Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    oo teraz już jasniej jest,poleciałam od razu do stodoły i mi ulżyło,nie jest źle.
    Co prawda karp całujący się burzył dlaczego ja,dlaczego ja,weź innych.No ale inni nie wystawiają każdemu dzioba do całowania tak jak on.No ale zobacze jeszcze,bo troszku tych kolorowańców mam.
    To tak teraz mysle ze i narzedzia i plony będą na jakąś wartość potrzebne,chyba że sie myle.
    Ciekawe kiedy będzie oficjalne info
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    moim zdaniem graficzka o ktorej sie dzisiaj tutaj dyskutuje nie jest oparta na pewnych informacjach ,jest jedynie wizja wegierskiego usera jak to moze wygladac...postaram sie wyjasnic dlaczego tak sadze..
    podejrzewam,ze plotke zwiazana z potrzeba oddawania sporej ilosci kolorowych zwierzakow oparl na tym,ze bohaterka nisji dzieki ktorej, bedziemy mogli ulepszyc magazyny jest znana nam juz z innego eventu ges Ingrid czyli ges wikingowa a przeciez juz nie raz tak bylo ,ze zwierzaki ktore,wystepuja w opisach misji,eventow etc. nie maja nic wspolnego z tym co trzeba bylo faktycznie oddawac..
    takie jest moje zdanie na ten temat a jak bedzie naprawde to mam nadzieje,ze dowiemy sie juz w tym tygodniu:)
     
  3. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Dzisiaj w kuli różne grafiki się ukazały...
    indeks.jpg indeks1.jpg indeks2.jpg
    Jednak żabki wątek prawie całkiem zdominowały...
    indeks4.png
    indeks5.png indeks3.png
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2016
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Może tak być.
    Dzisiaj poradnik, a jutro wraz z końcem eventu piłkarskiego wejdą do gry magazyny.
     
  7. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Też się do tego przychylam bo gra zaczęła mi robić zawiechy niemożebne czyli, że coś "grzebią".
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    na moje oko wyglada mi to na zapowiedz eventu:)
    pytanie tylko jakiego bo patrzac na grafiki mamy tutaj powiazanie amerykansko-greckie:)
    po lewej widac greckie symbole amfory oraz podrozy morskiej natomiast po prawej u dolu wyglada mi to na donuty
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Donut
    a gory przerobione w mlynie donuty;)xD
    a juz wiem jak to bedzie...bedzie to pierwszy miedzynarodowy event..zaczniemy w grecji a skonczymy w stanachxD
     
  9. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    A z Grecji do Stanów płyniemy na słynnej tratwie zrobionej z miliona szt. trzciny cukrowej xDxDxD.
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ha,ha.
    Dobre. Maraton, czy coś w stylu dawnego Wyścigu Pokoju ?
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ponizej jest odpowiedz;)xD:p
     
  12. magda2007

    magda2007 Książę forum

    Jak wy patrzycie na te zegary ,że wiecie kiedy będzie OO ? Czy ktoś w kuli nie widzi abonamentu na młyn bo właśnie mi się skończył i pasza kręci się ciut długo?
     
  13. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Znowu farmerzy zaczną siać trzcinę :D
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Następna podpowiedź..
    [​IMG]
    http://es.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/rumores-en-junio.27257/page-4#post-493303
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    to ewidentnie Morze Śródziemne, loukoumades i młyn(no nie, znowu młyn?!):)
    A tutaj mamy samolot, pandę, lody bo tam piekielne upały :p Ale jak oni programują takie animacje to ja nie wiem :p

    Ktoś widzi GT albo kombajn w kalendarzu na horyzoncie i do tego pod koniec czerwca 100% plonów:p ??

    EDIT: Niestety polecimy, ale chyba tylko w komiksie :( Tak jakoś mi się ta panda kojarzy:p
     
    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2016
  17. alex0824

    alex0824 Czeladnik forum

    HY!
    [​IMG] "Pakatnamu"Google!
    [​IMG] [​IMG]

    :);)

    :D;)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2016
  18. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Event, zawody lotnicze w lipcu?..
     
  19. alex0824

    alex0824 Czeladnik forum

    Niestety nie mówię po polsku , używam tłumacza!


    Moja odpowiedź: Tak ,99% Air show! Na podstawie plotek.

    :)
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dziękujemy za super podpowiedzi.. :)
    ..a więc czeka nas w lipcu ciekawy event z pokazami lotniczymi..