Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

  2. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Hmmm....czyżby coś pokroju walki o ogień?
     
  3. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Jak to nie mamy???? Ja myślę że jest ich bardzo wieluo_O
    Sama znam jednego jelenia hmm a może panią jeleniową:p
     
  4. małgoos

    małgoos Cesarz forum

  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  6. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja znalazłam 6:cry: Jabłuszko na drzewie, okienko inne w domku, drewnianej bali nie ma koło stodoły, brak kreski na gumowcu krowy, nie ma plamki na brzuszku krowa, brak cekina na pasku u świni i 2 brak:cry: Zamiast pracować będę szukaćxD:cry:
    Czyżby nowa część komiksu? Dawno nie było
    EDIT: Widzę 7 - nóżka od stołu:D
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Taa, wiem... to wszystko wina tej mitycznej ekipy odpowiedzialnej za polską nakładkę gry.
    Ech, ile też tych ekip kryje się za kolejnymi winklami wzdłuż drogi na szczyty - cała armia chyba.
    Za to osoby nadzorujące forum są niewątpliwie odpowiedzialne za szybką i sprawną eksterminację krytycznych postów oraz - w skrajnych (no, prawie skrajnych) przypadkach - ich autorów.
    I w tym właśnie celu zaprosiłam eksterminatora, żeby posprzątał. Zaproszenie jest nadal aktualne.

    Co do rysunku, to mnie to również wygląda na jakąś afrykańską olimpiadę... o krok od niepoprawności politycznej, chyba że całość zostanie solidnie osadzona w jakichś stosownie zamierzchłych czasach.

    Co do jelenia, to widzę tu ogromne możliwości rozwoju - jak wspomniał MOD_Erator w utworze poetyckim, odmian takich rogaczy jest sporo w przyrodzie, więc coś mi oazami pachnie. Hurra.

    A komiks to dla mnie imprezka bolesna. Nie istnieje jeden powszechnie obowiązujący kanon piękna... dlatego mam pełne prawo stwierdzić, że tzw kreska grafika od komiksów w tej grze wyjątkowo mi nie odpowiada.
    Komiksy są tak brzydkie, że aż przykro na nie spojrzeć.
     
  8. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    I "paznokcie" u Prosiaka. Takie zadania w Komiksie - byłoby nieźle, jakaś odmiana.
     
  9. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    a nie dodatkowy kołek w płocie??? taki mały przy 4 słupku ???

    przecież zbliżają się Igrzyska w Rio więc nic dziwnego, że i na farmie będą:D
    a nie wiem czemu uważacie, że to Afryka :D
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lipca 2016
  10. sylwek090

    sylwek090 Zaawansowany

  11. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Moim zdaniem to starożytni biegacze greccy, których wizerunki można znaleźć na amforach i innych wyrobach ceramicznych z tamtego okresu. Jak najbardziej wróży olimpiadę na farmie.
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Starożytni biegacze greccy z bardzo mocną opalenizną i fryzurą typu afro...?
    Hmm, idę szukać stosownych wyrobów ceramicznych na potwierdzenie tej moim zdaniem dość ryzykownej tezy.
    Aha, czy oni tam biegają z dzidami...? 8)
     
  13. edapit

    edapit Aktywny autor

    Jak dobrze widzą moje stare oczy..to krowa niczym mityczny smok zieje ogniem,owca niepewnie trzyma olimpijski znicz.W tle widać egipskiego boga słońce ,zapewne ma to sugerować medal olimpijski .Ogień pochłania sawannę a Afrykanie ćwiczą bieg ,nie wiem czy to sprint czy z przeszkodami,jak nic olimpiada w Brazylioramie sie szykuje.I jeszcze ta owca ćwicząca z tęczową krową..???
     
  14. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Kawę dziś dopiłem i na dnie kubka ukazały mi się kolorowe sowy oraz niedźwiedzie , niestety młyn nie nadąża z produkcją paszy do kolorowania
     
    Wrzosowisko3, tosia oraz ross2 lubią to.
  15. BA_Ghost

    BA_Ghost Guest

    dorota444 to co zostało dopisane do Twego konta to wynik wymiany ślimaków nublońskich po zakończeniu eventu, zgodnie z poradnikiem. Następnym razem zadaj pytanie w dziale Pomoc. Tutaj post usuwam.
     
  16. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL


    1.png 2.png
    Piękne maszyny latające,
    3.png 4.png
    5.png 6.png
    a w nich zwierzaki szalejące.
    7.png 8.png 9.png 10.png 11.png

     
  17. Gugi.g

    Gugi.g Czeladnik forum

    Farmerama podbija niebo :D
     
  18. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Oby to się katastrofą nie skończyło :p Coraz dziwniej na Farmie,moje fusy nic mówić nie chcą ale się uparcie w "finito"*układają....
    *koniec,kres
     
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ale kolorowe sowy i niedźwiedzie już są w grze od pewnego czasu....
    edit:mam na mysli zagrody-zółte i pomaranczowe