Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Produkty do wyprodukowania wieńca są drogie i dlatego cena jest wyższa.
     
  2. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Dawno nie było 5x PD z drzew , może widzicie w kulach , fusach i śrubokrętach czy między kalendarzowymi evencikami BP udostępni nam tą wielką przyjemność ?
    Nie wiem , czy pamiętacie też taki ev., z tygrysem - uderzał młotem i w zależności ile wrzuciło się do puli - wyskakiwało : drzewko xxl , pomarańczowa zagroda , sg itd- marzy mi się powtórka z tego .
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Teraz cokolwiek "wyskakuje" tylko za realną kasę,więc optymistką na wszelkie darmowe drzewka i zagrody za wielką nie jestem -.- Tych eventów,o których piszecie nie widziałam i pewnie długo nie zobaczę ;) A ja chcę pooooooociąg :cry::cry::cry: Edit:no i nie mówiłam :DMini event po 5 florków za sztukę drzewka.Proszę bardzo;):wuerg:
     
    Ostatnie edytowanie: 31 października 2014
  4. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    toż to kotek - młotek :D
    5 x drzewko to chyba nie w najbliższym czasie...tak mi się zdaje :)
     
  5. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)

    @ marmlada ..... jeśli ten TOP1000 naprawdę będzie to sądzę, że równowartość wrzutu się znacznie zmniejszy... więc może, może warto pomyśleć nad tym:)
    Rafa ..... ciekawi mnie bardzo.... ale najpierw Biuletyn ;):)

    O mini-eventach cisza ..... żadnych szeptów:eek: .... ale może na koniec listopada czymś nas zaskoczą:)
    .... a przed dożynkami dadzą 5xPD z drzew, przecież dadzą szansę i farmerom-sadownikom ;):pxD .... ale to tylko moje przypuszczenie.

    Po ciszy "nocno-komputerowej" dzisiaj rano trafiłam na to.....
    [​IMG] link
    jak bardzo ładnie.... tak "imprezowo" ta roślinka wygląda :) .... roślinka czy jakaś sadzonka???
    i zwróćcie proszę uwagę na PD w okienku obok ...... czy takie będzie ? .... teraz możemy pospekulować ;)
    I czas szykować produkty z rzemiosła :)

    A ja właśnie napisałam, że może będzie 5x PD xD
    Coś mi się zdaje, że ja zamiast pomagać farmerom to tylko zamieszanie wprowadzamy ;)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 31 października 2014
  6. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Myślę, że na takie PD 5 godzin to stanowczo za mało... :p
    I co to wogóle...takie błyszczące? Czy to powrót kucyków??
    Jeszcze by brakowało żeby to różowe było :)
     
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Np. takie różowe ......[​IMG]???

    Jak dla roślinki do siania.... to masz rację:) to PD nie pasuje do czasu wzrostu......
    ale, ale..... przyjrzyjmy się uważniej temu:
    [​IMG] ...... roślinka ???
    [​IMG] ...... sadzonka???

    Co Wy na to? :)
     
    Ostatnie edytowanie: 31 października 2014
  8. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Jesli w tej czasowce PD z roslinki beda tak duze, to pewnie baaardzo duzo ich do nagrody bedzie otrzebne. Powialo zgroza.
     
  9. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Obie wyglądają jak roslinki ;)
     
  10. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Dzięki za odp, myślałam że może jakiś haczyk jest, ale skoro to tylko kwestia produktów, to jednak nastawie się na dżemiki ;)
    Kotek - młotek - mój ulubiony event do tej pory - może wyrocznia widzi, czy jeszcze kotek kiedyś do nas wróci?

    Myślę intensywnie, ale pytanie jak znacząco zmniejszy się równowartość wrzutu, może ja juz o dożynkach w przyszłym roku pomyślęxD:p



    Na biuletyn tez czekam, mam nadzieję, że się nie spóźni,tak sobie myślałam, że może na święta jak się na farmie zrobi zimno i mroźno, to zamiast marznąć na rafę się wybierzemy:music::p Ale to chyba pobożne życzenie ...

    A te roślinki tak błyszczą, że w pierwszej chwili pomyślałam o choince i ozdobachxD ano ale najpierw komiks czeka i faktycznie zapowiada się imprezowo ;) a co do imprez to żadnego kwiatuszka jeszcze na horyzoncie nie widać? Chętnie bym juz to pnącze przygarnęła ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 31 października 2014
  11. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    nie lubie czasowek, bo trzeba sie przybic do kompa, najbardziej czekam na rafe.
     
    Moje_Rancho_Hot i kybek93 lubią to.
  12. sofija

    sofija Aktywny autor

    Dzisiejszej nocy miałam taki sen- Kret wybudował dla mnie zagrodę. Były w niej piękne zwierzęta, żyjące w watahach.
    Miały głowy zwrócone w stronę księżyca i namiętnie do niego wyły. :)
     
  13. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Nowa zagroda dla wilków?
     
  14. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Lo matko, nowe TS do niczego nie przydatne? Moj Mieciu mowi powoli : dosc.
     
    Moje_Rancho_Hot, baska22 oraz kybek93 lubią to.
  15. sofija

    sofija Aktywny autor

    Takie jakieś prorocze sny mam, wyjące do księżyca :)

    Śniło mi się jeszcze, że budowałam koło fortuny. Najpierw musiałam zdobyć schemat budowy, żeby za jego pomocą móc u cieśli wybudować żaglownię. Produkowałam w niej skrzydła wiatraka. Kiedy cała produkcyjna akcja się zakończyła - wpłaciłam tą uczniowską żaglownię a dostałam już taką trwałą - mistrzowską.
    Wycinałam też koło fortuny z papieru. Tak jak kiedyś sowę w kalendarzu adwentowym. Tym kołem miałam kręcić w sytuacji gdy chciałam sobie pomóc w podjęciu decyzji.
    8)
     
    Moje_Rancho_Hot i ankak106 lubią to.
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    w mojej kuli dostrzeglem rowniez fabryczke;)

    a w evencie z kukulkami maja byc 2 nowe misje;)
     
    kybek93, ankak106 oraz ogrodnik45 lubią to.
  17. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    A kule nie widza nowych misji z nieprzydatnymi TS ?
     
    kybek93 i ogrodnik45 lubią to.
  18. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    a ja nie chcę wilków bo pożrą moje owieczki i kozy , ja chcę gęsi o_O
     
  19. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Aż dwie? I w każdej taka abstrakcyjna liczba kukułek do oddania?
     
    gretag i ogrodnik45 lubią to.
  20. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    ja już nie chcę nowych zagród :wuerg: nie mam żab i kogutów, ale jakoś wcale mi ich nie brak -.-