Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. mada132

    mada132 Czeladnik forum

    A ja myślałam, że ten dżemik to nowy przepis. Marzy mi się dżem, koktajl lub wypiek powodujący wzrost zbiorów owoców o +1 w slocie złotym.
     
  2. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Częściowo już taki jest - ciastko ananasowe daje +1 z pól i drzew na wyspie (baha i las tropikalny) :D

    Ja czekam na pełnię. Liczę także na przedświąteczny kurs zielonym expresem ;)
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dokladnie 25%;):)
     
  4. Karen139

    Karen139 Baron forum


    Tyle, ze ciasteczko ananasowe zajmuje slot diamentowy , a nie złoty.:)
    A coby w temacie było, moje fusy zamarzły i niczego nie widząxD
     
  5. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Pełnia mnie też interesuje, bo muszę pokończyć misje w Spółdzielni. Co zaś się tyczy zielonego ekspresu to zasięgnąłem języka w hucie w Nowej Hucie, ale twierdzą, że zlecenia na nowe tory nie dostali. A ekspres na byle czym jeździć nie może xDxDxD
     
  6. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Te rękawice to zapewne wypadajka,a niebieskie kwiatki to już chyba sialiśmy takie,lodowy kwiat,czy jakoś tak się zwał.
    I znów jedna roślinka,czyli nie małe ilości będą:)
     
  7. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Tak, ale na dużym polu to jest +1 i tak samo wychodzi z drzewami (a jak się doda Zośkę to wychodzi 7 sztuk z drzewa czyli prawie podwójny zbiór) :)

    No to jak, załapiemy się na przedświąteczny kurs zielonym expresem???

    EDYCJA
    Ciastko ananasowe daje na wyspie:
    - z dużego pola 7 sztuk (+2), a z Zośką 9 sztuk (prawie podwójny zbiór) !!!
    - z małego pola 3 sztuki (+1), z Zośką 4 sztuki
    - z drzew 5 sztuk (+1), a z Zośką 7 sztuk (to też prawie podwójny zbiór) !!!
     
    Ostatnie edytowanie: 30 listopada 2015
  8. Menasa

    Menasa Forum Pro

    A kule coś mówią o rafie?
     
  9. Megan

    Megan Komandor forum

    Może jednak pojawi się zielony pociąg, też na niego czekam:)
     
  10. spinka

    spinka Młodszy ekspert

    aż mnie zatkało :) grasz od roku i masz 85 poziom????? /Farma 85, wyspa 171, przetwórca 3, piekarz 3, targ 19 ---> Jak to zrobiłaś?????/

    Dlaczego tak wiele osób chce Rafę? Ktoś wie ?
    Na ekspres załapałam się dwa razy i rzeczywiście przydałoby się znowu....
    ps.
    Rzadko piszę ale nie mogłam się powstrzymać:)
     
  11. betty10

    betty10 Zaawansowany

    ja gram od poczatku i tez czekam z niecierpliwoscia na zielony expres bo poprzedni przegapilam :(
     
  12. spinka

    spinka Młodszy ekspert

    :)
    a kiedy był ostatni? Wyrocznia coś wyrokowała że będzie??
     
    Anetta41 lubi to.
  13. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum


    korzystam z rad doświadczonych graczy:)
    czytam zgadulę i staram się być przygotowana do każdego eventu, by móc go skończyć xD

    a w temacie lubię ciasteczka :D, więc czekam na kalendarz i więcej info i nim xD
     
  14. babsi6343

    babsi6343 Mieszkaniec forum

    W południe weszłam na forum patrzę kalendarz imprez na grudzień, przeczytałam, wyszłam i chciałam jeszcze raz przeczytać i .....
    zniknął!!!!:cry: Ale zapamiętałam kalendarz adwentowy od 1 do 31 grudnia. Długi jakiś ten adwent.xD:D
     
  15. betty10

    betty10 Zaawansowany

    tez widzialam ten kalendarz a teraz go nie ma ja nie widzialam w nim pelni ksiezyca moze poszedl do poprawki
     
  16. spinka

    spinka Młodszy ekspert

    aaa.... to troszkę mogę zrozumieć ale tylko troszkę. Gram od kwietnia 2010 i wtedy szybkie galopy na farmie nie były możliwe. Tylo najstarsi górale wiedzą o czym mówię : ) Mogłam poczekać do poprzedniego roku jak Ty i może też był miała wysoki level w ciągu roku zrobiony, o ja nieszczęsna :D
    Kurcze, nie mam czasu wszystkiego czytać, a czasem fakt jakieś mądre rady przydałyby się dla zaganianych i zaabsorbowanych życiem codziennym : )
    a w temacie śmiem podejrzewać, że kalendarz od 1 do 31 nie może nazywać się adwentowy ;) Albo daty muszą się zmienić albo nazwa ;)
     
  17. babsi6343

    babsi6343 Mieszkaniec forum

    od 1 do 2 grudnia był event zimowe zawody???
    Jednodniowy to prawie jak pełnia!
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Wieczorkowo wszystkim:)
    prawdopodobnie renifery beda mialy swoje ulepszania zolto-pomaranczowe..
    [​IMG] [​IMG]
    w jaki sposob je zdobedziemy? kule mowia o grudniu w evencie hodowlanym:)
    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/gerüchte-zum-zucht-event-im-dezember.36868/page-2#post-1437443
    edit
    dodam jeszcze ,ze prawdopodobnie w tym samym okresie co ten event;) nastapia zmiany w kolorowych zwierzakach przynajmniej takie info zawieral kalendarz eventowy na grudzien zamieszcziny na niemieckim forum ktory,mialem okazje poczytac dzis ok godz 12,,niestety szybko znikl i nie zdazylem zrobic screena a ten ktory jest przetlumaczony w watku :w oczekiwaniu na gt: jest jego pierwsza wersja bo byly dwie
     
    Ostatnie edytowanie: 25 listopada 2015
  19. kheme

    kheme Analityk forum

    Moja cudowana ashe na sygnaturce i avku <3

    Pamiętam jak kiedyś był zielony pociąg, ale nie wiedziałam jak z niego korzystać i go olałam....
     
    Ostatnie edytowanie: 26 listopada 2015
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum