Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dokładnie, to co jest unikatowe, niech takie pozostanie, bo tak jak kiedyś rzadko były ts, to i zagrody/drzewka długo były cenne, a teraz? Bardzo szybko tracą na wartości, bo coraz to kolejne i kolejne, więc dużo łatwiej je zdobyć niż kiedyś...
    Jeśli ten sam los czeka itemy, to po co walczyć, skoro prędzej czy później będzie moza je zdobyć inaczej, a może nawet taniej?
    bo po co kupować SN i siać, zeby zdobyć item, jak może ona sam kiedyś będzie tańszy :D
     
  2. alex0824

    alex0824 Czeladnik forum

    Dobry wieczór !
    Itemy sprzedaż=stary itemy + 1 kawałek cenny stary item.
    (informacje wróżbita)
    :)
     
  3. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Jak można mieć kawałek itemu?
     
  4. alex0824

    alex0824 Czeladnik forum

    Jednym z nich są cenne stare.
    :)
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 14 stycznia 2017
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..a sądziłam,że te wystrojone zwierzaki dot. eventu urodzinowego a to zwykli handlarze..:)
    [​IMG]
    http://hu.bigpoint.com/farmerama/bo...né-is-szabadon-szárnyra-kelhet.14377/page-214
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jak to szybko sie plotki rozchodza;)xD
    Kelius przypuszcza ze,moze w czasie tego eventu bedzie mozliwosc zdobycia kolejnych farmarek;) natomiast zakup drzewek bedzie odbywac sie poprzez zakladke skleporama tam gdzie mamy obecnie towary standardowe,,
    co pokazal na grafice,,,,
    [​IMG]
     
  10. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Czyli, jak rozumiem będziemy oddawać towar ze stodoły, a w zamian za to dostaniemy te farmarki za które kupimy sobie w sklepie wypasione nagrody? A wiadomo co będzie można oddawać?
    No, ciekawa jestem jak to będzie, bo ostatnio tak się składa, że szumne zapowiedzi wyroczni po ogłoszeniu O.O. jakoś inaczej wychodzą.....to czekamy na poradnik.....:p;)
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Owocowy targ a więc oddać trzeba owoce..i to w dużych ilościach..
    Poprzednio trzeba było oddawać za każdym razem coraz więcej owoców..
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/owocowy-targ.36147/
     
  12. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    No, jakieś owoce w stodole się znajdą xD byle było warto je oddawać....xD;):p
    Edit: Ach... zajrzałam do tego linku, który podałaś.... te cudowne owoce, to była wypadajka... już całkiem zapomniałam jak tamten event wyglądał ;)
    Dzięki :)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 stycznia 2017
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tylko czemu ten item ma byc za fl....o_O
    [​IMG]
    przeciez to jest jest prezent od BP z okazji urodzin...
    cos nie gra w tej grafice
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Prezent prezentem, ale jakby ktoś chciał sobie zrobić większą kolekcje tych itemów to może kupić za florenki dodatkowe?

    I jak go dadzą za floreny to ciekawe czy to nie przyblokuje ich w GT.

    Liczmy na to, że to zwykła podpucha z tą grafiką, bo inaczej ta gra całkiem na psy zejdzie i niedługo wielu znanych graczy rzuci ją.
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Agatko znasz niemiecki ;)
    poczytaj co na ten temat pisze Kelius....
    http://de.bigpoint.com/farmerama/bo...teküche-2-aktuell.15892/page-156#post-2540518
    pisze ze,jest to zlepek plotek i o przynajmniej dwoch juz sie pisze na forum;) wiec;)
     
  16. juras

    juras Weteran forum

    Zwróciliście uwagę, że poprzednio można było oddawać tylko owoce z farmy? Owoce tropikalne były w odstawce. Tym razem może być odwrotnie i owoce z farmy mogą zostać wyłączone z gry.
     
  17. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Zupełnie ni kojarzę tego eventu, chociaż w stodole kilka tych cudownych owoców siedzi- pewnie nie były wymienione ;)
    owoce były do oddania np jabłka czy pomarańcze czy np sok klonowy też można było? bo to nie do końca owoc, a biorąc pod uwagę jak dzielą ssaki/ptaki itd to moze być coś

    Podobają mi się przewidywania o owocach z wyspy, tak ich mam sporo, moze wasze szklane kule coś wiecej powiedzą wkrótce :D

    Oddałam ostatnio kilkanaście tysięcy sztuk, albo i więcej na misje z magazynami >:(
     
  18. alex0824

    alex0824 Czeladnik forum

    Dzień dobry!
    W teorii, a nie darem.Można kupić.Informacje wróżbita.
    Nie rozumiemy, dlaczego!
    o_O
    Wkrótce okazuje się!
    :)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 stycznia 2017
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie wydaje mi sie by tak mialo byc
     
  20. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    Jedyny stary item, który mnie interesuje to czekoladowy zając, bo go głupia-ja oddałam za bardzo mi potrzebne świstaki (chyba) ...
    Jeżeli faktycznie item urodzinowy będzie do kupienia - będą to raczej ostatnie obchodzone przeze mnie urodziny Farmeramy...
    Ale mam wrażenie, że BP i tak się tym nie przejmie ;)xDxDxD
    czy Wasze miotły widzą może event urodzinowy?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 stycznia 2017