Opinie Zima w świątecznym domku

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 6 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. niebo016

    niebo016 Generał forum

    >:(Musiałam wystawić na leśnej polanie 165 najdłużej rosnących drzewek>:(, wcześniej wysiałam trzcinę. Tego całego piankowego krzewu mam zebrane 1455 szt8). Zatrzymałam się przed 6 zadaniem.
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    "Zjeżdżam";) z Alp na starą dobrą farmę i z przyjemnością robię event.:)

    [​IMG]
    Na kole wykręciłam 100%, dołożyłam swoje 100% w diamentowy slot i sieję spokojnie na super polach, normalnie relaks.:music:xD:cry:xD
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Rano będę dopiero na etapie 3/9xD W ostateczności odżałuję bonus 100%8)
     
  4. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Doczlapalam do cmy, rosliny oddane, czekam na 60 sztuk wylotek....
     
  5. anna0089

    anna0089 Książę forum

    A mnie szlak trafia, przez ich ulepszanie i dokładanie całkiem leżę z grą :cry:
    wcześniej z dużymi bólami mogłam wejść w pracy na farmę przy pomocy ipada i zebrać pola .
    Dziś nie było na to szans, jestem cały dzień do tylu ze zbiorami >:(
    Nie wiem czy sobie nie odpuszczę :cry:
    Ale powodzenia walczącym i nie odpuszczającym :inlove:
     
  6. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Ania spokojnie, nie jesteś sama w tym błocie, mało co działa :sleepy: poczekamy, zobaczymy..
     
  7. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Mam w końcu ćmy:) No i teraz utknęłam
     
  8. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Ze zbiorow wieczornych mam cale 12 wylotek - dobrze, ze nie nastawialam sie na zakonczenie eventu...
    Jeszcze 48 do cmy...
     
  9. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    jestem na 8 zadaniu do ukończenia brakuje mi 29 czekolady i 8 szt pianki niby mało a tak dużo, na leśnej z szarłatu 70 -79 czekolady zbieram to są 2 zbiory szałatu i to ciągłe odświeżanie :mad:
     
  10. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    Jak się uda o 10:00 zalogować to będą ćmy. Już do mnie machają skrzydełkami, oby się tylko udało wejść i zebrać roślinki...
     
  11. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    [​IMG]

    dzisiaj nareszcie sypneło wypadajkami ,z szarłatu całe 166 sztuk :inlove: jeszcze muszę ukręcić 13 pianek i pnącze moje :) nie było łatwo przez te obsuwy i cały czas w stresie czy to wszystko nie walnie bo do dzisiaj błędy nadal są ,trzymam mocno za wszystkich walczących kciuki :)
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    pnącze odpalone.Farma wraca do swoich zadań:)
     
  13. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    mi zostały do zrobienia cztery pianki i będzie koniec
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Pnącze mam, ale na razie nie odpalam, bo nasadziłam drzew aby wykorzystać to +1. ;)xD
    Czas ponownej aktywacji fatalny - 50 godz. - kto to wymyśla o_O, żeby te czasy pnączy i wzrostu drzewek zsynchronizować, trzeba . . .
    no co trzeba??? Siedzieć na farmie i liczyć, sprawdzać, notować - a nie samą farmą człowiek żyje.:p

    [​IMG]
     
  15. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :mad:Z drzewek i małego pola z rośliną wyleciało 28 wypadajek:cry: jednej wypadajki brakuje do zagrody ćmy8)
     
  16. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Do cmy nie mam 34 wypadajek.
    Powinno dojsc. Sieje jeszcze, bo moze uda sie 1 krok wiecej, ale napewno nie dalej, bo nie ma czekoladowych ciasteczek, bo wypada po 12 czy 15.
     
  17. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ćmę mam a reszta - to się okaże w praniu:p
     
  18. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Jeszcze 6 wypadalcow do cmy...

    Roslin mam od groma i troche.... Mimo to napewno nie skoncze, bo czekoladowe ciasteczka to czesciej w cukierni niz na farmie widuje ;)
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jednak dopiero 2/9xD No co ja poradzę, że te błędy tak mnie zniechęcają8) Błąd na błędzie błędem pogania-.-
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2022
  20. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    6 pianek do pnącza :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.