Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    czyliż jednak rogi będą...wypadajką...zatem czekamy na dalsze wieści dot.tego eventu;)
    Cytat posta usunęłam.
    BA_Czerwona
     
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    -norbijas-, nic już nie będzie normalne. Bardzo proszę, nie offtopuj.
     
    marek789 i ostrzegacz lubią to.
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Trochę informacji na temat eventu świetlikowego (Bingo event). Siać będziemy już znaną nam świetlikową jagodę oraz dojdzie hiacynt. Wypadajki to namioty, coś przypominającego bidon i plecak ( to ostatnie nie wiem czy wypadają będzie, czy w młynie będziemy robić z połączenia dwóch pozostałych wypadajek i roślinki)

    I jeżeli chodzi o tą grafikę, co była podawana wcześniej
    [​IMG]
    http://cs.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/farmoraculum.7663/page-44#post-199052

    Tam będzie można zdobyć specjalne i rzadko spotykane drzewa. Odwiedzając go będzie można zdobyć drzewka, które od dawna się poszukuje. Jakie to będą drzewka na razie nie wiadomo..
     
  4. ostrzegacz

    ostrzegacz Weteran forum

    Kluczowe się wydaje pytanie: kupić, czy wylosować.
    Z nazwy, "wydarzenia" ( w standardowym - eventu), domniemywać należy losowości - niestety.
     
  5. Cebuś

    Cebuś Aktywny autor

    moze nawozowe
     
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    to będzie obwoźny handlarz, więc stawiam na pierwszą opcje. Będzie kupowanie sadzonek, z których losowo coś wypadnie.
     
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Agatko:) .... a te trzy kolory koszyczków z sadzonkami [​IMG] pewnie też będą miały znaczenie w otrzymaniu "jakości" drzewka ...jak sądzisz?
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    na pewno, tylko ciekawe który kolor będzie najlepiej brać. Okaże się jak pojawi się poradnik zapewne.
     
  9. -Kotylion-

    -Kotylion- Wyjątkowy talent

    Tia...tylko kiedy on bedzie... to już inna sprawa...
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    To mogą być dwie różne wypadajki..np namioty będą wypadać z zagród, warsztatów i drzew a termosy z pól.
     
  11. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Oreczko tak na dobrą sprawę to może nawet cztery;) bo ten drugi niebieski wydaje się być nieco ciemniejszy:)...a może to tylko cień na niego pada?...
    Ty z Agatką już tam lepiej wiecie:) to nie będę mieszaćxD

    Skoro jednak siać będziemy namioty,bidon,plecak (ewentualnie coś z nich w młynie przerabiać) i z tym wszystkim pójdziemy zdobywać te drzewka ( jak ta owieczka ) to może jednak będzie to na podobnej zasadzie jak w Zielonym expresie;)
    Będziemy zatem u handlarza kupować ale za określone towary,czyli jednak wymieniać;)
    Kolory zaś to odpowiednio: specjalne,specjalne xl i specjalne xxl...choć wolałabym inny podział bez xl-ek:) np.specjalne,specjalne xxl i...te już nie do zdobycia lub inne-nowe tego rodzaju co np.magiczne,nawozowe czy florenowexD
     
  12. -Kotylion-

    -Kotylion- Wyjątkowy talent

    I te ze ZB. To się przyda ;)
     
  13. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Na nudę sposób znajdziemy,

    1.jpg

    dobrze przy tym bawić się będziemy,

    6.png 2.jpg

    pracy też nie bedzie brakowało,

    7.png 3.jpg

    tylko czy to się będzie opłacało?

    4.jpg

    Czy ciekawe będą nowe wyzwania?

    5.jpg

    Czy wysokie będą wymagania?

    10.png

    Tego kula już nie powiedziała...


    9.png

    Rzuciła obrazkami i zwiała...

    8.png 11.png 12.png 13.png
     
  14. Cebuś

    Cebuś Aktywny autor

    mysle ze byłoby fajnie i przy okazji da sie napełnic stodołe
     
    Anetta41, gretag oraz marek789 lubią to.
  15. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    ktoś już wie jaką wartość zwierząt bedzie trzeba oddać do eventu neonowego? :)
     
    patrycja9922 i gretag lubią to.
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mnie jakoś te neony nie leżą...-.- Brzydkie okropnie są.-.- Zobaczę,co zrobić,jak OO będzie..Zgadywać tu można a marzyć też?Bo mi się marzy,żeby można było u tego,obwoznego handlarza,chociaz malutkie drzewko nawozowe zdobyć...:(
     
  17. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    wiesz nie iwem jak tobie ale one mi sie nie musza podobać a sa bardziej opłacalne z 1 zagrody mam 4 zwierzaki co się wiąże z tym że trace 1 pasze a nie 4 i zajmują mniej miejsca :)
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Każdemu co inne się podoba-mi nie muszą :) a co do opłacalności,to już się wcale nie wypowiadam,bo hodowli nie prowadzę żadnej...No chyba,ze jakis musik jest,to wtedy mam zwierzaków na wszystkie polany :p
     
  19. Cebuś

    Cebuś Aktywny autor

    swoją drogą ciekawy jestem ile ktos by dał sg/fl za jedno drzewko
     
  20. m.trusia

    m.trusia Zaawansowany

    Mi też się nie podobają te zagrody neonowe, ale zawsze można potem wymienić na G&T :)
    To już bym wolała to mityczne drzewko florenowe, ale pewnie na taki rarytas to nie ma szans :p