Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    4 itemy beda 2x1 pola a te 2 1x1 pole beda wzorowane na dwoch spiewajacych kwiatkach;):)
    misje beda 6-zadaniowe a ich nazwy to...szkola nieposluszenstwa...miss drapieznego usmiechu..fosforyzujace grzyby...metal w swietle ksiezyca..
    czas trwania halloween to 7 dni;):)..tak przynajmniej twierdzi moja kula
     
  2. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum


    Witam,
    a moze na wszystkich polach bedzie mozna siec:),
    hmm, marzenie;)
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    siac bedziemy na nowym polu specjalnie przeznaczonym dla pelni oraz helloween;):)
     
  4. niunia236102

    niunia236102 Młodszy ekspert

    to bedzie pojawiac sie na te okazje? a pozniej zniknie?
     
    chrumcia91 i {Monia} lubią to.
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak to chyba bedzie wygladac..kto gral na fantasyramie wie i co chodzi:)
     
  6. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    A jak nie zbierzesz w odpowiednim czasie to nic nie zarośnie - plansza się zamknie a rośliny będą czekać do następnej pełni.
     
  7. niunia236102

    niunia236102 Młodszy ekspert

    skonczyly sie czasy jak przy koncu sialo sie dlugorosnace rosliny i po pelni sie zbieralo... szkoda, ale tez jest plus bo nie bedzie blokowalo pola :)
     
  8. Kathea

    Kathea Baron forum

    Czy któraś kula widzi BB? I czy są jakieś już plotki odnośnie dożynek?
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mroczne roslinki to bedzie chyba pikus w czasie helloween ale patrzac na ceny mrocznego zwierza to szykuje sie chyba jakis horror
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Kula jest bardzo zdziwiona , że patenty z Fantasy coraz częściej zaczynają się pojawiać u nas.
    Widocznie spora grupa zdolnych ludzi przeniosła się z powodu zamknięcia.
    Pyta natomiast zdezorientowana , ta Kula znaczy się :
    "Czy nikt już nie pamięta jak skończyła Fantasy ?"

    Cieszy się , że będą nowe TS-y , tak dawno ich nie było.....

    Na chwilę obecną najbardziej kręcą ją Dożynki i tych info wypatruje , ale nic konkretnego jeszcze nie dostrzega.

    Ogólnie widzi mroczną (prześliczne badyle) przyszłość 8).
     
  11. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Hejka

    To niby ma być ta szklarnia koło latarni morskiej, jak wejdziesz na główną mapę?
     
  12. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Tak,to tam
     
  13. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Robiłam dziś na farmie porządki ...

    supergiversaleoct2015_news_ui.jpg


    wtem Kula moja nagle podskoczyła, zabłyszczała i wypluła coś takiego ...

    supergiversaleoct2015_shopsalepanel.png supergiversaleoct2015_eventtimer.png


    po czym zgasła ...
     
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ooo beda pozytywki... szkoda ze pewnie nie bedzie mnie na nie stać :p no chyba ze 50 florkow to wtedy kto wie xD
     
  15. Bobinek

    Bobinek Młodszy ekspert

    Świetnie można będzie braki wyrównać ciekawe czy tylko w tej jednej gałązce pnącza.
     
  16. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Moja kula widzi event Halloween trwający 7 dni.
    Wg opisu będziemy zbierać jakieś smakołyki i czerpać z nich bonusy.
    Będą też do kupienia na FL itemy, dokładnie 6 itemów.
    Do tego widzi nowe pole, które pozostanie z nami na zawsze, specjalnie stworzone dla pełni.
    Do tego zostaną wprowadzone nowe drzewka i zagrody w mrocznej strefie.
    To drzewko, które można zobaczyć w zgaduli to Wierzba ośmiornicza.
    W przyszłości pojawi się tego więcej.
    Oprócz tego będziemy mieli 4 nowe mroczne misje w spółdzielni.

    Co do eventu świetlikowego to siać będziemy Świetlikową Jagodę.
    Prawdopodobnie wypadajką będą Świetlikowe Flagi.
    W mieście będziemy zbierać Świetlikowe Szaliki.
    Flagi + Szaliki dadzą nam w młynie Świetlikowe Paczki, które wykorzystamy w mini-grze Cztery Światła.
    Mini gra będzie polegać na Zapalaniu lampionów. Będziemy w nie klikać i dostarczać tam wymagane produkty. Gdy zapalimy cały rząd dostaniemy nagrodę.
    Do wygrania m.in. 4 itemy.
     
  17. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Rośliny i drzewa na Fantasy były tak odleciane, że aż szkoda, że Fantasy znikła. Jeśli będzie jakaś jej namiastka w wydzielonym miejscu, to bez mrugnięcia okiem będę siać i zbierać. I mam nadzieję, że ta przyjemność nie będzie ograniczona do 24 godzin na m-c. Chociaż z grafik wynika, że będą też mroczne drzewka. Jeśli da się je zebrać raz w miesiącu, to pewnie wielu nabywców nie będą miały... Zobaczymy...
     
  18. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Chętnie kupiłabym w takiej cenie drugi komplet,żeby mieć i pnącze, i bonusy z ogrodu (maska tiki, langosz i biała niewinność). Na super promocję raczej nie ma co liczyć -.-
     
    ross2 i toDzasta lubią to.
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no ja nie mam ani pnacza ani zadnej pozytywki wiec bym cosik chciała :D
     
  20. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Jak będą te pozytywki dostępne po 21 października to z przyjemnoscia je dokupię , żeby mieć Biala niewinność , Maske Tiki Taki i Langosz - ale jak będzie wyprzedaz pozytywek i itemow przed 21 października - to niech mnie pocaluje Wyr. w nos xD Bo do tego czasu wydatki na florki mam zablokowane - trzymam tylko na tajemnicze sadzonki - nawet na BB nie będę mogla w tym miesiącu poszaleć :cry::cry: I znow się powtorze - wiem , ze robie się nudna - ale moja Kochana wyrocznio - widzisz gdzies Zielony Ekspress ? - jest szansa na jego pojawienie się xD Bo o tej ciuchci ani widu - ani slychu :)




    Mój poziom 87 , Wyspa 188
    Targ 13 , Piekarz 5 , Przetworca 4 , Kwiaciarz 4 , SPA 4
    Zielony Ekspress chce ...
     
    Ostatnie edytowanie: 7 października 2015