Opinie Zimowa mysz - misje 24-godzinne

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 5 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Posty z prośbami o wypadajki usunęłam. Zapraszam do specjalnie w tym celu utworzonego wątku: Prezenty eventowe.
     
    czechu79 lubi to.
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Wysyłam koty ,bo to już inwazja jak pięć myszy jest:)
     
  3. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Misje bede konczyc po porannych zbiorach,oaza zapakowana po sam dach czeka na lepsze czasy a z potencjalnych koszatek wyszly kolejne modrosojki i rudzik pomaranczowy.
     
  4. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    I tak wszyscy od wczoraj, żeby posiać na głównej łące długo rosnące i zebrać na wypadajki, ok poleciało 141 z Hortensji, no to pyk jeszcze raz, żeby było na rano kolejne 140 :D i na innych polach też długo rosnące i spokój ;) a teraz patrzę, ze jeszcze Lodowy Kwiat do tego, ehh no spoko dam radę przecież to tylko dwa zbiory i machnięte :D a przy okazji Magiczne Drzewo nie dało dzisiaj wypadajek? czy mi się zdawało? :)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 stycznia 2021
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zajrzyj do Poradnika:
    upload_2021-1-10_22-43-28.png

    I dodaj, proszę tłumaczenie do obcojęzycznego zwrotu.
     
  6. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    No tak myślałem, że to właśnie tam powinienem zajrzeć, dziękuję dobra kobieto:inlove: dobrej nocki pa pa :)
     
  7. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    I wychodzi na to że nie miałam po co się strać.. Jutro o 12 wyjazd powrót we wtorek około 19. Brak możliwości wejścia do gry, bo będę kompletnie bez zasięgu..
    Ech. :cry::cry::cry:
     
  8. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Poranne zbiory sie spisaly misja skonczona jeszcze dzisiaj ostatnie sianie i jestem przerazona czy uda sie jutro skonczyc jak wszyscy przejdziemy na unity.
     
  9. Frost61

    Frost61 Czeladnik forum

    Brak mi itemu z pierwszego dnia - Lodowy dom - Skończyłem zadanie - ze spółdzielni zniknął jako wykonany.
    /kilka pozostałych farm bez tego problemu !!!/
    PT twierdzi jednak, że u nich w podglądzie jest zadanie niewykonane i nie naprawi błędu.
    Chciałbym zapytać czy to sporadyczny błąd systemu ?
    Brak tego itemu nie jest wielki, bo drugi i tak trafi na pnącze.
     
  10. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Nie marudź rób ile możesz :D na gt pomożemy ;)
     
    monia1125, bogusiak80 oraz draculik34 lubią to.
  11. HanXiao

    HanXiao Forumowy żółtodziób

    Jak nie zrobi ostatniego dnia, to i tak nie zdobędzie pnącza, a same itemy myślę, że już zdobyła.
     
    monia1125 lubi to.
  12. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    uhm takie buty ;) no szkoda, to zrobi porządek na ogrodzie ozdobnym :p
     
    monia1125 lubi to.
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Do pnącza trzeba wysiać 1800 żielska,to nie dasz rady?o_O A o itemy się nie martw,ja mam wszystkie,to i ten ostatni mieć będę-na wydanie...
     
  14. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Koniec flesha,jutro bym sobie robiła zbiory przez telefon,a nie będzie się dało.Dla mnie to duża strata,bo bardzo często robiłam na telefonie.
     
  15. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    ja na unity ostatnio przez telefon robiłam, tylko trzeba czekać, dwa razy odświeżać i się upewniać czy poszło

    zagrody obrodziły mi w koszatki:inlove:i trzy pomarańczowe bażanty oraz mrowisko(miałam w sumie 5mozaik i 4inne). O drzewach nie powiem, bo nie mam pojęcia co jest nowością a co przeżytkiem:D

    Edit:albo i powiem, bo podzieliłam i wyszło:topola biała, wolemia xl i xxl, wierzba całolistna xxl, czerwone olchy 3xxl i 2xl, brzoskwinia xxl, prehistoryczne jodły 1xxl i 4xl, jesion xxl i xl, topole kanadyjskie 2xxl i 2xl, 2 tulipanowce xl, 2 jodły xxl, 2dąb xxl, jabłoń xxl, oliwka xxl, pigwa xxl, pomarańcza xxl, klon cukrowy xxl
    Całkowity miszmasz :oops:te jodły mnie lubią
     
    Ostatnie edytowanie: 11 stycznia 2021
  16. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Tez sie gubie wiec nie martw sie... dopiero wchodzac w misje widze czego mi brakuje. Zauwazylem ze jak wleci jedno to pozniej jeszcze kilka... jesli nie to czekasz nawet kilka miesiecy na jakas niby nowosc ktora juz przestazala... Moze to element gry kup pakiet dostaniesz cos pewnego i pozniej latwiej... ale oczywiscie kasa... Przy takich komplikacjach nie ma mowy.. Raczej nie bede mial problemow z gra od jutra no ale zobaczymy.

    Co do eventu 1 misja sprawila mi najwiecej problemow, zobaczymy jak bedzie z ta dzisiejsza
     
  17. siedem_dni

    siedem_dni Mistrz forum

    ja ide jak burza, z dopalaczami jeszcze 2 zbiory i koniec
     
  18. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Mi za to nieco kiepsko, właśnie zasiałem a zapomniałem o dopalaczach, szykuje się jutro sianie, aż do 14 a nie wiem czy będzie szło wejść :sleepy: hm ew. jeszcze w ogrodzie stoi Dyniowy Prezent, żeby podgonić ;)

    Ja nigdy nie grałem w telefonie o_O
    z potencjalnych dwóch koszatek: żółty i pomarańczowy żółw :sleepy:
    ciekawe czy jutro forum będzie przeżywało totalny armagedon? już się wszyscy boimy ;)

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 stycznia 2021
  19. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    ja z ponad trzy lata temu puffina specjalnie miałam, żeby klikać.
    A teraz to z desperacji sprawdziłam, czy się da, bo poza domem byłam, a musiałam te chwasty kombajnem zebrać i posiać.

    ja przerwe miałam długo i też nie wiem na jak dlugo jestem:oops:
     
    nikolabln i QAtaner77 lubią to.
  20. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Za 40 min. zbiór i koniec misji:)
    Wieczorem zasieję jakieś dłuższe do misji i...będę smacznie spać czekając na jutrzejsze wejście w nowe;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.