Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. cba_cbs

    cba_cbs Forumowy żółtodziób

  2. ramona45

    ramona45 Książę forum

    Być moze sa potrzebne w jakiejś misji w której nagrodą jest super pasza:) Jutro BB:)
     
  3. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    50.png 51.png 52.png
    A te roślinki jak Wam się podobają?
    53.png 54.png
    Jak myślicie, do czego się przydają?
    55.png 56.png 57.png
     
  4. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    co szykować no kolejny hodowlany? :p
     
    Anetta41 i gretag lubią to.
  6. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Moja kula nic na ten temat nie widzi,ale moje oczy i owszem - czasami mignie strach na imprezowym kole :)
     
  7. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Super paszę :pxD:cry:

    Czy w jakiejś kuli nie widać aby gt? :p
     
  8. babsi6343

    babsi6343 Mieszkaniec forum

    Marcel sypie licencjami, więc może, może??:):):)
     
  9. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    moje fusy wywróżyły że w maju ma przyjechac "farmerski ekspres przyjechał do miasta! Załaduj na ten pociąg niepotrzebne Ci zagrody, a po jego powrocie uzyskasz tajemniczy ładunek do umieszczenia na terenie farmy"

    i jeszcze jedno wydarzenie wywróżyłam Gala zagadkowych zagród! - Nie udało Ci się uzyskać jednej ze starszych zagadkowych zagród? Powiew wiatru z przeszłości przywrócił ponownie na ograniczony okres czasu cztery starsze zagadkowe zagrody. Postaraj się o nie, dopóki jest to jeszcze możliwe!
     
  10. adziuk

    adziuk Okazjonalny autor

    Szczerze mówiąc też się nad tym zastanawiałem. W zasadzie wszystkie "stare" zwierzaki już były. Osobiście zakładam, że na Baha nie będzie, podobnie nie będzie z mrocznych (czyli wron i nietoperków). Czyli obstawiałbym, że będą to: strusie, ryby i .... może pszczółki lub ew. osły. Reszta możliwych kolorowańców "zbyt młoda". Ale podkreślam,. że to moje typy, nie mające żadnego pokrycia w oficjalnych wiadomościach. Dodam od siebie, że jeżeli to się za 3-4 miesiące potwierdzi to tanio jak teraz to nie będzie :)
     
    talarek1961 i gretag lubią to.
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    ..o tym,że przyjedzie pociąg ale nie ten wyczekiwany już wiemy....
    ..
    ..do tych informacji można dodać to,że będzie również wyprzedaż imprezowych wejściówek na koło farmerskie i nowy zamek dla ptaków..
    ..trzeba przypomnieć o TSach na wyspie i nowych zwierzakach..czerwonej pandzie, tygrysach, mrówkojadzie, flamingach..
    ..event o genetyce..a w nim groszek, żółty,zielony, czerwony, duży i mały....misja w spółdzielni, 8-śmio zadaniowa..a do zdobycia itemy i rząd na pnączu..
    ..pojawi się handlarz i będziemy mogli kupić sadzonkę drzewa, o którym od dawna marzyliśmy..
    ..pojawi się również ankieta i będziemy mogli ocenić zmiany w grze..

    - - - - -
    Krążą również ploteczki na temat wydarzeń w czerwcu..
    -Dzień Rodzica i misja w spółdzielni..
    -Kalendarz letni(podobny do Tiki) a w nim do zdobycia między innymi pnącze..
    -wyprzedaż nowego rzędu na pnączu..
    -możliwość zakupu jaja farmerskiego, pirackiej papugi..
     
  12. zagma

    zagma Chodząca legenda forum


    Z tych wszystkich zapowiedzi najbardziej nie moge sie doczekac ankietyxDxDxD
    Mam nadzieje, ze bedzie rownie dobra jak poprzednie:pxD
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ankieta zawsze jest dla farmerów ogromnym wyzwaniem..haha

    ..dodam jeszcze ,że w maju będzie hodowlany pod nazwą ..Oko umysłu(jeśli prawidłowo przetłumaczyłam)..na obrazku widziałam małego baranka z kokardką..może będzie dotyczył, Dnia rodziców..ale jeszcze nie wiem jakie zwierzaki będą potrzebne..
     
  14. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Gretko same ciekawe zapowiedzi:)
    evenciki,ts-y,misje,pnącza,nowy zameczek,nowe jajo,expresik,stare zagrody i ankieta-się będzie działoxD
    mnie jednak najbardziej podoba się ten handlarz u którego będziemy mogli kupić sadzonkę drzewa, o którym od dawna marzyliśmy...;)
    jak on spełni te nasze najrozmaitsze marzenia to zacznę wierzyć w cuda:D
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Wiesz, gdyby on miał w sprzedaży np. sadzonki florenowców..oj to chyba by sobie za taką sadzonkę zażyczył z pół wypłaty..więc nie wiem czy by warto było taką kupować..
    ..to samo może być z drzewami nawozowymi....że lepiej kupić stos nawozu niż wydać na jedną sadzonkę..jeśli nawet takie cuda będzie miał w swojej ofercie..bo ja nie bardzo w to wierzę..
     
  16. -Kotylion-

    -Kotylion- Wyjątkowy talent

    Na tiki miał być florenowiec i co??? Wyszły jakieś 3 nektarynkowce:mad::mad::mad:
     
  17. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    też nie wierzę ale chętnie bym uwierzyłaxD
     
  18. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Sadzonkę może i kupimy ale co z niej wyrośnie?
     
  19. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Biwak dzisiaj zaczynamy,
    1.png 2.png

    namioty szybko rozkładamy.

    7.png 4.png 5.png 3.png 6.png

    Czy coś jeszcze zabieramy?

    8.png 9.png 10.png 11.png 12.png 16.png

    Zaraz w drogę wyruszamy.

    15.png 13.png 14.png
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mnie najbardziej podoba się handlarz i biologiczny event o genetycexD Zawsze marzyłem o zostaniu Małym BiologiemxDxDxD

    A w czerwcu to nie widać Małego Chemika albo jakieś roślinki w jakimś matematycznym kształciexDxDxD??? Bo informatyczna jest przez cały rokxDxDxD

    Spokojnie, jeszcze jest 6 dni, 7 nagród i nagroda główna ;)

    Wyrocznio, widzisz może ile w jednym plecaku zmieści się namiotów i termosówxD?? Oby 1 i trochu roślinek xD Chyba, że plecak na spółę to wtedy z 2 - 5xDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 23 kwietnia 2016