zielone paliwo

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika dorotamarta, 23 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dorotamarta

    dorotamarta Czeladnik forum

    dlaczego nie można produkować zielonego paliwa
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdź proszę w magazynie stan tego produktu, być może limit magazynowania zielonego paliwa masz wyczerpany.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. dorotamarta

    dorotamarta Czeladnik forum

    Pojemność magazynu to 52000 a skoro ja w magazynie posiadam 205 zielonego paliwa i nie mogę go produkować to nie jest wina pojemności magazynu tylko coś innego. ale najprościej odpisać : sprawdź pojemność magazynu.
     
  4. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Może nie masz z czego produkować?
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    dorotamarta wybacz, nie widzę ile czego masz w magazynie, poprosiłam o sprawdzenie.
    Co się dzieje kiedy chcesz nastawić produkcję zielonego paliwa?

    Aniu dziękuję za pomoc.
     
  6. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Faktycznie nie można produkować. Wrzucić chciałam jabłonie i coś nie tak. Jakiś komunikat.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja akurat mam pełny magazyn paliwa, ale jeśli nie można ustawić produkcji to zapewne ma to związek z błędami, w wyniku których do produkcji humusu pobierane są niektóre drzewa zamiast owoców i prawdopodobnie obecnie trwają prace naprawcze. Trzeba cierpliwie poczekać.

    Czy Autorka ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Wygląda na to,że tutaj chcą owoce , a pokazują drzewka. Chyba zamiana z humusem.
     
    kalinamala lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Akurat w przepadku paliwa powinny być między innymi drzewa:

    [​IMG]

    Ale dajmy technicznym czas i zaczekajmy na usunięcie błędów.
     
  10. dorotamarta

    dorotamarta Czeladnik forum

    tylko aktywne zrobienie zielonego paliwa jest z drzew . Pokazujący się komunikat to naprzykład :items exchange volue is 6,but should be 200 . Cyfry w komunikacje się zmieniają w zależności od ilości zielonego paliwa.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    dorotamarta tak jak napisałam wyżej, w dniu dzisiejszym miały być naprawiane problemy związane z produkcję humusu i prawdopodobnie (nie otrzymaliśmy żadnych informacji) obecny błąd przy produkcji paliwa ma z tym związek. Proszę czekać na zakończenie napraw.
    Jeśli otrzymamy jakieś informacje na ten temat to będą one zamieszczone w dziale ogłoszeń.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  12. dorotamarta

    dorotamarta Czeladnik forum

    Nie . Dziękuję
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.