Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Witam
    Wyprzedaży w galerii Wasze miotełki i inne narzędzia nie widzą?
    Moja siostrzenica czeka na wyprzedaż już pół roku.
     
    -]Xena[-, feniks1414 oraz Veriloavo lubią to.
  2. sisi64

    sisi64 Stały bywalec

    Ijur zapodaj nam jakis przepis na salatke owocowa. Wieczory teraz takie dlugie,zimne,zjadlo by sie cos dobrego :)
    Greciu :) podrap miotelke za uchem,moze co wymruczy :)
    Rancho,czy dobrze spalas ? Co sie Tobie ciekawego przysnilo?:)
    Estorko :) opowiedz nam,co ciekawego widzialas,slyszalas ,podrozujesz tak duzo po calej Europie i nie tylko.:)
     
  3. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)

    Ciekawie zapowiada się event: Komiks VI [​IMG]
    i jak dla mnie, to nie ze względu na nową fabryczkę, którą na stałe w grze otrzymamy po wykonaniu zadania z "eventową fabryczką"
    W tej listopadowej edycji komiksu ma być ( tak się szepcze tu i tam)..... czasówka:)
    podczas określonego czasu będziemy musieli zebrać jak najwiecej PD z eventowej roslinki .
    Im więcej ich zbierzemy tym wiecej i lepsze nagrody otrzymamy.

    Czy będzie się liczył tylko zbiór eventowych roślinek (a maja być dwie) ?
    Czy na te zbiory beda działały bonusy z jaj farmerskich i bonusy z rzemiosła?
    Czy tylko ilość zbiorów, będzie miała znaczenie? ...... zobaczymy :)

    Jeśli ta ploteczka się potwierdzi, to może dobrze byłoby oszczędzać SN ...... i ja tak zrobię:)

    Na pewno listopad ma dla nas dużo więcej ciekawych wydarzeń "farmowych" :) ..... ale, czy wszystkich to zadowoli ?
     
  4. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Niestety ze względu na cenzurę tych najciekawszych snów brakuje. Nie chcę niczego sugerować, ale pisanie że masło jest maślane to mnie nie bawi. A wracając do snów estorki - to może być ciekawe, ale osobiście nie lubię wyścigu szczurów i przywiązania się do kompa.
     
    Moje_Rancho_Hot i Veriloavo lubią to.
  5. sofija

    sofija Aktywny autor

    Moje_Rancho_Hot opowiedziała mi dzisiaj swój sen, a że sama nie może go Wam przekazać bo jeszcze kilka dni ma blokadę na farmę, to pozwolę sobie go zacytować: "W snach widziałam, że te zwierzęta żyjące pod ziemią produkowały łopatki wiatraków - takie jak są przy Kole Fortuny. Po dostarczeniu ich można było zdobyć warsztacik. Były tam też plany, które konieczne były do wybudowania warsztatów produkujących te łopatki. Niestety nie można wkleić grafik aby zwizualizować ten sen ale podpowiem jeszcze, że plany były koloru niebieskiego z rysunkami łopatek od wiatraków. Były tam też łańcuchy ze światełkami, które wypadały podczas zbiorów".
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2014
  6. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    estorka, moja kula szepcze, że dziwnym zbiegiem okoliczność w tym samym czasie może być wyprzedaż SN :D
    A tak na serio to jeśli to co piszesz się sprawdzi to może być ciekawie...jakaś nowość... urozmaicenie:)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2014
    est-orka i marmlada lubią to.
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    wiesz jak na moj gust to zadna łaska ...dobrze ,ze tak sie stalo ale to chyba Musa powinna przeprosic-wypadalo by...

    A kiedy ma byc ten komiks? :oops: wcale mnie ta czasowka nie cieszy jak beda bonusy z jajek doliczane do tego pd ...
     
    Moje_Rancho_Hot, kybek93 oraz Veriloavo lubią to.
  8. nefretete43

    nefretete43 Nadzorca forum

    a czy ktoś wie dlaczego z targu wymiotło wszystkie jeże bociany i koguty czy coś sie szyk:eek:uje
     
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Przypuszczam ,że za długo przebywały na targu i BP wysłało je do właścicieli.
     
  10. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Przyszłam przeprosić za zamieszanie, które ostatnio wprowadziłam na forum. I oczywiście przeprosiny też należą się Moje_Ranczo_Hot za bana którego przyznałam.
     
  11. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    A to cenie. Super.
     
  12. sofija

    sofija Aktywny autor

    No i fajnie- od razu atmosfera tu się zmieni :) Ania, czyli Moje_Rancho_Hot zapewne to doceni.
     
  13. niesamowitusia

    niesamowitusia Książę forum

    Gretag wielka szkoda i strata dla nas wszystkich :cry::cry:
     
  14. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    To się chwali , ale czy pozostałe posty ( w tym mój )też zostaną przywrócone ?
     
  15. wiola64

    wiola64 Forumowy żółtodziób

    Nasuwa mi się jeden wniosek,Modzi,którzy powinni być autorytetem,psują ostanie fajne rzeczy,zrażają super graczy....w imie czego????
     
  16. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)

    I pojawiły się pierwsze graficzki do Komiksu VI.....
    [​IMG] link
    Tylko jak je podzielić? .....
    Co jest wypadajką? ..... światełka?
    Co produktem z fabryczki i młyna, bo przecież coś będziemy przerabiać i w młynie ...... chyba ;)
    Trzy nierozłączne eventowe koszyczki , też mamy :)
    I roślinki eventowe..... troszkę dziwne :)
     
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    Aniu na to bym nie liczyła.....................
    Musa nie potrafi przeprosić,sama miałam okazję się przekonać kiedy przez jej lenistwo (niechęć dokładnego czytania forum) dostałam od niej żółtą kartkę,którą PT anulowało.................
    dawno to było,ale nie zapomnę tego do końca życia......................
    estoreczko obrazeczki są śliczne:D
    a czasówek nie lubię:(
     
    Moje_Rancho_Hot lubi to.
  18. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    a to obok światełek to nie z koła fortuny - imprezowe i zwykłe? :)
     
    Sookie i est-orka lubią to.
  19. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Poczytaj kilka postów wyżej zanim się przeliczysz ;)

    Czy ktoś widział gdzieś nublonów ?
     
    Sookie i ryba4862 lubią to.
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    hm...............
    rzeczywiście,widocznie ja nie zasługiwałam na słowo przepraszam................
    trudno,przeżyję................
    a nie widać na horyzoncie G & T??????????????
     
    ryba4862 lubi to.