ZH FiŚ czyli Związek Hodowców Futerkowców i Świń

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika NASTKA.BURAN, 9 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witaj O Wielki... :)nareszcie widzę prezesa... miło Ciebie poznać... hihihi... umowy... kontrakty... a ja już snułam powieść romantyczną... ;)xD samochód sperzasty... a tak szukałam... buuu... :cry: ale co tam... niech cicho stoją w garażu... może się potrzebującym przydadzą... :)
     
  2. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    No to nam prezes się objawił...A coby znowu nie uciekł, wyszukałam autko na zmianę
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 4 października 2014
  3. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    chyba, że z Prezesem, wtedy nie jest szkodliwy :p
     
    bacowa70, gretag oraz NASTKA.BURAN lubią to.
  4. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    Ni. Nie honda.... to...
    [​IMG]
    to nie jest żaden japończyk....europejskie autko.
    To wyżej wybrałam, bo tu przefajnowali z kolorkiem...
    [​IMG]
    Zapomniał Prezes dodać, że to do mniej służbowego użytku... na delegacje.... bo służbowo to tym czarnym co go Mirka zdobyła i z kierowcą...


    A reszta władz ma już autka?
     
    Ostatnie edytowanie: 4 października 2014
  5. lisica122

    lisica122 Wszystkowiedząca wyrocznia

    ładne samochody macie a ja nie mam bo nie mam prawo jazdy :cry: i do tego muszę dodać na pieszo chodzę do miasta ...muszę coś pomysleć nad pojazdem :p i zeby miał duzo poduszek powietrznych wszedziexD
     
  6. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    --kangoo- chyba nie jesteś zazdrosna :)
    Japończyki i Francuzy (samochody) mi się podobają :)
    Może jest fachowiec od tych samochodów?
     
    bacowa70, NASTKA.BURAN oraz Mirka lubią to.
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Witam Szefa wszystkich szefów
    Co do samochodów to we francuskich samochodach wyróżniam komfort jazdy - szczególnie dla pasażera;):)
    natomiast w japońskich bezusterkowość.
    Ale wybór samochodu pozostawiam Szefowi.
     
  8. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Chętnie widziany kierowca bo kierowca musi być wypoczęty :)
     
  9. Mirka

    Mirka Baron forum


    hejka szefunio... musisz poszukać młodego kierowcę... hihihi... ja się nie zgłaszam... mam już swoje latka... chociaż jeżdżę samochodem... taką mam pracę... ale na dodatkową posadkę to się nie nadaję... fachowiec za to ze mnie kiepski... u mnie samochodzikami zajmuje się staruszek... jest od wszystkiego... w razie czego podrzucę go Tobie... złota rączka... xD

    do jutra... śpijcie dobrze... przyjemnej pobudki w promieniach słonka...
    :)
     
  10. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Lisku zamów dodatkowe poduchy... na zewnątrz też i zrób prawo jazdy...hm...może by tak miesięczne wejściówki dla egzaminatorów?? na basen i jacuzzi?
    Prezes zmęczony po tygodniu ciężkiej pracy....
    Ale nie wadzi prezesowi mój zakup??...auta znaczy się...bo nasze dziewczyny, to nie zauważyły nawet...:)
    Mireczko, Bacowa, jest osobistym kierowcą Prezesa... w moim, samemu to można szybki umyć...benzynę nalać...koło zmienić...i tyle. Reszta u mechanika...oj ciężko jest...

    idę dalej lenia pielęgnować...
     
    Ostatnie edytowanie: 5 października 2014
  11. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    jestem :( ale widzę, że nawet na osobistego kierowcę nie mam szans, bo dziewczyny były pierwsze :(

    a w moim robi to mój mąż o_O
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Oj tam "Bacowa", zostawmy sobie to na oficjalne spotkania - Anka jestem.

    -kangoo- tu każdy może byc osobistym kierowcą, wystarczy mi tylko zgłosić i masz jak w banku;)xD.

    A co do profesjonalnego powożenia bryką Szefa to jako Główny Specjalista-Nadzorca kierowców informuję, że prowadzę rozmowy z Hołkiem i wszystko jest na dobrej drodze, ma się zgodzić-.-8)-.- tylko nie wiadomo wkiedy i za ile?
     
  13. Mirka

    Mirka Baron forum

    Witam FIŚ niedzielnie... :):):)

    aj tam... aj tam... zauważyły... hihihi... przecież pisałam, że niekumata... i nie podlizuj się... :p;)xD

    no może i niekumata... ale coś nieco pamiętam... :sleepy::)

    musisz umyślnego poszukać do tego... ja tylko benzynę wlewam... hihihi... umim to... a co... :pxD

    a Ty ciągle swoje... ;)xD nie słyszałaś że Grażynce (wodnik54) udało się lenia wsadzić do innego autobusu i może nie znajdzie szybko drogi powrotnej do domu... a Ty ściągasz go z powrotem na forum... ;)xD ja idę szukać żab i jeży... człap... człap... człap...



    miło mi Anka... ja Mirka... cieszę się ze spotkania z Tobą...


    łał... Hołek... osobistym kierowcą... niemożliwe... życzę powodzenia w negocjacjach... :)
     
  14. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    Jedna dziewczyna- Anka, Bacowa....
    Hmm... a widzisz mnie ze szmatą, pucującą szybki?...ja to sobie nawet tego wyobrazić nie potrafię..
    No to zaproponuj mu wejściówkę na coś, albo wszystko razem...jacuzzi, basen, solarium....saunę...SPA..??
    Hej Mireczko...a chyba jednak nie zauważyły co ja sobie kupiłam....
    .....[​IMG]
    Masz to sumienie wsadzić toto do obcego autobusu??
    Kuba ma na imię...autobus??
    [​IMG]
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    cześć :p przepraszam za to że mnie nie było ;) Ja też mam futerkowca jak gretag :D Ale nie tego samego przecież ;) Psa ! Dorodnego psa który potrafi bronić swojej miski, mam nadzieję że mieszkania też :D:D:D!
     
    Mirka i NASTKA.BURAN lubią to.
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Dziewczyny żaden Hołek :(

    Nastka lale sobie kupiłaś? :D

    [​IMG]
     
  17. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    to miłe, że Prezes umie się zachować i wie gdzie patrzeć 8)
     
    Mirka i NASTKA.BURAN lubią to.
  18. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    hejka,
    toć pisałam że to Kubuś ...lala obca...
     
    Mirka i gretag lubią to.
  19. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Doberek... Rozbiłam poprzedni, ale lubię czerwony kolor - może być ten?
    [​IMG]
    PS Nataszka - Kuba wiedział gdzie ma się przytulaćxD
     
    bacowa70, Mirka oraz NASTKA.BURAN lubią to.
  20. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    Krasnal, nie bądź frajer...kup sobie wypasiony rower....
    A psy, to głównie miski bronią....chciałeś mu pożreć jedzonko?!
    Mnie się podoba....ale już go nie rozbijaj...szkoda by było..
    Kubuś wie co dobre... ale jak znajdzie porządną gałąź to tam zaśnie...i tak będzie spać...i spać...
    ciekawe, czy trudno go utrzymać...podoba mi się..