja tu widzę sporo.
     
    siedem_dni lubi to.
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    siedem_dni i KsiądzxD lubią to.
  9. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Polapalam te myszki i ja pnacze odpalone walczacym zycze powodzenia.
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Za 4 godziny zbieram zielsko i będzie koniec. Te dzienne misje są w sumie łatwe, ale jest mało czasu na naprawę błędów spowodowanych roztargnieniemxD Szczęśliwie pamiętałam o zakończeniu każdej z misji... Chyba...:oops:
     
  11. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Niby latwe jednak trzeba troche posiedziec, ja z ledwoscia ukonczylem 1 misje przez te bledy przy starcie. Przy takich brak czasu czy dopalaczy dyskwalifikuje
     
    melody28 i QAtaner77 lubią to.
  12. mirka1207

    mirka1207 Okazjonalny autor

    skończone walczącym życzę powodzenia
     
    melody28 i QAtaner77 lubią to.
  13. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Zimowa mysz VI
    [​IMG]
     
    melody28 i QAtaner77 lubią to.
  14. Rose-Black

    Rose-Black Czeladnik forum

    Nie mam wszystkich itemów, może ktoś się wymieni na G&T, ale pnącze zdobyte. :D
     
    melody28 i QAtaner77 lubią to.
  15. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Dzięki za chęci.. :)
    Niestety nie miałam żadnej możliwości od poniedziałku od 12:00 do wczoraj (12.11) do 23:00 wejścia na farmę (totalny brak zasięgu), czyli odpadł mi cały jeden dzień, akurat ten z pnączem. Podobnie miałam z pierwszym dniem, ale w tym wypadku nadrobiłam dnia drugiego i item jest..
    W sumie zabawa zabawą, szkoda troszkę że pnącze nie wpadło, ale ostatnich 2 dni nie oddałabym za nic - Bieszczady :inlove:
     
    KsiądzxD i gosiagosia60 lubią to.
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Uff, jednak o żadnej misji nie zapomniałam:) Zapełniłam rano pnącze i każdy z itemów miałam w dwóch egzemplarzach. SukcesxD
     
    KsiądzxD i marmlada lubią to.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas misji już dawno minął, dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.