Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zadziwili mnie :eek: we wrześniu będzie Oktoberfest !
     
  2. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    O ile mnie pamięć nie myli to było to 30 ZB
     
    paparara lubi to.
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dzięki :) No to jestem przygotowana :p Oczywiście,jeśli rafa będzie czymś przydatnym a nie np.wielkim akwarium ;)
     
  4. gadek

    gadek Fanatyk forum

    A ja nie kumam czaczy:eek:
    Jaki deszcz,jaka burza:eek: Chyba coś mnie ominęło,albo skleroza dopadła:oops:
     
    paparara lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    kalendarz imprez jest tu i tu ;)
     
  6. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Dzięki,właśnie znalazłam i zakumałam o jaką burzę chodzixD
     
    paparara lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To bardzo dobrze :D'

    EDIT : W październiku będą ,,Dożynki'' - śniło mi się w realu , że do siania będą dzwonkowce a z pól, drzew i zagród wypadać będą ciasta,torty może nawet 8)
    Będzie jej do siania około 15 000 wyjątkowo ale będzie można ją siać na 3 łąkach - tradycyjnie głównej i dzikiej oraz na leśnej ;) także Bahama zostaje na drzewa i zagrody :)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 sierpnia 2014
  8. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Ale skąd ta burza,jakoś nic nie słyszałam na ten temat,skąd taki tajemniczy evento_O
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    a co sądzisz o moim powyższym poście :p ?
     
  10. Sekme

    Sekme Generał forum

    Coś mi świta (było o tym gdzieś), że na rafę popłyniemy z portu czyli teoretycznie, jak ktoś już ma odblokowany port, to przynajmniej o tyle ZB mniej do wydania ;) Ale jak tam będzie, to zobaczymy...
     
    paparara lubi to.
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ciułam i ciułam te banany..marzy mi się tak piękna rafa jak u gretag:inlove:
     
  12. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Brzmi słodko i dosyć standardowo z tymi ilościami roślin,ale to na temat tej wrednej pogody,bo jakoś te torty mi nie pasują do dożynek :oops:
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    nie - na temat dożynek :p
     
  14. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Hm,to słodko się zapowiadają tegoroczne dożynki:)
     
  15. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    oj coś mi się zdaje że nas ''dorżną '' w te dożynkixDxD
     
    ryba4862 lubi to.
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    to ze port odblokowany to nie znaczy ze rafa bedzie mogla kosztowac mniej ZB..trzeba do niej doplynac a wplaw to moze byc za daleko;)
     
    paparara lubi to.
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Oj ;)Widzę,że dobrze zrobiłam,nie wydając ZB :pCiekawe ile też taki bilet na prom może kosztować?;)
     
  18. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    O rafie to ja mogę na razie zapomnieć Mam dużo jeszcze do odkrycia,ale co tam ,mam czas więc i Ja kiedyś do niej do płynę:oops:
     
  19. ijur

    ijur Czeladnik forum

    Niektórzy mają dużo ZB, mi ciągle brakuje, chociaż sieję i zbieram w pocie czoła ;) Może ktoś podpowie, jak najszybciej dorobić się bananów? Bo jak będzie rafa do odkrycia, to ja chyba za rok tam dopłynę.
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Samym sianiem i zbieraniem,to odcisków tylko się można nabawić ;) Jak się nie wspomożesz czymś mocniejszym(kruszon) i nie zjesz naleśników na śniadanie,to strasznie ciężko jest poziom przejść >:(Tylko,niestety,coś za coś-majątku sianogroszowego tym sposobem się nie dorobię :cry:Co farma zarobi,to wyspa połyka :pNo i dobrze,że TPD u mnie jeszcze w miliony nie przeszło...:music:Ale to jest odpowiedź młodego gracza.Na pewno starsi stażem inne mądre rady Ci dadzą.Pozdrawiam xD
     
    ryba4862 lubi to.