Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    ooo to dobrze,ostatnio na kole ciągle dostaję grusze xxl,właśnie dzisiaj sprawdzałam ile ich mam i chętnie je wsadzę do pociągu niech wracają skąd przybyły hihihi
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tego moja miotła nie wie ale ważne,że przyjedzie, taki śliczny czerwony pociąg..:)
    [​IMG]
    = = = =
    a to zapowiedź dość ciekawego eventu, o którym wcześniej pisałam..czyli gra w kości..

    [​IMG]
    tu
     
    Ostatnie edytowanie: 25 czerwca 2017
  3. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ooo mamo tyle ciekawych informacji pojawiło się w tak krótkim czasie :) dobrze że tu zaglądam :)

    oczywiście słowa uznania dla Ciebie Greciu kawał dobrej roboty :inlove: bez Ciebie byśmy zginęli :p
     
  4. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Pociąg zawsze cieszy. A takie pytanie. Czy wyrocznia widzi gdzieś tam w kuli promocję na kombajn?
     
  5. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Dla mnie to prawie jak zapowiedź królowej :inlove: (którą zresztą przegapiłam i teraz znowu częściej zaglądam:p) Super wiadomość:inlove: bo mam tyle drzewek w pasku - zwłaszcza xl - że chętnie je wyślęxD Dobrze że pociąg jednak przyjedzie i zabierze zalegające drzewka. A może da też coś innego fajnego... :D
     
  6. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Greciu Ty jestes najwieksza Krolowa tego forum:) Dziekuje ze zbierasz dla nas te wszystkie informacje. Jak to mowia bez Ciebie jak bez reki. :):):)
     
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Zastanawiam się tylko,czy firma szarpnie się na drzewa nawozowe..
     
  8. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Nie szarpnie się.....niestety, to już było zapowiedziane kiedyś. Ciekawe, co bedzie w zamian za oddane drzewka, jakieś nowosci ?
    Mam duzo xl, to pojadą w siną dal.....
    Także przyłączam się do podziękowań dla Greci :inlove: Jej przepowiednie są bezcenne :):):music:
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ech marzenia, ale szczerze wątpię. Jak w zagrodowym mnie było mega zagród to pewnie w tym baobabów też nie dadzą, tylko jakąś nowość. Bardzo bym się jednak chciała mylić ;)
     
  10. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Witam :)
    Nie wiem dlaczego taki pesymizm :sleepy: a różne cuda na farmie się dzieją xD więc i drzewka nawozowe też przyjadą :) założę się o dowolny produkt z rzemiosła :) ewentualne zakłady na sówkę ;) więcej optymizmu xD
     
  11. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    lubię armatki :inlove: mam wszystkie w kolekcji, więc i te będzie trzeba zdobyć :music:
     
  12. jwilczewska5

    jwilczewska5 Mieszkaniec forum

    oj jak dobrze, że pociąg przyjedzie może przywiezie super drzewa nawozowe :inlove:
    a może i coś z nowości bo z sadzonek nie mam szczęścia:cry:
    jakieś wiatry przywiały wiadomości a może plotki o nowym lesie na wyspie:p byłoby fajnie bo tam ciągle mało miejsca
    tylko nie tak jak rafa - wiatr rozwiał marzenia:cry:
     
  13. Kotek2017

    Kotek2017 Aktywny autor

    witaski
    niezależnie od nawozowych i tak szykuje się swietna zabawa :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
    ja bym już proponowal zbieranie sg ( na xl z baha) i florleny ( na przyspieszanie pociągu)
    jeszcze G&T by się przydalo ( takie trochę dlugieee) bo inwentarz ledwo ciagnie 8)
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Niestety drzewa nawozowe w pociągu nie przyjadą.. :(
    ..ale będą inne fajne sadzonki :)
     
  15. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Ale nawozowe już nie będą tylko dla VIP ;)- w pewnym sensie zastapiły je smoki z koła i to moim zdaniem fajne posunięcie BP i pewne wyrównanie dla nowych graczy, którzy nie mieli baobabów i szansy na zdobycie- można mieć coś co daje SN i to ze zwykłego koła

    Greciu a coś więcej widzisz w kuli na temat tego łowienia rybek? Bo jakoś mało rozpracowany ten event mam ;)
    Uwielbiam Twoje przepowiednie :inlove:
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Bardzo proszę link i poczytaj jak to było z łowieniem ryb.
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/uroki-wędkowania.30112/
    Teraz może być tak samo, jedynie nagrody inne :)....trzeba pamiętać o kręceniu w młynie paszy bo jeden rodzaj wypadajek właśnie z zagród/warsztatów poleci.
    = = = = =
    ..i jeszcze przypomnę ,że w lipcu malujemy niedźwiedzie..
    [​IMG]
    http://hu.bigpoint.com/farmerama/bo...né-is-szabadon-szárnyra-kelhet.14377/page-478
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    tigre jeden z Twoich postów usunęłam, niczego do wątku Zgaduli nie wnosił.
     
  18. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Trochę jestem rozczarowany :sleepy: nie ze względu na mnie bo ja drzewa nawozowe mam :) ale ze względu na farmerów którzy tych drzewek nie mają :( no cóż, przynajmniej są smoki ;) i niech wygrywają je w dużych ilościach xD
    A te inne fajne drzewka to miotełka coś ujawni?;)
    ps. zakład przegrałem i produkty z rzemiosła wysłałem :)
     
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Wiem jedynie tyle,że ma być coś fajnego i warto będzie w nocy wstawać :)
    = = = = = ==
    Będzie do zdobycia jajo farmerskie(nie wiem jeszcze jakie). ...w Renzo a może za fl...
     
  20. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Wiesz Greta :) żebym w nocy wstawał :cry: to czymś tym fajnym musiało by być drzewo florenowe xD
    A na jajko farmerskie w Renzo czy za floreny już się cieszę ;)