Opinie Zima w świątecznym domku

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 6 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Super ;) z wylotkami nie ma problemu ja z niezapominajki nostrzyka i koniczyny miałem prawie 200 wylotek więc wystarczą długorosnące ;) Ja jeszcze jeden zasiew ewentualnie 2 i powinien być skończony krok 7 ;)
     
  2. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    w 8 kroku zadań jest tajemnicza zagroda potencjalnych ocelotów jak do tej pory wylatywały węgorze a teraz wyleciały rzeczywiste ,ta druga zagroda ocelotów to z zadania sezonowego :D
    event skończony więc co robi koło ?
    [​IMG]
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domek dla ćmy pudlowej zdobyty dzisiaj popołudniu, jedną zagrodę dla jeżozwierzy skądś też mam, więc jak dojdę do pnącza, to dojdę a jak nie, to trudno:);) Przynajmniej nie muszę się spieszyć i pozbyłem się ciśnienia na ukończenie eventu:D Wiem, że dla niektórych pnącze jest atrakcyjne, ale ja i tak rzadko lecę do chmur:)
     
  4. eurb

    eurb Zaawansowany

    ja chmury rano i wieczorem pomocnikiem zbieram, PD wpada sporo a na resztę nie zwracam uwagi,
    Do wylotek szczęścia nie mam, chyba że to jednak nie drzewka a zielsko trzeba posiać. Las u mnie zadrzewiony więc znów przemeblowanie
     
  5. MC16n

    MC16n Czeladnik forum

    Do końca eventu daleko, pełne 3 doby a mnie zostało do zrobienia już tylko ostatnie zadanie - czyli 5 x zebrać piankowe krzewy. Event łatwy, nagrody cząstkowe dobre do bardzo dobrych. Oby więcej takich.
    Jakaś bardzo, bardzo drobna część forumowiczów pamięta być może, że podjąłem się zadania ukończyć 100 poziom w ciągu roku. Zacząłem grę 2 lutego 2022 a wczoraj wszedłem na poziom 210. Trochę duma mnie rozpiera, trochę przerażony jestem ilością PD jaką trzeba zebrać by wspiąć się na następny poziom -> do poziomu 215 brakuje mi ponad 1,5 mld. Na szczęście przypadkiem zajrzałem do swoich prezentów a tam chomicza muchołapka, parasolka w kropki, kwieciste melodie, nieumarły skarb. Po prostu "cud gospodarczy". Bardzo dziękuję Halnemu Rysiowi, bo to od niego wszystkie prezenty , sam nie wiem jak mam dziękować, krzyczeć "Jesteś cudowny, jesteś WIELKI Hlnrys"... To wszystko mało.. a prezenty takie piękne. Postanowiłem więc napisać na forum - niech cały nasz światek pozna Twoje szlachetne , wielkie serce :)
    Mam nadzieję, że mój post przeczyta wielu, wielu z nas
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Będzie drobna obsuwa w zdobyciu 7 kroku z 9, więc ukończę go dopiero po południu:) Zapomniałem, że oprócz pianek, muszę mieć jeszcze to nieszczęsne 800 sztuk badyla;)
     
  7. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    jak komuś jakiegoś itemu brakuje to sówkę niech wyśle mam jeszcze 3 itemy bo umyślnego już sąsiadce wysłałam ,dla jeszcze walczących trzymam kciuki jest jeszcze sporo czasu do końca 62h :)
     
  8. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Krok 8 będzie skończony po 14 ej ;) Całkiem fajny i przyjemny event więcej takich razem z ciekawymi nagrodami :) Wypadajki super lecą z długorosnących :)
    A potem chyba odpocznę od eventów bo trzeba robić porządki świąteczne itp ;)
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    3 floreny poszło na budowniczego, bo na moim telefonie nie da się inaczej zmienić poletek, ale przynajmniej nadrobię badyla na Super Polach i to bez bonusów:)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 grudnia 2022
    Anetta41, Aisha1969 oraz kudlaty147 lubią to.
  10. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    pnacze zdobyte i teraz lezenie
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Brakuje mi jeszcze 228 czekoladowych ciasteczek. Ciekawe czy wypadną z hortensji, czy SN pójdzie w ruch tak jak przy sianiu badyla na Super Polach (rozumieć - będę siał uszlachetnione goździki albo uszlachetnioną różę; nie pamiętam, co mam uruchomione w Szklarni)...


    PS. Badyla mam nadzieję, że wysieję i moje SN nie pójdzie na marne:)
     
    Anetta41 i Aisha1969 lubią to.
  12. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    z hortensji nieźle sypało ,dasz radę :)
     
  13. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Hej hej ja juz mam z glowy przynamniej ten event :p
    Powodzenia zycze pozdrawiam...
     
  14. dana7317

    dana7317 Naśladowca mistrzów

    wreszcie koniec ...event robiony jednym okiem;) bo balon absorbował :pteraz grzecznie czekam na hodowlany... choć wsady za 1 sp wstrzelone w 2/3 to jakoś to będzie byle nagrody zaskoczyły ...mile;)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie coraz bliżej końca eventu. Kolejny raz zebrane i posiane. Ale do hodowlanego nawet jak wystarczy mi Super Paszy, to mam trochę ssaków i to tyle. Gadów i stawonogów mam jakieś marne resztki.

    EDIT: Został mi ostatni krok - nareszcie:D!!! A ciasteczek zabrakło 29 - na luzaku8) Planowany koniec eventu - jutro i w środę będę mógł się skupić na Uczelni, bo nie będę myślał o farmie;)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 grudnia 2022
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zrobione :D
    wczoraj

    a jaki babol strzeliłam :oops:
    już witał się z gąską
    już miałam dorwać pnącze

    wpłaciłam wszystko a mi woła badyl

    nie wiem jak ja to liczyłam i brakło 200 szt
    musiałam od nowa rozsiewać

    uff dobrze że zdążyłam ;)xD
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja wpłaciłem za dużo teraz i nie wszystkie Super Pola zostały pokryte badylemxD:cry:xD
    Podobnego babola zrobiłem (chyba, bo nie jestem pewien) ostatnio czyli wczoraj albo przedwczoraj - nie sprawdziłem czy CMJ dalej działa i zebrałemxD
     
  18. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ja też nie zauważyłam braku chm i dalej było sianie. Obecnie od wczoraj wieczór koniec.
     
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Do zdobycia pnącza brakuje mi 70 czekoladowych ciasteczek na pianki...
    Z drzew na Leśnej wyleciało na 1 piankę :cry:
     
  20. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    [​IMG]

    No i koniec fajnie było pnącze wisi aktywowane ;) Także pora odpocząć chwilowo ale wrócę muszę zregenerować siły :D xd Wszystkim którzy jeszcze walczą życzę powodzenia dacie radę :) Trzymam kciuki ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.