Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Tak rafa też mnie mocno interesuje i banany trzymam, tylko się boję, że zanim ta rafa do nas trafi, to mi te banany z czarnieją :eek: A oprócz rafy to ciekawa jestem czy są jakieś wieści na temat domniemanego poszerzenia leśnej polany... wyrocznia pokazała obrazek i zamilkła. No i oczywiście :eek:czekam na nublonów, do Renzo mam jednak 2 lewe ręce, a piraci to chyba ten swój skarb zakopali :p

    Biuletyn miło widziany, chętnie poczytałabym o tych nowościach.
     
  2. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany

    Dżem Dobry :)

    Hahahaha... więc śniło mi się, że jeszcze dziś nie będzie Rafy :D


    Co do BB to według Kalendarza Imprez jutro ma startować misja wprowadzająca kolorowe osły, a standardowo tak bywa, że w kilka dni po takiej misji pojawia się BB i Wyprzedaż Super Paszy. Wyprzedaż Paszy ma być już od dzisiaj, więc pewnie w weekend pojawi się BB ;) Niebawem się przekonamy czy będzie standardowo, czy nowy producent zmieni również te zasady...
     
  3. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Też sobie trzymam bananki w ilości 136 szt i czekają na rafę . Obawiam się trochę , że jednak pan V nie oprze się pokusie i jakieś realne pieniądze też zechce od nas wyciągnąć za rafę 8)
     
  4. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Dzisiaj nie będzie :( znaczy będzie jutro ? powiem szczerze że jestem mocno zniesmaczony że muszę czekać na Rafę do jutra, może jakoś przeżyje :)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 października 2014
  5. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Dzięki .>:) tak liczę na sobotę ..w przeciwnym razie nie wyrobię.:)
     
    Moje_Rancho_Hot lubi to.
  6. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    BB mogli by już w piątek dać:music:i najlepiej do poniedziałku:) Jakaś kula widzi datę rozpoczęcia BB???
     
  7. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    Rynek szaleje! Nawóz po 20 sg??? !!!! Ktoś coś?
     
  8. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Przecież nawóz za 20Sg to niedrogo, powoli tanieje po evencie, w eventach schodzi po dwieście.
     
    Moje_Rancho_Hot i malinarp lubią to.
  9. eress

    eress Młodszy ekspert

    Czy czyjaś kula pokazała Zielony Ekspres ? :p
     
    malinarp lubi to.
  10. MOD_Nikita

    MOD_Nikita Guest

    karta19
    Sąsiadów szukamy tutaj ---> KLIK




    Posty niezwiązane z tematem usunęłam.
     
  11. barabek

    barabek Okazjonalny autor

    Kotlarnia- czy zgadula widzi ilości potrzebnych narzędzi?
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    prosze bardzo link
     
  13. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Coś czuje, że te garnki to będą droższe od pałeczek...
     
    Dorota1020 i morellaa lubią to.
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    szykuje sie duzo siania w czasie pelni...
    [​IMG] zrodlo
     
  15. cysio2kc

    cysio2kc Aktywny autor

    a tak przy okazji czy wasze kule nie widzą kiedy w końcu ukaże się biuletyn producenta na X? bo już jest po połowie października a tu ni słychu ni widu o biuletynie:)
     
    malinarp i Moje_Rancho_Hot lubią to.
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    morellaa lubi to.
  17. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany

    Dżem Dobry wszystkim :)

    Twój pomysł był jakiś proroczy :)
    Bo w oparciu o wizje senne to zgaduje sobie, że może to być dodatkowy slot na 12 godzin ale nie diamentowy tylko złoty i to nie "raz w miesiącu" ale nawet "raz na dzień" i jeszcze do tego nawet PD :)
    Tak sobie tu mogę tylko pogdybać, a dokładnie co mi się śniło to opiszę tam gdzie zawsze - zapraszam serdecznie, bo sporo w tych snach było :)
     
  18. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    To ja chyba wolałabym jednak diamentowy slot raz w miesiącu :p ciekawe ile ten wyśniony złoty slot będzie kosztował... pewnie niedługo się przekonamy ;) A czy nie widać gdzieś BB na weekend? bo bez tego marnie widzę to kolorowanie osiołków...
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  20. marmlada

    marmlada Fanatyk forum