Opinie Zima w świątecznym domku

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 6 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mi już całkowicie ręce opadają z tak działającą grą.
    Przecież ileż można odświeżać???. A miało być tak pięknie.
    Event zaczęłam robić ale jak tak dalej będzie to chyba
    podziękuję na jakiś czas za grę, szkoda moich nerwów.
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wiem, wiem;) Zastanawiałem się tylko na głos czy wystarczy mi tyle jako dobowa średnia a szykowałem się już do spania:)

    Dopiero posiane na małych polach, bo rozsiew zacząłem późnym wieczorem8)

    EDIT:
    Wylotek 112 na dobę, więc jednak sporo mi z tej hortensji wypadło:D A tak się martwiłem wczoraj:p;)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2022
  3. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    dotarłam do ćmy :D ale jak widzę nic nie naprawili z logowaniem ,muszę sztucznie często odświeżać bo zbieranie kombajnem ,przejście na forum itd zawiesza się :(
    wypadajki trochę lecą z hortensji całe 40 szt lepsze to niż nic jak wczoraj :(
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2022
  4. miss_52

    miss_52 Okazjonalny autor

    Ja zebrałam całe pole hortensji i 0 wylotek :p:cry::sleepy:
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A na której łące?
    Nie wiem czy wiesz, ale była zamiana łąk, teraz wylotki lecą tylko z leśnej.
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli zbierałaś z właściwej łąki (czyli z Leśnej polany), to może coś się przyblokowało. Odśwież grę i sprawdź, czy rośliny faktycznie są zebrane.
     
    krasnoludek10, Aisha1969 oraz niebo016 lubią to.
  7. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Dalej z leśnej polany nie wypadły mi żadne wypadajki, jak miałam 41 szt od wczoraj tak mam do teraz. Pomoc techniczna do której pisałam o problemie to odpowiedziała że: " [ciach]

    Jak skończyć event jeśli nic mi nie wypada.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 grudnia 2022
  8. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Drugi krok zrobiony, po zbiorze bedzie trzeci a wylotek od poczatku nazbierane od darczyncow i z pola cale 47. WOW
    Starczy na 4 krok i nie wiem...
    Chyba przestane dalej siac, bo i tak chce tylko do cmy dojsc... ktos dostanie prezent :)
    Magnolie mam na szczescie, bo tam raczej nie doczlapie :)
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    niebo016 z zagród to raczej wypadajek na Leśnej polanie nie otrzymasz i nic w tym dziwnego bo mają wypadać z upraw i drzew.
    Twój post edytowałam, usunęłam odpowiedź z PT, ponieważ zamieszczanie korespondencji i jej omawianie na forum jest zabronione.

    hlnrys Twój post usunęłam również jak wyżej.
     
  10. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :sleepy:Na leśnej polanie mam same pola i zbieram rośliny. Eventu zrobię tyle ile wyjdzie.:sleepy:
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z samych pól i roślin najlepiej takich dłużej rosnących wypadajki z pewnością polecą :)
     
  12. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerska brac;)
    wczoraj nie moglam wejsc na forum, dzisiaj to samo, trzeba odswiezac,
    nawet poczta nie dziala jak nalezy, myslalam ze sowka wyjechala na nowe polany, ale ja znalazlam:)
    nie wiem jak to bedzie z GT, odswiezanie co kilka minut:)
    juz dobrze, pomarudzilam troszke;),teraz ewent, pozno zaczelam bo dopiero dzisiaj, ale ile zrobie to moje, moze ta piekna cma do mnie tez zawita:)
    Pozdrawiam i powodzenia w wypadajkach;)
     
  13. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Myślę ze dasz radę jeśli sianie ogarniesz to czekoladek do ćmy potrzeba 120 ;) też poluje na nią dopiero 1 krok ale najgorsze za mną czyli rozsiew teraz już z górki ;) na leśnej posiałem niezapominajkę wiec zapas będzie czekoladek wcześniej z nostrzyka bardzo ładnie wylotki wyskakiwały ;)
     
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    [​IMG]

    nareszcie z hontersji więcej sypneło 78 szt ,tak to u mnie wygląda to jest 7 krok jeszcze 10 szt pianki i 2 kroki do pnącza mi zostanie :D
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2022
  15. miss_52

    miss_52 Okazjonalny autor

    Przepraszam nie doczytałam bo za dużo na raz do ogarnięcia.
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Rano,o 8-ej zebrałam,posiałam i do tej pory mnie do gry nie wpuszczało a jak już się udało,to nic zrobić nie mogłam..:mad:Teraz o dziwo mnie na główną wpuściło ale jak kombajn chciałam uruchomić,to znowu zwiecha :wuerg:Odświerzyłam i się bujam od 10 minut na 88%...Próbowałam z Klienta i widziałam,że dostałam prezenty-dzięki,jak to jakoś ogarnę,to ptaka z podziękowaniami wyślę-oczywiście,jak zobaczę od kogo...:( I-nie z jednej przeglądarki działałam...
    Dalej 88%-no nie wiem-to kara,że mi się Alpy nie spodobały o_Oo_Oo_O
    Może coś z netem mam,bo Polsat świętował i może im sie przedłużyło..:pPoczekam do jutra...
     
  17. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    to raczej nie wina polsatu też co chwila muszę odświeżać bo inaczej nic nie działa ciekawa jestem kiedy w końcu to naprawią bo nawet rozsiew czy zbiory kombajnem nie działają bez odświeżania :mad: tylko ręczne działa w takim razie po co nam pomocnicy? ;)
     
  18. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Ale mi się trafiło. Dwa razy 100% do stodoły:p Podgonię trochę event i produkty z fabryk. Zaszaleję w spółdzielni z misjami:D
     
  19. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    Staram się sadzić i zbierać, ale jak wychodzę, i wracam, to nic nie zrobione.
    Wchodzę, sadzę, zbieram, odświeżam wychodzę i jest. Ale trudna jest taka gra.
    Jakimś tajemnym przejściem udało mi się wreszcie na forum wejść, bo myślałam, że mi się ta ćma przyśniła, wczoraj ją w nagrodach widziałam, dzisiaj odfrunęła. Jednak się znalazła, trzeba było rozwinąć nagrody.
    I chciałam zaprotestować tylko nie wiem w którym wątku, bo w prawym dolnym rogu, był taki śliczny robaczek - od wczoraj jest jakiś łysy, dziwnie uczesany w kitę/warkocz? i brzydko się szczerzy, a ja tęsknię za tamtym.
    Chyba będę musiała się do niego przyzwyczaić podobnie jak do rozbawionego koguta...
    Czekoladowych ciasteczek 102.
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    misza71 - Twój post, który nic nie wnosił do tematu wątku usunęłam.

    Stoję na 6 zadaniu i czekam na eventówkę. Powinno dzisiaj być to zadanie zaliczone.
    Może by tak kołem pokręcić?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.