Opinie Zima w świątecznym domku

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 6 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. olek619

    olek619 Czeladnik forum

    Witam, brakuje mi wypadajek, co zrobic? mam 95 poziom i sieje dlugorosnace, ale lipnie wypadaja, dotadzcie cos bo nie zdążę:oops:
     
    niebo016 i krasnoludek10 lubią to.
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Szkoda, że pytasz na dobę przed końcem.:(
    Przez ewentem powinieneś posiać coś najdłuższego na wszystkich polach leśnej, tak, żeby pierwszą partię wylotek zebrać tuż po rozpoczęciu ewentu. Ważne, żeby wcześnie sprawdzić czy ewent faktycznie ruszył. Potem cały czas trzeba siać długorosnące, ale maksymalnie skracając czas wzrostu, wykorzystując przetwory z alchemika, uszlachetnienia ze szklarni i pnącza skracające wzrost roślin. Zwiększenie liczby wylotek można osiągnąć wstawiając puchary na drzewo mądrości i wystawiając na pola Johny Cytryny.
    A poza tym pięknie uśmiechać się do sąsiadów, znajomych i nieznajomych i prosić o przesyłanie wylotek w prezencie. Dziennie można otrzymać 20 prezentowych wylotek.;):)
     
  3. mahartka

    mahartka Baron forum

    no cóż.. nie uda się zdobyć pnącza tym razem.. życie ;) weszło w czas farmy i czasu zabrakło ;) ale przynajmniej ćmy zdobyłam więc event nawet uznam że się udał :)
     
    niebo016, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jeszcze doba.


    [​IMG]
    Wtorek, 13.12.2022, godz. 23:59
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzisiaj po południu albo wieczorem będę i ja miał pnącze:D Zapomniałem już jak to super jest kończyć eventy:D Oczywiście o ile nagrody są adekwatne do wkładu moim zdaniem;)
     
    niebo016 i Aisha1969 lubią to.
  6. mahartka

    mahartka Baron forum

    zgadza się :) ale patrząc na plan dnia dzisiejszego nie ma szansy wysiać na za dużą ilość pianek ;) więc obiektywnie spojrzałam, przeliczyłam i odpadłam :)
     
  7. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Nareszcie koniec. Już mnie trochę nużył ten event:oops: Ćmy mam, pnącze mam, robię porządki na leśnej
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jeszcze 6 pianek, do których będzie badyl około 16:20 i koniec:inlove: A wylotek zostało jeszcze 70 w nadmiarze:D
     
    Aisha1969 i niebo016 lubią to.
  9. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie event przeszedł do historii wczoraj koło południa.
     
  10. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Dziś skończyłam ewent:)
    :music:Mam sporo ewentówki na plusie i zero ciastek czekoladowych.
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event uważam za zakończony:D Zostało 198 piankowych krzewów i 70 czekoladowych ciasteczek:p;) To się nazywa niemarnowanie jedzenia.
     
  12. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Zakonczylam na przedostatnim. Dokupilam kilka ciastek, ale po cos sie ma te floreny :)
    Do pnacza nie dojde, ale to i tak wiecej niz planowalam, dzieki darczyncy ciasteczek :)
     
    krasnoludek10, niebo016 oraz hlnrys lubią to.
  13. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Zaawansowany

    pomyliłam się i ukręciłam jedno ciasto za dużo i teraz brakuje mi 10 czekoladek - masz ci los ... zostało półgodziny ... walczę
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    Dziękuję Wszystkim za pomoc :) pnącze zdobyte :) hura :)
     
  15. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Zaawansowany

    Rany hlnrys i Miśka84 - event skończyłam dzięki pomocy na 10 min przed końcem :)
    dziękuję :) :inlove:

    emocje jak przy kulkowych grach w pogoni za florenowcem
     
  16. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    Tym razem pnącze nie zdobyte :(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 lubi to.
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.