Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tosia

    tosia Nadzorca forum

    a może będzie można kupić zagrody żółwi w mieście za SG, tak jak żaby, wtedy każdy kupi ile zagród chce i będzie mógł kolorować do woli albo do końca SP:D
     
  2. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Nawet na pewno tak bedzie. Juz sie nie moge doczekac8)
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Też liczę, że tak będzie, a biorąc pod uwagę czas hodowli, to trzeba będzie kupić na całą farmę:)xD
    teraz tylko produkować paszę.
     
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Ania, wcale ale to wcale mnie to nie cieszy. To jest robienie graczy na szaro, bo niejeden z nas inwestowal realna gotowke w zakup TS'ow, a teraz ta sama zagrode mozna bedzie nabyc za SG-.- Ciekawe, ktory zwierz bedzie nastepny? Kangur czy raczej borsuk8)
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ja obstawiam niedźwiedzie i sowy, nawet myślałam, że one będą wcześniej kolorowane niż żółwie.o_O
    A tego, że zagrody, które wcześniej kupowaliśmy w TS będą za SG możemy spodziewać się w każdej chwili.
    Podchodzę do tego na luzie, TS od dawna nie kupuję, no oprócz ostatniego Nagietka 8):oops:- kupiłam 8 zagród i więcej nie mam zamiaru.
     
  6. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    nie wiem czy zle mysle ,ale wydaje mi sie ze bedzie kolorowane tylko do pomaranczowego,ale to tylko moje dumanie:))))))
     
  7. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    O jestem zdziwiona aż dwa naraz? Hm może będzie do wyboru?
    Żółwie już ?Trochę szybko ,ale z żabami też wyskoczyli...Kurcze mam na stanie 65 żółwi...to raz dwa długo rosną...a tylko 5 zagród mam.Co następne? Mamy jeszcze pawie nie kolorowane..ale te raczej nie szybciej te z TS ..moje fusy nic nie mówią
    Do pomarańczowych powiadasz, nie ,nie sadzę to mogą być nagrody.Jak już będą kolorowane to nasz wybór jakie chcemy zagrody wybudować.
     
  8. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    oo nagrody, nie pomyslałam
    Ja mimo ze ciagle powoli hoduję żółwie ,mam tylko ponad 200
    I tez sie ostatnio zastanawiałam kiedy pawie pokolorują,chyba czas najwyższy
     
  9. Megan

    Megan Komandor forum

    Tukany też na baha były najpóźniej wprowadzone i już są do kolorowania, natomiast papugi są od początku i to one powinny być wcześniej pokolorowane.
    Trochę dziwna kolejność jest w kolorowaniu:)
     
  10. tosia

    tosia Nadzorca forum

    właśnie a słoniska to są pokolorowane czy nie? Bo nie widzę w piramidzie aby były a że nie mam wszystkiego odblokowanego, to może gdzieś sie ukryły i nawet nie wiemo_O. Papugi to już dawno powinny być kolorowane, jako jedne z pierwszych, może o nich zapomnielio_Ofaktycznie dziwna kolejność

    ciekawi mnie event z Ingrid, czy będzie sianie czy oddawanie ze stodoły? a może to i to i jakie nagrody będą:p:p
     
  11. mamcik123

    mamcik123 Aktywny autor

    Tez sądzę ,że kolejny bedzie borsuk ,choc jest sporo zadan z ich udziałem w spółdzielnii cena na targu też nie zachęca do gromadzenia,ale zobaczcie jak często pojawia się w prezentach
     
  12. kevin

    kevin Forum Pro


    A kto ci powiedział że już ? to wszystko tylko domysły i spekulacje , bardziej bym obstawiał że te kolorowe tukany i żółwie to będzie dodatek do ts niż zwierzaki do hodowlanego ,a jak będzie wkrótce się dowiemy ? Z tym że nie po kolei są do kolorowania to celowy zabieg , nudno by było jakby tak jeden za drugim ;)
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja jeszcze tukanów nie odblokowałam :( a co za tym idzie nie mam paszy , a na targu pewnie jej jeszcze nie będzie :( ehhh
    mam 16 zb, jutro najpóźniej zdobędę poziom, ale do 30 ZB jeszcze mi daleko żeby je odblokować i mam trochę stresa....
    Zagród żółwi mam 7 tylko i powolutku je rozmnażam ale mam tylko 25 póki co :(
     
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    i to jest tak jak sie nie czyta zgaduli,żółwie oddalam do misji :(:(,mam na stanie 2 szt,wystawilam 10 szt,9 kisi sie w pasku-brak juz miejsca
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    bo to Farmerama jest
    tu niestety nie tylko wszystko jest możliwe ale logiki na próżno szukać
    pewna tendencja jest ostatnio jak widzę nie tylko ze zwierzakami
    ale jeśli chodzi o żółwie też - dali do nich misje - do dziś jeszcze wszystkich nie oddałam i nie dość że żółwie tempo rodzenia mają znacznie bardziej postępowe niż chodzenia
    i nie dość że trzeba dosyć sporo oddać do spółdzielni to jeszcze szykują ulepszenia czyli kolorki nie ważne czy jako dodatek w evencie czy inaczej ale ewidentnie są to ulepszenia i pewnie dojdą kolejne fabryki i misje tuż po tym
    i to nie fajne że nowości nie zdążysz wyhodować a już potrzebne nie wiadomo w jakiej ilości
    ale to może być zwyczajnie ukłon dla graczy na znacznie wyższych poziomach,
    i odpowiedź na narzekanie a po co nam a na co - no to wymyślają a że pamieć zawodzi co do starszych zwierząt na wyspie?- myślę że to nie do końca tak jest a nawet widzę w fusach że to celowe i świadome działanie

    skoro będzie ulepszenie chociażby pomarańczowe to pytanie co będą produkować fabryki i ile zwierząt pochłaniać

    a farma się kurczy o coraz ciaśniej

    coś wymyślą bo bananów znów nigdzie już jakiś czas nie dają :sleepy:

    ale już nic nie widzę 8)
     
  16. Megan

    Megan Komandor forum

    W każdej plotce może być część prawdy, co nie oznacza że chcę, żeby były już do kolorowania, też wolę jeszcze poczekać, lecz to nie zależy od nas.
     
  17. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    ech dlatego u mnie misje nie ruszone,bo ostatnio tyle zagadek ze zwierzakami że wolę poczekać ze spóldzielnią;)
    właśnie przez to możliwe ziarnko prawdy moja stodoła trzeszczy w szwach od niepotrzebnych jednak zapasów .
    Ale nie ma tego co by na dobre nie wyszło,jestem w razie co przygotowana jeśli jednak cos z nich będzie kiedyś potrzebne hihihihihi;)
    Za łatwo by było jakbyśmy wszystko mieli podane na talerzu:p
     
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  19. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    uff uwielbiam zagadki,moze spróbuję powiedziec co ja myślę.
    Za kazdy tydzien odebranych paczek dostaniemy klucz,jak już będą 3 klucze dostaniemy skrzynie którą otworzymy tymi kluczami.
    A w niej ufffff co ja widzę,ale super prezent ujujuj,ale on jest mój tylko mój...... więc nie powiem co w niej jest;)
    Oczywiście to moje dumanie hihihih
     
  20. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Nasze zwierzaki w podróż się wybrały.
    z1.png z4.png z5.png z6.png


    Przesłały pocztówki, widok jest wspaniały.
    [​IMG]