Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ogrodnik45

    ogrodnik45 Naśladowca mistrzów

    ciekawe ile w całości przewidziano misji z kukułkami ja nie zrobiłam ani jednej w całości i wracają mi od pierwszej za każdym razem a nowych zagród też bym nie chciała bo mi się strasznie pasek wydłuża
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    chris moze wlaczyli turbo i doloza od razu dwie nowe kukulki a co za tym idzie 2 misje;)
    swieta sie przeciez zblizaja i kaska potrzebna..;)xD
    edit..
    ogrodnik..planowane sa docelowo jeszcze trzy misje..kazda dla nowej kukulki..
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    zrodlo
     
    Ostatnie edytowanie: 31 października 2014
  3. nana290159

    nana290159 Książę forum

    O rety, ja jeszcze zadnej misji z kukulkami nie sknczylam, robie wybiorczo.
     
  4. sofija

    sofija Aktywny autor

    Śnily mi sie również różne rzeczy ze złota: kotwica, pies, kot, hełm nurka, czaszka i nawet statek w butelce. Szkoda, że nie mogę tu grafik pokazać- są bardzo ładne.
    Śniły mi się też tajemnicze kukułki, (Chyba za dużo kawy piję)
    w misji czasowej ... i jeszcze misja na stałe z gotowaniem zupy dla przyjaciół...ale ona nie była związana z kukułkami, tak jak to pisał ktoś inny.. 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 31 października 2014
  5. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Zupa dla przyjaciol, brzmi fajnie.
     
    Moje_Rancho_Hot, kybek93 oraz gretag lubią to.
  6. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    nowa stała misja suuuuperrr by było!!

    ciekawe tylko z czego będzie ta zupa... jak pomyślę co mamy w stodołach i co może się w niej znaleźć dostaję na samą myśl niestrawności...
    Choć może ktoś wyśni przystojnego, wspaniałego kucharza - czarodzieja co sprawi ze wszytko będzie jadalne i smaczne???

    A nie widział ktoś G&T, z powodu przerw w grze zaliczyłam tylko jeden... i tak mi się marzy żeby doświadczyć go jeszcze choć raz... :)
     
    skaliwa lubi to.
  7. sofija

    sofija Aktywny autor

    W śnie o stałych zadaniach widziałam jak szef kuchni gotował pikantną zupę dla swoich przyjaciół. Przy stole licząc od lewej strony siedziały: świnki, krowy, ryby a trochę dalej rozbawione osły plotkowały ze strusiami. Kucharz gotował tą ostrą zupę w garnkach, które pożyczył od osłów. Aby była jeszcze bardziej pikantna to dokładał chili. W pewnym momencie tak przesadził z ostrością, że musiał dolać miodu by przełamać jej ostry smak. Goście jedząc pyszną zupę przypatrywali się karpiom koi, które pływały w akwarium. Koń był tak zadowolony z posiłku, że po biesiadzie za darmo udzielał lekcji jazdy konnej.

    QQRYQ333- wiesz...lepiej będzie dla Wszystkich jak już nie będzie się myliła...o mało nie uśmierciła tego wątku. Co się zaś tyczy cacy i bebe... Zawsze znajdzie powód by uprzejmie donieść ;)
     
  8. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    QQRYQ333 nie wiem o co chodzi, ale na zgadywankę to nie wygląda.
    Usunęłam.
     
  9. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dobry wieczór, nie wiem co mysleć o tych wieściach, 2 misje z kukułkami:oops: a ja jeszcze żadnej nie skończyłam a co dopiero o 2 kolejnych mysleć...

    A co do stałej misji to wygląda jak powtórka z rozrywki, już dawno temu była misja z produktami. Nie mam nic przeciwko gotowaniu zupy ale wolałabym, żeby za stołem zasiadły żaby, bociany, gołębie i cała reszta tej zgrai, która jak na razie tylko pasek okupuje...
     
    skaliwa, draculik34 oraz Mojabonanza lubią to.
  10. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Produkty to akurat mały problem...gorzej jak do kompletu zamiast żab i boćków zasiądą zwierzątka, które o wiele trudniej zdobyć...
    Zmykam spać , może coś mi się przyśni :D
    Kolorowych dziewczęta i chłopcy :)
     
  11. martuska1984

    martuska1984 Czeladnik forum

    Kochani wiadomo cos z rafą?Niewiem czy odkrywać nowe drzewka czy trzymac banany?
     
  12. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Dołączam się do pytania, czy znana jest przybliżona data rafy? nawet choćby miesiąc jej dodania, bo zastanawiam się czy czekać czy odkryć nową roślinę.
     
  13. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzień dobry :)

    Z biuletynu BP wynika, że kolejne informacje o rafie pojawią się w grudniowym biuletynie. Z tego należy wnioskować, że w tym roku nie ma co się spodziewać rafy i najwcześniej ją dostaniemy w styczniu-lutym. Tzn. do takiego wniosku dochodzę po przeczytaniu biuletynu i dodaniu do niego doświadczeń z wprowadzania poprzednich dużych zmian, ale oczywiście mogę się mylić.

    Dlatego IMHO, jeśli czujecie, że do tego czasu uzbieracie trochę ZB, to możecie odkrywać, ale jeśli gromadzenie ZB idzie Wam wolno, to raczej bym przytrzymała.

    Poza tym zależy, co to za drzewka czy rośliny - jeśli są niezbędne do dalszego grania (np. w SPA lub misjach), to warto się poważnie zastanowić. Ale jeśli chcecie je odblokować tylko po to, by były odblokowane, to może warto poczekać.


    No i oczywiście ważne jest, że plotki kul i mioteł oraz marzenia senne donoszą o dużych ilościach towarów wyspowych...
    Na ile to prawda nie wiadomo, ale przezorny zawsze ubezpieczony, więc w myśl tej zasady proponuję wybrać trzecie rozwiązanie tzn. przestawić CAŁĄ farmę na zdobywanie SG i kupowanie wyspowych dopalaczy, by zdobyć jak najwięcej ZB (o tym gadaliśmy w wątku Bahamarama - zapraszam). Wtedy można bez obaw odblokować zablokowane rośliny i na wszelki wypadek mieć zapas ZB na rafę.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 listopada 2014
  14. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Druga roślinka komiksowa.....
    [​IMG] link
    ale, co robi tu to bonsai ... [​IMG] ???



    Podobają Wam się statuetki tego rodzaju
    [​IMG] ???? [​IMG] ???? link
     
  15. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum


    ja bym trzymała...nie wiadomo ile będzie potrzebnych i jak będzie przebiegało odkrywanie Rafy. Może być w częściach, więc za każdą będzie trzeba być może zapłacić bananami lub/i zrobić jakieś zadania. Ciężko powiedzieć. Jedno jest pewne - łatwe to nie będzie :)
    Bo jakby było to szybko by się znudziło :D


    est-orka druga roślinka piękna ;) ale znów za dużo PD...jak dla mnie nieprawdopodobna ilość:p
     
  16. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Ale połyskujący "maczek" ładniejszy :) .....[​IMG] ....prawda? :)
    A PD .... nigdy nie jest za dużo :pxD

    Pakunek na wyjazd, nie był gotowy .... i chyba się pogniewali na siebie ;)xD
    [​IMG]
     
  17. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    To troche zwierzat trzeba szybko dochodowac. Ja trzymam ZB, mam tylko 60 i nie odkryta ostatnia komnate i 2 drzew i kawy. Gwiazdki tez trzymam, zreszta na drzewie juz tylko badziewie do odkrycia. Najwyzej nowa rune ze sloniami odkryje, dla zwierza z wyzszej polki.
     
    Moje_Rancho_Hot i kybek93 lubią to.
  18. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    runy ze słoniami nie będzie, co najwyżej w świątyni odpowiednik takiej runy za banany.
     
  19. Sekme

    Sekme Generał forum

    Czeka nas jakiś event japoński?
    Bonsai... A ten kotek (jeśli dobrze mi świta), to w Japonii taka bądź podobna figurka chyba ma coś wspólnego z Nowym Rokiem.
    Na czaszkę nie mam pomysłu...
     
    Ostatnie edytowanie: 1 listopada 2014
  20. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Fajnie, ze miodek do czegos znow bedzie potrzebny, a karpie koi i lekcje jazdy, to nie skonczylam jeszcze misji, Ale fajnie, ze dzielicie sie snami, mozna nazbierac, misje nie uciekna. Doczytalam, ze to misja stala, wiec super.
     
    Moje_Rancho_Hot lubi to.