Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gocha0201

    gocha0201 Nadzorca forum

    Co jedzą jelenie? W naturze: Pożywienie jeleni stanowią pędy, liście, kora i owoce drzew i krzewów, trawy, zboża, zioła, ziemniaki, buraki, a zimą zeschnięte trawy, mchy, porosty, pączki i młode pędy drzew iglastych. Wychodzą też na pola uprawne skuszone burakami, kapustą, ziemniakami i zbożami.
    Wróże: ziemniaki+gruszki. Nadmieniam, że wróżką jestem kiepską. -.-
     
  2. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Czyli jak sądziłem, TiFarmaTanica
    Przyjdzie nam wyciągać z Baha-basenika.
    Co znajdziemy w skrzyniach na dnie oceanu?
    Może złote banany, może talary lub szczyptę guanu?
    A może super-pasza w głębinach ukryta?
    Poczekam - może wyrocznia coś jeszcze w kuli doczyta.


    Nieprawda! Jelenie spożywają kłamstwa!
    Na przykład: Żona wspomniała, że smarkacz nasikał w pieluchę i trzeba przebrać. Zrobiła ze mnie jelenia bo w pielusze było coś więcej i dobrze o tym wiedziała.
    Co ciekawe Jelenie, jako jedyne na świecie, są żywicielami nadziei:
    Na przykład: Żona wspomniała, że smarkacz nasikał w pieluchę i trzeba przebrać. Zrobiła ze mnie jelenia bo w pielusze było coś więcej i dobrze o tym wiedziała. Żywię nadzieję, że to się więcej nie powtórzy...
     
  3. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Dodam jeszcze : przysmaki - kukurydza, jabłka ( owoce różne), owies, w zimie krzewy maliny i jeżyny. Czyli wybór wśród pokarmów spory. Ale na naszej Farmie (znając BP) mogą żywić się np. serem mlekiem, orzechami -( oj, jeszcze w złą godzinę powiem).
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Przypominam tylko kilka zasad obowiązujących w tym wątku, gdybyście zapomniały:

    O zamieszczaniu pytań, które niczego do tego wątku nie wnoszą mowy nie ma. Nie sądzę żeby nasze wróżki czy nasi wróżbici do zamieszczenia swoich przepowiedni potrzebowali zaśmiecających ten wątek pytań.
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    3. Grafiki i informacje mogą pochodzić jedynie z oficjalnych źródeł Bigpoint (np. inne fora językowe) lub autoryzowanych stron fanowskich.

    Możesz poprosić kolegę, aby podał link do strony z której zaczerpnął te informacje:

     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys, myślę, że kolega zamieścił:

     
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Jest wiele innych krótkich zdań, słów w tym wątku, które na pewno niczego nie dają.
    Nikt się tego nie czepia. A moje pytanie spowodowało,że wróżka gocha0201 i wróż ***kacper*** podpowiedzieli nam co nuż się przyda do przyszłościowego jedzenia dla jeleni, które otrzymamy z ts:)
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    carlain21 rzeczywiście, to teraz jak nikt o nic nie zapyta, to żadnych ploteczek nie będzie tak?
    Pytanie retoryczne, nie odpowiadaj proszę i bardzo proszę o zakończenie dyskusji, bo to też niczego do tematu Zgaduli nie wnosi.
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    @SMOD_Atena

    Zgadzam się, niech to będzie zagadka tekstowa, Ale w myśl punktu 3, wszystkie zamieszczane w tym wątku informacje powinny mieć źródło w stronach zatwierdzonych przez BP.
    Bardzo tego przestrzegacie, więc proszę o link do takowej strony, zawierającej powyższą zagadkę.
     
  10. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Mój komentarz został wyssany z mojego palca, pochodzi z z któregoś z szarych zwojów zalegających mi w głowie. Trudno zatem bym podał linka. W ostateczności może po genotypie dojdzie się do właściwego źródła.
    Moje posty zamieszczam na takich samych prawach jak inne w wielu miejscach tego wątku, pisane zarówno przez moderatorów jak i zwykłych użytkowników.
    Nie wróżę, nie zamieszczam obrazków, nie podpowiadam, nie podaję konkretnych informacji, ilości, nazw, grafik, itp wymagających podania źródła - umieszczam li wyłącznie komentarz, kontynuuję trop, szukam odpowiedzi - jak wielu innych tutaj, łącznie z moderatorami. Tyle, że robię to moim sposobem - wierszem lub lekką drwiną.

    A na koniec zamieszczę jeszcze prośbę/znaną Wam formułkę - opierając się też na regulaminie - proszę o zakończenie dyskusji. Jeśli macie pytania odnośnie gry, proszę zadać je w odpowiednim do tego dziale. Pozostałe nie mieszczące się w ww zakresie proszę kierować do Pomocy Technicznej.
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak widzę, jedne wpisy muszą być w myśl regulaminu podparte linkami, inne natomiast mogą być "wyssane z palca", w zależności kto ocenia i kogo.
    Na władzę nie poradzę i stosując się do prośby, dyskusję (?) kończę.
    Jednako dziękuję za jasne nakreślenie obowiązujących reguł.
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys bardzo proszę, nie przesadzaj, szukasz dziury w całym. Zerknij proszę pod te na szybko znalezione kliki >>>klik<<<,>>>klik<<<, >>>klik<<<. Tam również nie ma żadnych linków, a informacje są bardziej konkretne i nie zamieszczone przez Moderatora. I na przyszłość tak jak napisał MOD_Erator, jeśli masz jakieś zastrzeżenia do oceny czy innego zachowania członków Ekipy, to zapraszam ze zgłoszeniem do PT.
     
    ***kacper*** lubi to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys tak jak napisałam wyżej, masz zastrzeżenia do mojej pracy, zapraszam do PT. Tutaj Twój post usuwam.
     
  14. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Co w skrzyniach będzie może wiecie?
    102.png
    Cenne skarby czy rupiecie?
    100.png 101.png
     
  15. Karen139

    Karen139 Baron forum

  16. kevin

    kevin Forum Pro

  17. małgoos

    małgoos Cesarz forum

  18. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Hmm aż się prosi o smsową sondę xD
    Koszt 10 zł plus vat xD

    A może wyrocznia wie gdzie się zapodziały te obiecane różowości z koła? :p
     
  19. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    może w skrzyniach będą hmmmmm:p
     
  20. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Chyba nie umiesz krecic ja zawsze mam pomaranczoa mleczarnie hi hi